Kary dotyczące użytkowników

User avatar
man04868
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Kary dotyczące użytkowników

Post by man04868 » 24 Nov 2012, 23:47

Witam. Mam pewną sprawę. W sumie to piszę w imieniu użytkownika - Jonatan - . Jak wiadomo chłopak się nie popisał razem z kolegą z Bolesławca (dla zainteresowanych - wszystko jest opisane na forum), ale to nie o to chodzi. Zrobił syf w komentarzach, zmieniał loginy co chwilę na nie do końca fajne czy śmieszne. Sprawa dotyczy tego, że Jonatan nie może dodawać czy edytować danych wozów tak samo jak dodawać same wozy oraz nie może się zalogować na forum. Tylko dlaczego ? Skoro dodawał dane zgodne z prawdą, edytował wszystko tak jak trzeba, a na forum zbytnio się nie udzielał. Pisał do mnie w sprawie dodania paru wozów ale sam w tym czasie byłem zawieszony, wiadomo dlaczego. Gościu musi się prosić innych o dodawanie czegokolwiek do bazy innych użytkowników. Bardzo pomogli mu PiotrG oraz ERka. Dodali dużo danych zdobytych przez Jonatana do bazy, bo on sam nie może. Więc może byłaby możliwość odblokowania mu tej możliwości ? Po co ma się prosić innych skoro równie dobrze może zrobić to sam. Ja może nie powinienem się wtrącać, ale od małego rodzice wychowywali mnie, żebym pomagał.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by Amalio » 25 Nov 2012, 00:23

man04868 wrote:Witam. Mam pewną sprawę. W sumie to piszę w imieniu użytkownika - Jonatan - . Jak wiadomo chłopak się nie popisał razem z kolegą z Bolesławca (dla zainteresowanych - wszystko jest opisane na forum), ale to nie o to chodzi. Zrobił syf w komentarzach, zmieniał loginy co chwilę na nie do końca fajne czy śmieszne. Sprawa dotyczy tego, że Jonatan nie może dodawać czy edytować danych wozów tak samo jak dodawać same wozy oraz nie może się zalogować na forum. Tylko dlaczego ?
Jak sam wpierw napisałeś "wszystko jest opisane na forum". I tam jest odpowiedź.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by Marcin Ciszewski » 25 Nov 2012, 02:24

man04868 wrote:Witam. Mam pewną sprawę. W sumie to piszę w imieniu użytkownika - Jonatan - . Jak wiadomo chłopak się nie popisał razem z kolegą z Bolesławca (dla zainteresowanych - wszystko jest opisane na forum), ale to nie o to chodzi. Zrobił syf w komentarzach, zmieniał loginy co chwilę na nie do końca fajne czy śmieszne. Sprawa dotyczy tego, że Jonatan nie może dodawać czy edytować danych wozów tak samo jak dodawać same wozy oraz nie może się zalogować na forum. Tylko dlaczego ? Skoro dodawał dane zgodne z prawdą, edytował wszystko tak jak trzeba, a na forum zbytnio się nie udzielał. Pisał do mnie w sprawie dodania paru wozów ale sam w tym czasie byłem zawieszony, wiadomo dlaczego. Gościu musi się prosić innych o dodawanie czegokolwiek do bazy innych użytkowników. Bardzo pomogli mu PiotrG oraz ERka. Dodali dużo danych zdobytych przez Jonatana do bazy, bo on sam nie może. Więc może byłaby możliwość odblokowania mu tej możliwości ? Po co ma się prosić innych skoro równie dobrze może zrobić to sam. Ja może nie powinienem się wtrącać, ale od małego rodzice wychowywali mnie, żebym pomagał.
Wygląda na to że wydoroślał ale co w przypadku kiedy znowu mu odwali i zechce np. masowo wykasować dane tylko po to żeby chuliganić na znienawidzonej przez siebie stronie? Etykiety trolla ciężko się pozbyć niestety.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
man04868
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by man04868 » 25 Nov 2012, 10:28

Marcin Ciszewski wrote:
man04868 wrote:Witam. Mam pewną sprawę. W sumie to piszę w imieniu użytkownika - Jonatan - . Jak wiadomo chłopak się nie popisał razem z kolegą z Bolesławca (dla zainteresowanych - wszystko jest opisane na forum), ale to nie o to chodzi. Zrobił syf w komentarzach, zmieniał loginy co chwilę na nie do końca fajne czy śmieszne. Sprawa dotyczy tego, że Jonatan nie może dodawać czy edytować danych wozów tak samo jak dodawać same wozy oraz nie może się zalogować na forum. Tylko dlaczego ? Skoro dodawał dane zgodne z prawdą, edytował wszystko tak jak trzeba, a na forum zbytnio się nie udzielał. Pisał do mnie w sprawie dodania paru wozów ale sam w tym czasie byłem zawieszony, wiadomo dlaczego. Gościu musi się prosić innych o dodawanie czegokolwiek do bazy innych użytkowników. Bardzo pomogli mu PiotrG oraz ERka. Dodali dużo danych zdobytych przez Jonatana do bazy, bo on sam nie może. Więc może byłaby możliwość odblokowania mu tej możliwości ? Po co ma się prosić innych skoro równie dobrze może zrobić to sam. Ja może nie powinienem się wtrącać, ale od małego rodzice wychowywali mnie, żebym pomagał.
Wygląda na to że wydoroślał ale co w przypadku kiedy znowu mu odwali i zechce np. masowo wykasować dane tylko po to żeby chuliganić na znienawidzonej przez siebie stronie? Etykiety trolla ciężko się pozbyć niestety.
Znam Jonatana osobiście i wiem, że jest z niego równy chłop. Ja mogę za niego poręczyć, że nic głupiego nie wymyśli.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by Amalio » 25 Nov 2012, 11:25

