Krzychu ciąg dalszy

User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by padamus » 03 Jan 2013, 18:13

Ja już idnośnie tej sytuacji się wypowiadałem i nie chce mi się tego powtarzać. Sugeruję w tym konkretnym przypadku wpisać "?" przy dacie wydania tablic. Rację może mieć każdy i najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się kto.
Myślę, że Krzychu powinien trochę odpocząć od edycji danych.
User avatar
krzychu
Posts: 1159
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 03 Jan 2013, 18:20

Bartek wrote:http://phototrans.pl/15,31213,1726.html

Na jakiej podstawie Krzuchu zezłomował tą H9? Przecież to jest kpina.
Już tłumaczę. Nie kpina, tylko najzwyklejsza pomyłka.
W styczniu 2012 błędnie odczytałem wiadomość od Adrian_a:
"jeszcze jakbyś mógł to uzupełnij H10-12.01 KUS 6780 kasacja 2012, H9-21 KUS 3295, RSA N727, RSA 45KK kasacja, H9-21 RZE JF 57 to ex. RSA N727" i omyłkowo skasowałem RZE JF57, za co niniejszym przepraszam.
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by warejbyko » 03 Jan 2013, 18:55

Wiesz dobrze że Adrian lubi uśmiercać H9tki :D
kaster
Posts: 23
Joined: 27 Nov 2006, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by kaster » 03 Jan 2013, 21:24

Ja mam niewielkie doświadczenie tutaj i podejście raczej "na chłopski rozum", ale moim zdaniem, jeśli Adrian_ ma zablokowaną edycję pojazdów, to ktoś z jakiegoś powodu to zrobił i omijanie tego poprzez realizację jego próśb z komentarzy jest jednak moim zdaniem próbą nieetycznego obejścia zakazu, który raczej oparty jest na jakiś przesłankach, a nie na "widzimisie"... A że jeszcze pomylił się człowiek wpisujący dane od Adriana, to już jest raczej chichot losu ;)
Adrian_
Posts: 14
Joined: 22 Aug 2007, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by Adrian_ » 03 Jan 2013, 23:21

Podałem Krzychowi dane tylko i wyłącznie tej H10-12, którą rzeczywiście przewoźnik w ubiegłym roku oddał na złom. Pozostałe H9-tki zostały wycofane jakiś czas temu, ale nie wiem dokładnie kiedy, więc poprosiłem Krzycha jako edytora (kogoś musiałem, skoro większość osób olewa jakąkolwiek prośbę sugerując, że danych od "trolla" nie wypada uzupełniać) by uzupełnił bazę firmy Tarzan a przy tych H9-tkach wpisał "?" (bo faktycznie nie wiem kiedy je wycofano). To, że Krzychu źle zinterpretował wiadomość to już pretensje nie do mnie. Poza tym w ostatnim czasie podałem sporo danych dotyczących pojazdów prywaciarzy z powiatu sanockiego, które nie zostały wzięte z sufitu, bo tego typu "wątpliwe rozrywki" już mnie dawno nie bawią i akurat w przypadku przewoźników z Sanoka i okolic dbam o to, by w miarę bazy danych niektórych przewoźników były aktualne, stąd też podaję w opisach do zdjęć to co udało mi się zdobyć.
Wiesz dobrze że Adrian lubi uśmiercać H9tki :D
Taaak, bioprądy na nie zsyłam żeby przypadkiem nie dojechały do najbliższego przystanku :lol:
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 04 Jan 2013, 04:32

padamus wrote: Myślę, że Krzychu powinien trochę odpocząć od edycji danych.
Też to proponuję. Zwłaszcza, że wierzy stronce i wprowadza zamęt oraz w dodatku kasuje sprawne wozy, których zdjęcia się pojawiają :lol:
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by umoya » 04 Jan 2013, 12:54

justforfun wrote:
padamus wrote: Myślę, że Krzychu powinien trochę odpocząć od edycji danych.
Też to proponuję. Zwłaszcza, że wierzy stronce i wprowadza zamęt oraz w dodatku kasuje sprawne wozy, których zdjęcia się pojawiają :lol:

Kwestia kasacji wozu została już wyjaśniona, to nie widzę potrzeby dalej o niej rzygać. Poza tym, wypadałoby siedzieć już cicho po tak żałosnym poprzednim Twoim poście w tym temacie. Co admin zrobi, to jego sprawa.
User avatar
krzychu
Posts: 1159
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 04 Jan 2013, 13:47

Adrian_ wrote:Taaak, bioprądy na nie zsyłam żeby przypadkiem nie dojechały do najbliższego przystanku :lol:
Przyznaj się lepiej, że dosypujesz cukier do baku. ;)
User avatar
mirek
Posts: 76
Joined: 12 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by mirek » 04 Jan 2013, 23:33

Zamiast cieszyć się, że mamy błyskawicznie edytowalną bazę na dodatek z pamięcią zmian to niektórzy traktują wpisy jak do księgi wieczystej. Wielkie larum, że wóz w bazie jest skasowany, zamiast natychmiastowej poprawy pomyłki w bazie. Nie tędy droga. Człowiekowi z natury zdarza się popełniać błędy, a kto ich nie popełnia, to zazwyczaj nic nie robi.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 05 Jan 2013, 00:17

umoya wrote: Kwestia kasacji wozu została już wyjaśniona, to nie widzę potrzeby dalej o niej rzygać. Poza tym, wypadałoby siedzieć już cicho po tak żałosnym poprzednim Twoim poście w tym temacie. Co admin zrobi, to jego sprawa.
Żałosnym? Prawdziwym. Każdy ma prawo do swojego zdania. A moje jest takie jakie jest? Nie leży Ci? Masz problem jak widać :)
Locked