"Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

"Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by vecto_529 » 23 Sep 2012, 12:21

Cześć, ostatnio da się zauważyć odbudowę struktur "Lubin Force". Da się ich rozpoznać po tym, że mają debilne, długie nicki. Moim zdaniem takie coś nie ma racji bytu i owe nicki powinny zostać zmienione. TWB to nie portal "gimbaza.pl", czy inny syf i nicki powinny trzymać jakiś poziom, tak jak to bywało dotychczas. Chyba każdy wie o kim mowa... Oczywiście o super elokwentnych panach z Bolesławca i panu z Lubina. Może pod naciskiem "góry" troszkę się opamiętają, gdyż to już nawet śmieszne nie jest... ;)
ImageImageImage
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by Bartek » 23 Sep 2012, 12:25

Fakt, te nicki są debilne.
User avatar
mrozard
Posts: 949
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by mrozard » 23 Sep 2012, 12:37

I mają w głębokiej du...szy co się do nich mówi jeżeli chodzi o zdjęcia. Może zbyt uogólniam, ale zdjęcie 580896 pokazuje to dobitnie.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by decomposed05 » 23 Sep 2012, 13:06

Konta 673 i 1987 zostały zablokowane. M. in. za robienie gnoju:
http://phototrans.hu/14,580244,0,Kutsen ... F_164.html
User avatar
bartek.bol
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by bartek.bol » 23 Sep 2012, 15:50

Do Mrozard'a:
Twoje komentarze (tu cytat): "A co mnie obchodzi siatka w CS? Ja na oko widzę, że wieża jest krzywa jak pierun. (...)" też potrafią rozborić człowieka.
Na oko to chłop w szpitalu umarł, a jezeli program pokazuje proste linie i budynek, wieża czy co tam sobie wymyślisz jest równe z tą linią świadczy o niczm innym jak o tym, że wieża, czy tam budynek jest prosty. I tak też jest w tym przypadku (fot. nr 580896) - ostatni komentarz, w którym dodałem screena gdzie to wyraźnie widać.
Po drugie - nie wiem co ja mam mieć wsplnego z Lubinem mieszkąjac w Bolesławcu...
Po trzecie - nigdzie nie jest napisane, że nie mogę mieć nicku takiego jaki mam teraz. Ani on niecenzuralny nie jest, ani obraźliwy...
Po czwarte - staram się dodawać w miarę dobre fotki (czyt. odpowiednio skadrowane, odpowiednia kompozycja, nie poruszone etc.) i moim zdaniem w większości takie zdjęcia są u mnie w profilu.
Ale są równi i równiejsi... na TWB wisi peeełno krzywych (przykładowo oczywiście) fotek, które są "nagradzane" komentarzami pokroju "Świetne", "bardzo ładne"... Ale cóż ;)
Pozdrawiam.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by decomposed05 » 23 Sep 2012, 16:23

No właśnie przeoczyłem użytkownika 1700. Miesiąc kwarantanny.
User avatar
mrozard
Posts: 949
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by mrozard » 23 Sep 2012, 16:34

bartek.bol wrote:a jezeli program pokazuje proste linie i budynek, wieża czy co tam sobie wymyślisz jest równe z tą linią świadczy o niczm innym jak o tym, że wieża, czy tam budynek jest prosty.
No, szczególnie jak wyprostujesz, podmienisz, to rzeczywiście można kłócić się o komentarze sprzed podmiany, gdy zdjęcie było krzywe. :lol:

A użytkownik, który zobaczy kogoś ze słitaśnym nickiem raczej nie będzie brał tego kogoś na poważnie. I to raczej jest rada, a nie uwaga...
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by empi » 23 Sep 2012, 18:09

To fatalne jest. Mam nadzieję, że chłopaki wyciągną wnioski po tym i nie obrażą się, a zamiast tego zaczną dorosłą współpracę. Widać, że mogą być z nich ludzie, byle tylko się nie pakowali w robienie takiej siary :S
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
mrozard
Posts: 949
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by mrozard » 23 Sep 2012, 18:16

Zastanawia mnie jeszcze user 1702. Dodał zdjęcie po dłuższej przerwie - akurat dzisiaj, gdy reszta została poblokowana. Dziwnym trafem w EXIFie z dzisiejszego zdjęcia jest ten sam aparat, który używa 1700, Pentax K2000. Wcześniej 1702 używał Nikona D5000 (co można sprawdzić pod pierwszym jego zdjęciem). Oczywiście, mógł zmienić aparat, ale czy naprawdę wierzycie w przypadki, że akurat zmienił dobry model na taki sam, jaki używa ktoś inny z Bolca...? Myślę, że bawią się w Karosę i ekipę, gdzie konta latały jak Messerschmitty nad Niemcami.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: "Powstanie Knociarzy" - reaktywacja.

Post by Amalio » 23 Sep 2012, 18:20

empi wrote:To fatalne jest. Mam nadzieję, że chłopaki wyciągną wnioski po tym i nie obrażą się, a zamiast tego zaczną dorosłą współpracę.
Michalbc jest tu już długie lata. Patrząc na jego poczynania, to dorośnięcie mu nie grozi.
Post Reply