Krzychu ciąg dalszy

User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 30 Dec 2012, 00:21

Powitał. Problem z Krzychem mam nie tylko ja lecz pod kilkoma zdjęciami czytałem już uwagi na temat jego wpierdalania się w nie swój region. Mianowicie chodzi o numery rejestracyjne. Kłóci się ze mną o to, że tablica została wydana w 2011 roku gdy ja mam potwierdzenie od właściciela, że tak nie jest.
Proszę o zwrócenie mu uwagi na to by nie wcinał się w to co nie jest jego interesem ponieważ to iż posiada literkę "E" nie upoważnia go do wprowadzania błędnych danych. Te jego stronki jak widać nie są idealne ale weź mu to przetłumacz...Jemu to przydałaby się literka "R". Pod jednym zdjęciem Robert Chojnicki zwrócił mu uwagę na to, by się nie produkował i nie wprowadzał syfu w jego rejonie. Może to i poskutkowało w jego przypadku ale w moim nie. Widziałem dowód rejestracyjny owego wozu oraz rozmawiałem z jego właścicielem i wiem, że ten pojazd ma rejestrację wydaną w 2012 roku, nie tylko dowód. Proszę o faktyczne rozpatrzenie tego czy takiej osobie należy się literka "E". Uprzedzając wątpliwości nie zależy mi na tym by posiadać jakąś literkę, ba...nawet nie chcę. Ale on zwyczajnie jej nadużywa i swoją "mądrością" wprowadza totalny burdel w rejonie w którym zapewne nie był nigdy w życiu.
Last edited by justforfun on 31 Dec 2012, 00:14, edited 1 time in total.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by decomposed05 » 30 Dec 2012, 08:43

Krzychu, czy przeczytałeś to?
User avatar
krzychu
Posts: 1159
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 30 Dec 2012, 10:26

Przeczytałem.
Sprawa z Robertem to stara, dawno już wyjaśniona pomyłka, dotycząca skasowania sanosa: http://phototrans.pl/14,532708,0,Sanos_ ... 80539.html
Co do numeru KTA 15362: http://phototrans.pl/14,586671,56001,1.html - zarówno baza Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, jak i strona http://wptr.pl potwierdza, że numer ten został wydany w sierpniu 2011 r. Nie przedstawiłeś do tej pory żadnego konkretnego dowodu, który potwierdziłby Twoje słowa, a jedynie bezpodstawnie mnie obrażasz.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 30 Dec 2012, 13:25

Właściciel nie zgodził się na to bym zrobił zdjęcie dowodu więc nie mogę go po prostu dodać ponieważ nawet nie zrobiłem skoro się nie zgodził. Ale skoro widziałem ten dowód oraz mam potwierdzenie od WŁAŚCICIELA POJAZDU to wpisuje 2011 a nie ufam stronom internetowym. Na fejsbooku napisze ktoś do ciebie "skocz z mostu to dostaniesz 10000 zł" a ty uwierzysz i skoczysz? Zapewne tak.
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by warejbyko » 02 Jan 2013, 20:47

Pozwolę się wtrącić co do tablic rejestracyjnych. Rok 2000 wprowadzają białe tablice. Moim rodzice kupili auto na początku wakacji (czerwiec/lipiec) dostaliśmy białe numery BSK G***. Nasza rodzina z tej samej gmina w miesiącu sierpniu kupiła samochód i go zarejestrowała, dostała blachy czarne BIN ****. Powód? Panie w już nie istniejącym wydziale komunikacji w Dąbrowie Białostockiej powiedziała: 'zapasy trzeba wyczerpać, jeden dostanie białą, drugi czarną'.
Rok 2012 Listopad/Grudzień
Część nowo rejestrowanych aut dostaje blach BSK ccll a część BSK llcc. Powód? Ten sam co przed kilkunastu laty.
Nie sugerowałbym się stroną: UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny) bo często i gęsto nie pokazuje wozów, które jeżdżą i są zarejestrowanie i ubezpieczone w czasie realnym.
________

c - cyfra
l - literka

Pozdrawiam.
User avatar
krzychu
Posts: 1159
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by krzychu » 02 Jan 2013, 22:00

Ale co to zmienia w temacie KTA? Na wptr.pl jest kilka osób z Tarnowa i powiatu tarnowskiego i żadna z nich nie potwierdziła rewelacji podanych przez Justforfuna: http://wptr.pl/index.php?dz=forum&pdz=f ... =150#94209. Jedynym jego argumentem jest to, co mu powiedział właściciel.

Jesteś pewny, że obecnie wydawane tablice BSK z 2. zasobu (BSK 25UR) są jednorzędowe? Według http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pd ... powiat=013 tablice z 2. zasobu wydawane są obecnie na dwurzędowe tablice dla samochodów i przyczep oraz dla motocykli i motorowerów. Jeżeli jest inaczej, poproszę o zdjęcie potwierdzające tę ciekawostkę.
warejbyko wrote:Nie sugerowałbym się stroną: UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny) bo często i gęsto nie pokazuje wozów, które jeżdżą i są zarejestrowanie i ubezpieczone w czasie realnym.
Ale nie pokazuje pojazdów, które nie są zarejestrowane i nie mają polisy OC, a na pewno nie pokazuje ich rok wcześniej niż zostały zarejestrowane.

Podsumowaniem jest drugie zdanie w pierwszym wpisie w tym temacie, którego 16-letni autor jako głównego argumentu użył wulgaryzmu. Dorośnij, chłopcze, i wtedy możemy pogadać.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by justforfun » 02 Jan 2013, 22:51

krzychu wrote:Ale co to zmienia w temacie KTA? Na wptr.pl jest kilka osób z Tarnowa i powiatu tarnowskiego i żadna z nich nie potwierdziła rewelacji podanych przez Justforfuna: http://wptr.pl/index.php?dz=forum&pdz=f ... =150#94209. Jedynym jego argumentem jest to, co mu powiedział właściciel.

