Trans Expo 2012

lolphoto
Posts: 48
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Trans Expo 2012

Post by lolphoto » 25 Sep 2012, 20:48

Dora, a ja mam wrażenie że staram się jak mogę tylko problemy mam z obróbką :( Teraz zdjęcia są wrzucane po konsultacjach z innymi użytkownikami. A wracając do tematu ja jadę 11 października.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Trans Expo 2012

Post by Marcin Ciszewski » 25 Sep 2012, 23:41

decomposed05 wrote:Nie. Ja mam wrażenie, że on się zapytał całkiem poważnie a wy opowiadacie z humorem o finezji silnika jednotłokowego.
Sorry Prezes ale czytając takie pierdoły ostre słowa same cisną się do ust. A raczej do klawiatury. Zadawanie takich pytań świadczy o tym, że osoba pytająca reprezentuje poziom intelektualny typowy dla gimbazy.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Trans Expo 2012

Post by umoya » 26 Sep 2012, 08:57

Marcin Ciszewski wrote:
decomposed05 wrote:Nie. Ja mam wrażenie, że on się zapytał całkiem poważnie a wy opowiadacie z humorem o finezji silnika jednotłokowego.
Sorry Prezes ale czytając takie pierdoły ostre słowa same cisną się do ust. A raczej do klawiatury. Zadawanie takich pytań świadczy o tym, że osoba pytająca reprezentuje poziom intelektualny typowy dla gimbazy.
Widząc zniżanie się do zarzucanego użytkownikowi poziomu odpowiedziami udzielanymi na tym razem uprzejmie zadane pytanie - nie dziwię się reakcji Prezesa. Zwłaszcza, jeżeli - jak już wspomniano - zwrócenie przez niego uwagi traktowane jest to jako "psucie zabawy".
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Trans Expo 2012

Post by empi » 26 Sep 2012, 09:07

Pytanie brzmi czy chcemy kogoś zgnębić i zaszczuć, czy pomóc dojść do naszego poziomu.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Trans Expo 2012

Post by Amalio » 26 Sep 2012, 09:18

A przepraszam bardzo - to w waszym mniemaniu my mamy się o coś prosić czy jemu powinno zależeć? Bo z tego co piszecie wynika, że lubicie dostawać kopa w dupsko i mimo to dalej nad kimś siedzieć i mu "pomagać".

Marcin napisał to dobitnie - reprezentuje poziom gimbazy i to pod każdym względem. Z resztą trudno się spodziewać czegoś więcej po gimbusie. Widocznie konto dostał za wcześnie.

Za każdym razem olewał to co do niego się pisało i miał w dupie poprawianie po sobie błędów. Nie widzę więc powodów dla którego limit na pomoc miałby być u niego wydłużany skoro sam zainteresowany najwidoczniej dalej ma to gdzieś.
Dlatego ja uważam za w pełni stosowne traktowanie go tak jak on traktuje innych. Może to coś zmieni.
lolphoto wrote:Dora, a ja mam wrażenie że staram się jak mogę tylko problemy mam z obróbką :(
Chyba sobie jaja robisz. Tak się starasz z całej siły, że restricted masz. A restricted nie dostaje się za "problemy z obróbką".
Ty jestes albo niepowazny albo zwyczajnie głupi.
Last edited by Amalio on 26 Sep 2012, 09:28, edited 1 time in total.
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Trans Expo 2012

Post by umoya » 26 Sep 2012, 09:28

To, że jest ignorantem w sprawie obróbki, dodawania zdjęć itp (wnioskuję to z tego, co było mówione wcześniej na forum) nie znaczy, że za zwykłe pytanie, na które oczekiwał zwykłej odpowiedzi trzeba go zgnoić, obrzygać, wyśmiać. Jak już tak Was boli pierwsza kwestia z dodawaniem zdjęć itd, to chociaż w tym wypadku podejdźcie do tego normalnie, jak dorośli ludzie. Z takim podejściem być może zdziałacie więcej, niż wiecznym gnębieniem i szczuciem, jak to określił empi.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Trans Expo 2012

Post by Amalio » 26 Sep 2012, 09:33

On jest ignorantem w każdej dziedzinie, bo wnioskując z tego co robił, to opanował klikanie "wyślij" jak chciał dodać zdjęcie, a dziwnym trafem nie rozumiał, że jak się wpisze rejestrację i kliknie "dodaj" to się doda. Najwidoczniej miał to gdzieś. I najwidoczniej ma złe priorytety.

Z resztą za każdym razem gdy pojawiał się jakiś problem, to rozpływał się w powietrzu, bo chyba sobie myślał, że o sprawie wszyscy zapomną. A jak się już nie rozpływał, to na dyskusję odpowiadał jakimś kretyńskim żartem.

To NIE JEST gimbaza ani tym bardziej przedszkole. Myślę, że po prostu wielu osobom znudziła się już poważna rozmowa z tym człowiekiem.

Dla mnie wniosek jest taki, że niezbyt rozgarnięty gimbus dostał konto i najwidoczniej dostał je za wcześnie.
Last edited by Amalio on 26 Sep 2012, 09:42, edited 1 time in total.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Trans Expo 2012

Post by decomposed05 » 26 Sep 2012, 09:39

umoya wrote:To, że jest ignorantem w sprawie obróbki, dodawania zdjęć itp (wnioskuję to z tego, co było mówione wcześniej na forum) nie znaczy, że za zwykłe pytanie, na które oczekiwał zwykłej odpowiedzi trzeba go zgnoić, obrzygać, wyśmiać. Jak już tak Was boli pierwsza kwestia z dodawaniem zdjęć itd, to chociaż w tym wypadku podejdźcie do tego normalnie, jak dorośli ludzie. Z takim podejściem być może zdziałacie więcej, niż wiecznym gnębieniem i szczuciem, jak to określił empi.
+1

Dla mnie to jest dziecinne ale może ja już stary jestem.
User avatar
Cash
Posts: 221
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Contact:

Re: Trans Expo 2012

Post by Cash » 27 Sep 2012, 08:09

Bartek wrote:Podpinając się pod temat Transexpo, to jak się ktoś wybiera 10 października od godziny 10, to można by się skrzyknąć i wejść grupowo, tańsze wejściówki będą ;) Co wy na to?
Wpadam 10 października, ale nie wiem czy nie załatwie sobie akry. Także jak coś dam jeszcze znać.
Z buta wjeżdżam, czyli jak działa copywriting sprzedażowy.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Trans Expo 2012

Post by Marcin Ciszewski » 27 Sep 2012, 12:22

Moim skromnym zdaniem osoba nie zachowująca się poważnie nie zasługuje na poważne traktowanie ;)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
Post Reply