Moderacja

empi

Re: Moderacja

Post by empi » 27 Sep 2018, 18:24

kjacobson wrote:
26 Sep 2018, 13:01
Mam wątpliwości czy to już TEN moment. Tabor może i ciekawy na zdjęciach tego autora, same kadry jak na osobą spoza Polski są dość poprawne, ale nie wiem zdjęcie moderacji może spowodować zalew galerii knotami jak to miało już miejsce z innymi autorami spoza Polski. Z autorami spoza Polski jest permanentny problem w kwestii jakości zdjęć, kadrów, opisów; są wyjątki ale to nadal wielka rzadkość. Poczekałbym jeszcze ciutkę. Można póki co mu podnieść nieco limit i zobaczyć co będzie wrzucał.
Jeżeli chcemy, żeby Phototrans umarł, to możemy kisić dalej takich użytkowników w poczekalni. Wymaganie perfekcyjnych zdjęć w poczekalni (o czym świadczą niektóre komentarze pod zdjęciami lepszymi niż wiele przepychanych bez moderacji) kojarzy mi się z jedną nauczycielką, która mnie kiedyś uczyła - jeżeli ktoś poprawiał jedynkę ze sprawdzianu, musiał napisać poprawkę na 5, żeby dostać z niej 2.
Wymagajmy jasnego minimum (napiszmy o tym w jakimś krótkim tekście dla cudzoziemców), a dyskusje o złotym trójpodziale i puszkach w kadrze zostawcie sobie do decydowania czy zdjęcie ma dostać plusa czy nie, a nie czy ma wyjść z poczekalni czy nie.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
vredny

Re: Moderacja

Post by vredny » 30 Sep 2018, 10:33

Proponuję zdjęcie moderacji użytkownikowi 2851. Robi zdjęcia lepsze od wielu starych wyjadaczy, ze mną na czele :)
Post Reply