Krzychu ciąg dalszy

User avatar
dario404
Posts: 114
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by dario404 » 07 Jan 2013, 22:46

Cash wrote:Mam wrażenie, że niektórzy nie mają życia poza TWB. Dlatego dochodzi do takich kuriozalnych kłótni.
Popieram, +
PanTograf
Posts: 275
Joined: 15 Apr 2008, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by PanTograf » 11 Jan 2013, 12:18

justforfun wrote:Co jak co ale dobrze widziałem dowód a poza tym wiem co wprowadzać w bazę. Nie pasuje wam? Zmieńcie to w cholere i miejcie burdel w bazie. Wy macie układy, wam nikt nic nie powie ;) I nie kieruje tego do wszystkich. Nie nie, tylko do tych którzy bronią "racji" Krzycha.
"Kończ Waść, wstydu oszczędź." (sobie)
Krzychu, jaki jest, większość z nas wie. Co do blach i dowodów, to oboje możecie mieć rację. Widziałem przez ostatnie 6 lat wiele dowodów pojazdów i aż oczy z orbit mi wychodziły zobaczywszy jakie bzdury urzędnik potrafi wpisać w dokument państwowy. Często były to tzw. czeskie błędy, literówki, roszady, ale też dopisane znaki z księżyca, pomyleni producenci albo typ pojazdu, etc.

zdravim
User avatar
Cash
Posts: 221
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Contact:

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by Cash » 11 Jan 2013, 13:39

PanTograf wrote:
justforfun wrote:Co jak co ale dobrze widziałem dowód a poza tym wiem co wprowadzać w bazę. Nie pasuje wam? Zmieńcie to w cholere i miejcie burdel w bazie. Wy macie układy, wam nikt nic nie powie ;) I nie kieruje tego do wszystkich. Nie nie, tylko do tych którzy bronią "racji" Krzycha.
"Kończ Waść, wstydu oszczędź." (sobie)
Krzychu, jaki jest, większość z nas wie. Co do blach i dowodów, to oboje możecie mieć rację. Widziałem przez ostatnie 6 lat wiele dowodów pojazdów i aż oczy z orbit mi wychodziły zobaczywszy jakie bzdury urzędnik potrafi wpisać w dokument państwowy. Często były to tzw. czeskie błędy, literówki, roszady, ale też dopisane znaki z księżyca, pomyleni producenci albo typ pojazdu, etc.

zdravim
Dokładnie. Jeden z łódzkich jelczedesów był gniotem w dowodzie.
Z buta wjeżdżam, czyli jak działa copywriting sprzedażowy.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 11 Jan 2013, 15:55

Okej. Mógł być nawet Solarisem i tu się zgodzę. Ale ja ten dowód widziałem więc wiem co wpisać. Takich pomyłek w dowodzie być nie może, żeby pomylić rok wydania.
User avatar
Cash
Posts: 221
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Contact:

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by Cash » 11 Jan 2013, 19:32

justforfun wrote:Okej. Mógł być nawet Solarisem i tu się zgodzę. Ale ja ten dowód widziałem więc wiem co wpisać. Takich pomyłek w dowodzie być nie może, żeby pomylić rok wydania.
To, że widziałeś papier to dowód równoznaczny wymienieniu tego co mam teraz w kieszeniach. I tak nikt tego nie sprawdzi, więc mówię, że mam oponę od traktora. Zrób zdjęcie, a sytuacja się wyjaśni.
Z buta wjeżdżam, czyli jak działa copywriting sprzedażowy.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 11 Jan 2013, 19:58

Cash wrote:I tak nikt tego nie sprawdzi, więc mówię, że mam oponę od traktora.
Przednią czy tylną? ;) W sierpniu 2005 r. kupiłem opla astrę, którą wtedy zarejestrowałem. Niecały rok później, po założeniu instalacji gazowej, poszedłem do urzędu, żeby wpisali to LPG do dowodu rejestracyjnego. Niestety, drukarka zeżarła dowód i dostałem nowy na koszt urzędu z datą wydania 04.2006.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 12 Jan 2013, 10:41

Chciałem zrobić zdjęcie dowodu i je tutaj wrzucić lecz właściciel powiedział, że nie chce by jego dane itp były tutaj widoczne. Mówiłem, że zamarzę no ale nic.
A co do dowodu. Maszyna wydrukuje to, że dowód został wydany rok wcześniej? Nie ma takiej opcji.
Ostatnio znajomy kierowca rejestrował auto, było to 4 stycznia. Dostał blachy KTA 28xxx a mamy rok 2013 więc wg ufg czy innych stron powinien dostać chyba KTA 3xxxx, prawda? No ale takich nie dostał. Więc mój region zostaje pod moją opieką i niech nikt nie pierdzieli o tym, że tak nie jest skoro jest. W tym temacie skończyłem.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 12 Jan 2013, 11:36

Nie ma jeszcze KTA 30***. Najwyższy zauważony to KTA 29858, dopisany 10.01.2013: http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pd ... ja=nn&ps=K
Pierwszy numer z serii KTA 290** został zauważony 6.12.2012, więc wydanie po niecałym miesiącu zapomnianego numeru z serii KTA 28*** nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest na TWB co najmniej 1 pracownik Wydziału Komunikacji, który może ten temat szerzej wyjaśnić.
A co to Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego - podaje on, czy pojazd o danym numerze rejestracyjnym posiada ubezpieczenie OC. Chyba nietrudno zrozumieć, że nie ma tam numerów, które nie zostały jeszcze wydane, jak KTA 30***.
User avatar
Cash
Posts: 221
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Contact:

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by Cash » 12 Jan 2013, 11:44

justforfun wrote:Chciałem zrobić zdjęcie dowodu i je tutaj wrzucić lecz właściciel powiedział, że nie chce by jego dane itp były tutaj widoczne. Mówiłem, że zamarzę no ale nic.
A co do dowodu. Maszyna wydrukuje to, że dowód został wydany rok wcześniej? Nie ma takiej opcji.
Ostatnio znajomy kierowca rejestrował auto, było to 4 stycznia. Dostał blachy KTA 28xxx a mamy rok 2013 więc wg ufg czy innych stron powinien dostać chyba KTA 3xxxx, prawda? No ale takich nie dostał. Więc mój region zostaje pod moją opieką i niech nikt nie pierdzieli o tym, że tak nie jest skoro jest. W tym temacie skończyłem.
Weź wiaderko i idź szukać piaskownicy pod śniegiem. Nie masz E, więc region jest nadal pod opieką okolicznego edytora, a nie Twoja. Równiez skończyłem.
Z buta wjeżdżam, czyli jak działa copywriting sprzedażowy.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 12 Jan 2013, 11:54

Niech wprowadza burdel do bazy, teraz mam to gdzieś :D
Locked