Marcin Ciszewski wrote: Wygląda na to że wydoroślał ale co w przypadku kiedy znowu mu odwali i zechce np. masowo wykasować dane tylko po to żeby chuliganić na znienawidzonej przez siebie stronie? Etykiety trolla ciężko się pozbyć niestety.
Po za tym, a może raczej przede wszystkim jest z Lubina i za to ma R. Z obawy o związki z rebeliantami z tego miasta.
man04868 wrote:Ja mogę za niego poręczyć, że nic głupiego nie wymyśli.
Tylko kto poręczy za Ciebie?
User avatar
MKM Lechu
Posts: 39
Joined: 02 Apr 2007, 00:00
Location: Katowice

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by MKM Lechu » 26 Nov 2012, 15:57

Baza danych pojazdów na TWB jest efektem wieloletniej pracy i trudu włożonego przez użytkowników galerii w celu pozyskiwania tych danych. Myślę, że niespełna rozumu gówniarze, którzy nie potrafią docenić tego trudu i dopuszczają się takich sytuacji jak Jonathan powinny zostać dożywotnio ukarane brakiem możliwości edycji danych, przeciwnym wypadku kolejne żale zostaną wylane właśnie w sposób tworzenia syfu w bazie i nieścisłości. Jakiekolwiek bajki, że ludzie się zmieniają nie mają znaczenia. Ja tu nie piszę o jakiejś eliminacji części użytkowników czy namawiam do napastowania takich osób, tylko o szacunku, jaki trzeba okazać społeczności, która pozyskuje te dane nie po to, by ktoś sfrustrowany niepowodzeniami je później kasował. Myślę, że dyskusja jest zbędna, a jak kolega Jonathan ma dane do uzupełnienia to nie widzę problemu by zagadał to kogoś kompetentnego, kto by je wpisał do bazy. Sory, ale zaufanie łatwo się traci i ciężko odbudowuje, taka kolej rzeczy niestety.
User avatar
man04868
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by man04868 » 26 Nov 2012, 19:06

Ale warto nadmienić, to, że Jonatan nic nigdy nie usunął. On mi wysłał dziś 7 Lubińskich VIN-ów do uzupełnienia, a na forum też nie może się zalogować, chociaż wgl. się nie udzielał.
User avatar
mrozard
Posts: 949
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by mrozard » 26 Nov 2012, 19:37

man04868 wrote:Ale warto nadmienić, to, że Jonatan nic nigdy nie usunął. On mi wysłał dziś 7 Lubińskich VIN-ów do uzupełnienia, a na forum też nie może się zalogować, chociaż wgl. się nie udzielał.
Widać, że nie było Cię tu, gdy była afera ze słynnym Lubin Force w roli głównej.
User avatar
man04868
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by man04868 » 26 Nov 2012, 21:06

mrozard wrote:Widać, że nie było Cię tu, gdy była afera ze słynnym Lubin Force w roli głównej.


Zgadza się nie było mnie tu, ale doskonale wszyscy wiemy co wcześniej zrobił. Dostał się tu jeszcze raz i od tamtej pory dodawał dużo danych i ciągle chce dodawać bo jest w sumie jedyny z tamtego miasta i ma dużo znajomości u prywaciarzy i w PKSie. Tu nie chodzi o rozgrzeszenie dla niego tylko i tą nie potrzebną 'R'. Myślę że miesiąc bez TWB był dla niego wystarczającą karą, tym bardziej że debiutuje kolejne wozy na TWB. Wiadomo, zrobił syf w komentarzach za co karę odbył ale o bazę w Lubinie dbał jak by nie patrzeć. Nie powinniście na nim od razu stawiać kreskę. To jest moje zdanie. A może jakaś szansa pod nadzorem panów z 'E' i innymi uprawnieniami ? 2 albo 3 dni próby. Myślę że bazę powinniśmy uzupełniać wszyscy, a nie tylko wybrani. Ja np. niedawno odbyłem karę za moje bezczelne zachowanie i głupie odzywki i na pewno tego nie powtórzę. Tak wgl. to dziękuje administracji, że miałem tylko miesiąc a nie EOT-a na zawsze.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Kary dotyczące użytkowników

Post by Amalio » 26 Nov 2012, 21:14

man04868 wrote:A może jakaś szansa pod nadzorem panów z 'E' i innymi uprawnieniami ?
TWB to nie jest przedszkole żeby dzieci miały swoich opiekunów. Jak ktoś robi burdel to najwyraźniej jeszcze nie dorósł.
man04868 wrote:2 albo 3 dni próby.
Wypuśćmy Brunona na 2-3 dni. Jak przez ten czas nie wysadzi sejmu to znaczy, że już jest normalny.
Post Reply