Skradzione zdjęcia

kizdow
Posts: 10
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by kizdow » 19 Nov 2011, 10:23

Nie reaguje na to "pożyczanie" zdjęć bo zaraz była by zadyma i pewnie by się obrazili na wszystkich miłośników. W CLA panuje mówiąc kulturalnie nieprofesjonalizm i nie ma tam z kim dyskutować.
gkonig
Posts: 75
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by gkonig » 19 Nov 2011, 18:45

Jeśli dalej będzie pozwalać na takie rzeczy to skończy się jak z Adrianem. Nie lepiej wyjaśnić to porządnie?
Adrian_
Posts: 14
Joined: 22 Aug 2007, 00:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Adrian_ » 19 Nov 2011, 21:46

Jeśli dalej będzie pozwalać na takie rzeczy to skończy się jak z Adrianem
Bardzo bym prosił o nieprzywoływanie tutaj mojego przykładu. Akurat moja sprawa jest ciut inna i nie jest szczerze mówiąc miła, bo nie tylko straciłem aparat ale też parę osób z TWB wykorzystało sytuację do głupich żarcików, gdyż to takie typowo polskie - gość leży na łopatkach to jeszcze dowalić. Tyle w tej kwestii.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Skradzione zdjęcia

Post by vecto_529 » 19 Nov 2011, 22:14

Adrian_ wrote:
Jeśli dalej będzie pozwalać na takie rzeczy to skończy się jak z Adrianem
Bardzo bym prosił o nieprzywoływanie tutaj mojego przykładu. Akurat moja sprawa jest ciut inna i nie jest szczerze mówiąc miła, bo nie tylko straciłem aparat ale też parę osób z TWB wykorzystało sytuację do głupich żarcików, gdyż to takie typowo polskie - gość leży na łopatkach to jeszcze dowalić. Tyle w tej kwestii.
Jak jesteś dupa, pieprzysz głupoty i dajesz sobie odbierać aparat to łaskawie przestań się dalej kompromitować... I Twój przypadek należy piętnować, by nikt na przyszłość nie był aż tak głupi. Nie rób z siebie ofiary teraz, bo za głupotę się płaci. Dziękuję, dobranoc.
ImageImageImage
Adrian_
Posts: 14
Joined: 22 Aug 2007, 00:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Adrian_ » 20 Nov 2011, 00:05

Szczerze to Ty chyba od dłuższego czasu masz jakiś problem do mnie i to za zdjęcie Sancity 247 (tak, to które było dodane w dniu premiery liniowej) gdzie odpisałem pewną rzecz. A co do kompromitacji - większą jest wykazywanie się tym kto od kogo i na jakich zasadach przejął konto. Uważam, że marnujesz się. Byłby z Ciebie świetny dziennikarz, bo tropienie sensacji opanowałeś do perfekcji :). EOT.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Skradzione zdjęcia

Post by vecto_529 » 20 Nov 2011, 00:56

Adrian_ wrote:Uważam, że marnujesz się. Byłby z Ciebie świetny dziennikarz
Przygadał kocioł garnkowi ;*
Twoje historie mnie urzekają i wzruszają za każdym razem, gdy wymyślasz następną. Zawsze zadaję sobie pytanie, kiedy wymyślisz swoją najlepszą. Może jednak prędzej zmądrzejesz... Tego Ci życzę.

Przepraszam za OT. Już ogarniam. Idę się aparatem pobawić. ;)
ImageImageImage
gkonig
Posts: 75
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by gkonig » 22 Nov 2011, 23:29

Adrian_ wrote: Bardzo bym prosił o nieprzywoływanie tutaj mojego przykładu. (...)
Jest to bardzo dobry przykład z dydaktycznego punktu widzenia. Będzie przywoływany nie z niechęci do Ciebie, a ze względu na jego jaskawość i dość czytelną sytuację.
izabela
Posts: 29
Joined: 18 Aug 2006, 00:00
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by izabela » 02 Dec 2011, 23:51

JacekM1 wrote:
vecto_529 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rotfl jakich mało... Powinni go zbanować na n-k.
myślisz że kogoś to obchodzi? taki youtube kasuje tylko filmy, jeśli upomni się o nie jakaś duża telewizja albo wytwórnia muzyczna :roll: a to że ktoś kradnie czyjeś zdjęcia...
A jednak kogoś to obchodzi...
Kilkukrotnie zgłaszałam do Administracji Youtube fakty umieszczenia filmików zawierających skradzione zdjęcia. Odpowiedź była szybka i satysfakcjonująca, ponieważ informowano mnie o usunięciu tych filmików. Zapewniam, że w zgłoszeniach wystąpiłam jako osoba prywatna, a nie stacja telewizyjna, bądź wytwórnia muzyczna. ;-) Tak więc można coś samemu zdziałać. :)
User avatar
dfraczek
Posts: 50
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Wałbrzych

Re: Skradzione zdjęcia

Post by dfraczek » 03 Dec 2011, 14:40

izabela wrote: A jednak kogoś to obchodzi...
Kilkukrotnie zgłaszałam do Administracji Youtube fakty umieszczenia filmików zawierających skradzione zdjęcia. Odpowiedź była szybka i satysfakcjonująca, ponieważ informowano mnie o usunięciu tych filmików. Zapewniam, że w zgłoszeniach wystąpiłam jako osoba prywatna, a nie stacja telewizyjna, bądź wytwórnia muzyczna. ;-) Tak więc można coś samemu zdziałać. :)
Dokładnie tak, sam dwa czy tam trzy razy zgłaszałem filmik z kradzionym zdjęciami, po 1-2 godzinach filmiku już nie było.
User avatar
mebit800
Posts: 68
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: Skradzione zdjęcia

Post by mebit800 » 11 Dec 2011, 15:32

Robercie Chojnicki, ale może nie krytykuj tutaj tak kolegi i nie używaj mocnych słów, bo w sumie z tego co pamiętam Ty wyleciałeś stąd chyba dwa razy, a konta z powrotem łatwo nie dostałeś, o tym też warto pamiętać.
Koniec offtopu.
Post Reply