Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post Reply
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by projektor_ols » 30 Oct 2012, 21:32

Dobry Dzień!

Otóż przeglądając swoje zdjęcia natrafiłem na coś co mnie zaniepokoiło:

http://phototrans.pl/14,523542,0,Solbus ... 90796.html

Niby słaby portret słabego autobusu ze zwykłym opisem. Otóż właśnie - chodzi mi o opis. Pozwolę pokazać o co mi chodzi:
Myszyniec, ul. H. Sienkiewicza. Jako że ruch duży, to kadr byle jaki. Chciało by się rzec: jak autobus. ;)

Tegoroczna nowość - kurs przyspieszony Szczytno (10.45) - Warszawa (15.04) przez: Rozogi, Myszyniec, Ostrołękę, Pułtusk.
Do Szczytna jedzie w godzinach dawnej "Ostrołęki" (5.45), wraca w planie "Rozogów"
.
Kursywą zaznaczyłem to co sam napisałem, natomiast pogrubiłem to co ktoś pozwolił mi wkleić do opisu. Nie przypominam sobie bym takie rzeczy pisał w opisie - jestem pekaesowym ignoratem i miałem wtedy problemy z określeniem relacji a co dopiero miałbym informację o "nowym kursie" pisać... ;]

Nie jest to obraźliwe w żadnym stopniu - nawet fajnie, że taka informacja się pojawiła. Jednak nie życzę sobie by ktoś dopisywał coś w opisach pod moimi zdjęciami bez mojej zgody! Wystarczyło napisać komentarz pod zdjęciem z taką informacją a nie ingerować w opis. Wszyscy byliby prawdopodobnie wtedy szczęśliwi.

Na razie znalazłem u siebie tylko jeden taki przypadek. Możliwe, że jeszcze gdzieś ktoś coś pozwolił dopisać lub i nie. Możliwe też, że i pod zdjęciami innych użytkowników znajdą się takie przypadki. ;)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by decomposed05 » 31 Oct 2012, 06:18

Niektórzy to naprawdę przesadzają - ale dać małpie brzytwę.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by krzychu » 31 Oct 2012, 09:20

O to to. Podobnie za dużo brzytew rozdałeś małolatom blokującym każde zdjęcie, które nie nadaje się na World Press Photo.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by empi » 31 Oct 2012, 11:14

krzychu wrote:O to to. Podobnie za dużo brzytew rozdałeś małolatom blokującym każde zdjęcie, które nie nadaje się na World Press Photo.
Krzychu, po tylu latach fotografowania powinieneś opanować podstawowe zasady tej sztuki, a nie burzyć się o zablokowane zdjęcia, które byłyby nie do przyjęcia pięć lat temu, a dodajesz je w roku pańskim 2012.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by Marcin Ciszewski » 31 Oct 2012, 11:35

empi wrote:
krzychu wrote:O to to. Podobnie za dużo brzytew rozdałeś małolatom blokującym każde zdjęcie, które nie nadaje się na World Press Photo.
Krzychu, po tylu latach fotografowania powinieneś opanować podstawowe zasady tej sztuki, a nie burzyć się o zablokowane zdjęcia, które byłyby nie do przyjęcia pięć lat temu, a dodajesz je w roku pańskim 2012.
+1
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Ingerencje w opisy pod zdjęciami

Post by decomposed05 » 31 Oct 2012, 12:04

A interwencja w opis miała miejsce w styczniu 2012 ;)
Post Reply