Jesteś pewny, że obecnie wydawane tablice BSK z 2. zasobu (BSK 25UR) są jednorzędowe? Według http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pd ... powiat=013 tablice z 2. zasobu wydawane są obecnie na dwurzędowe tablice dla samochodów i przyczep oraz dla motocykli i motorowerów. Jeżeli jest inaczej, poproszę o zdjęcie potwierdzające tę ciekawostkę.
warejbyko wrote:Nie sugerowałbym się stroną: UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny) bo często i gęsto nie pokazuje wozów, które jeżdżą i są zarejestrowanie i ubezpieczone w czasie realnym.
Ale nie pokazuje pojazdów, które nie są zarejestrowane i nie mają polisy OC, a na pewno nie pokazuje ich rok wcześniej niż zostały zarejestrowane.

Podsumowaniem jest drugie zdanie w pierwszym wpisie w tym temacie, którego 16-letni autor jako głównego argumentu użył wulgaryzmu. Dorośnij, chłopcze, i wtedy możemy pogadać.

Dwie rzeczy odnośnie tego.

Pierwszy akapit (czy jakoś tam inaczej, zwał jak zwał). Info od właściciela jest NAJWAŻNIEJSZE.
Ostatni. Walnąłeś się o 2 lata. Mam 18 lat a żeby rozmawiać z tobą musiałbym się zdrowo obniżyć w poziomie intelektualnym. Znajdę kogoś żeby na tej stronce napisał: "Krzychu rzuć się pod pociąg".
Dwa dni później w wiadomościach, gazetach i gdzie się da usłyszymy " desperat rzucił się pod pociąg, powodem było to, że na pewnej stronce której ufa bardziej niż matce tak napisali".

Pod zdjęciem o które toczy się spór kolejna osoba tym razem z Częstochowy wtrąciła swoje zdanie. Oczywiście zdanie zapewne prawdziwe. Dlaczego? Dlatego, że to co napisał Maciek Warejko wyżej miało miejsce w tym przypadku, czyli zobaczyli, że została jeszcze pewna tablica więc ją dali.

Ostatni raz powtórzę. Nie wcinaj się w region z którym nie masz nic do czynienia. Twoja literka nawet do tego cie nie upoważnia. Mam potwierdzoną informację, a jeśli w to nie wierzysz to masz spory problem z którym powinieneś się udać do specjalisty...choć i tak zapewne jest już późno na to. Jeśli dalej będziesz wprowadzał błędne dane do tego wozu ja już zbiorę sobie kilka osób z którymi dopilnujemy do tego byś dostał zamiast "E" literkę "R".

Tyle w tym temacie, skończyłem.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by vecto_529 » 02 Jan 2013, 23:33

krzychu wrote:Ale co to zmienia w temacie KTA? Na wptr.pl jest kilka osób z Tarnowa i powiatu tarnowskiego i żadna z nich nie potwierdziła rewelacji podanych przez Justforfuna: http://wptr.pl/index.php?dz=forum&pdz=f ... =150#94209. Jedynym jego argumentem jest to, co mu powiedział właściciel. [...]
Podsumowaniem jest drugie zdanie w pierwszym wpisie w tym temacie, którego 16-letni autor jako głównego argumentu użył wulgaryzmu. Dorośnij, chłopcze, i wtedy możemy pogadać.
Krzychu, proszę Cię i opamiętaj się. Przyjdziesz i w Solarisach z MPK i Autosanach z KPTS-u poprzestawiasz wszystkie numery CW 35*** z 2008r. na 2006, bo tak wptr podaje? wptr nie jest idealne i gratuluję Ci, jeśli ślepo wierzysz faktom, które podaje strona i ludzie ją współtworzący. Wybacz, ale jako człowiek myślący - sądzę, że właściciel pojazdu wie lepiej, kiedy i jakie tablice otrzymał. Nie próbuj być zawsze świętszy od papieża, bo w ten sposób sprawiasz, że ludzie są Tobie nieprzychylni. Bo nikt nie będzie chciał pamiętać Twoich zasług, a jedynie będą Cię postrzegać jako tego, który wali paskudne zdjęcia i wpieprza się w nieswoje tereny. Oczywiście, nikt Ci tego nie zabroni. Ale usiądź i pomyśl przez chwilę, co jest dla Ciebie lepsze... Wypominasz koledze z Tarnowa wiek - sam zachowujesz się nie lepiej (w sumie)...
ImageImageImage
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by Marcin Ciszewski » 02 Jan 2013, 23:44

Uznawanie wptr i innych cudownych wyszukiwarek za wyrocznię w sprawie roku nadania blach to mniej więcej ten sam poziom intelektualny co cytowanie przez studentów w pracach dyplomowych źródeł z wikipedii :mrgreen:
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Krzychu ciąg dalszy

Post by warejbyko » 03 Jan 2013, 02:06

Krzychu, ja tam podałem przełom Listopada i Grudnia A.D. 2012. Obecnie na dzień dzisiejszy wszystko już wychodzi z tzw. (wg. WPTR) drugiego zasobu. WPTR to nie jest wiarygodne źródło informacji. A co do UFG to np. wpisuję tam nr rejestracyjny swojego samochodu i ? I okazuje się że nie mam ubezpieczenia :)

Edit:
Widzę że na WPTR skopiowałeś mój wpis dla uwiarygodnienia.
Locked