Przewoźnik Irex/Meteor

Post Reply
User avatar
Oskarpaj
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2007, 00:00

Przewoźnik Irex/Meteor

Post by Oskarpaj » 14 Jun 2014, 10:20

Miałbym do Was, TWBowiczów takie pytanie. Mianowicie, coś jest na rzeczy z przewoźnikami Irex i Meteor, wiadomo ze od paru lat firmy mają ze sobą wiele wspólnego ale teraz już trudno dojść który wóz jest czyj bo w wozach Irexu jest jako właściciel w dowodzie Meteor wpisany czy tam odwrotnie i myslę, że warto byłoby tych przewoźników połączyć (chyba ze w dokumentach jest inaczej ale ja tego nie wiem).
User avatar
MateuszTrąbka
Posts: 4
Joined: 19 May 2007, 00:00

Re: Przewoźnik Irex/Meteor

Post by MateuszTrąbka » 15 Jun 2014, 11:45

Oskarpaj wrote:Miałbym do Was, TWBowiczów takie pytanie. Mianowicie, coś jest na rzeczy z przewoźnikami Irex i Meteor, wiadomo ze od paru lat firmy mają ze sobą wiele wspólnego ale teraz już trudno dojść który wóz jest czyj bo w wozach Irexu jest jako właściciel w dowodzie Meteor wpisany czy tam odwrotnie i myslę, że warto byłoby tych przewoźników połączyć (chyba ze w dokumentach jest inaczej ale ja tego nie wiem).
Ja wrzucił do jednej kupy pod nazwą Irex/Meteor, to był święty spokój :)
User avatar
Oskarpaj
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2007, 00:00

Re: Przewoźnik Irex/Meteor

Post by Oskarpaj » 15 Jun 2014, 11:54

Dokładnie, powinniśmy zrobić tak jak tutaj: http://tabor.wpk.katowice.pl/spis.php?p=60 No ale niech wypowiedzą się inni.
User avatar
oolek15
Posts: 164
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jastrzębie-Zdrój
Contact:

Re: Przewoźnik Irex/Meteor

Post by oolek15 » 16 Jun 2014, 13:39

Jestem za, tym bardziej że właścicielem obu firm jest jedna osoba.
Pozdrawiam, Olek
User avatar
Oskarpaj
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2007, 00:00

Re: Przewoźnik Irex/Meteor

Post by Oskarpaj » 19 Jun 2014, 08:27

Przepiąłem, teraz czekam tylko na edycje zdjęć. Myślę, że to dobra decyzja dlatego, że nowo kupowane autobusy od razu przypisywane są do firmy Irex... A tak jak ty mówisz, jest to ten sam właściciel.
Post Reply