Apel do Krzycha

Post Reply
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Apel do Krzycha

Post by rafcio44108 » 26 Jan 2015, 16:52

Od czasu, gdy poparłem pod jednym ze zdjęć Grześka (visto 1983) Krzychu strasznie się czepia pod moimi zdjęciami każdej, najmniej nawet literówki czy braku kropki. Dzień po ww. akcji adresat apelu przejrzał wszystkie moje fotki i w ramach zemsty godnej przedszkolaka pod kilkoma z nich wyliczył literówki. Strasznie to denerwujące, szczególnie, gdy prowokuje, a potem nie raczy odpisać na komentarz. Dziś coś we mnie pękło i musiałem to napisać.

Krzychu, chłopie, wyluzuj trochę z tym czepialstem, bo:
- po pierwsze, nie ma ludzi nieomylnych, każdy może popełnić literówkę czy nie postawić kropki po skrócie "ul.", a nawet gdy przeczyta się opis przed dodaniem zdjęcia, to i tak może pojawić się chochlik
- po drugie wiem, że robisz to złośliwie, aby mnie zdenerwować, zresztą nie tylko mnie, innych też się czepiasz. Zauważyłeś, że praktycznie nikt Ciebie przez to nie lubi?
- po trzecie, pisanie mi komentarzy, w których insynuujesz, że nie chodziłem na polski, a w szkołę rzucałem kamieniami nie pasują do dorosłego faceta, bardziej pasują do dzieci w podstawówce (i to w nauczaniu początkowym). Swoją drogą, to w klasie maturalnej miałem na świadectwie szóstkę z języka polskiego, a Ty?

Wiem, że co najmniej jeden użytkownik zrezygnował z dodawania zdjęć na TWB przez zachowanie Krzycha.

P.S. Założę się, że Krzychu tu nie odpowie tak samo jak pod zdjęciami czy na GG.
Image
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Apel do Krzycha

Post by krzychu » 26 Jan 2015, 17:43

Masz jakiś problem?
Jeśli naprawdę myślisz, że nie mam co robić, tylko przeglądać wszystkie Twoje 303 zdjęcia, to jesteś "w mylnym błędzie".
Tak się składa, że napisałem komentarze pod 4 (słownie CZTEREMA) Twoimi zdjęciami: http://phototrans.pl/autobusy.php?s=501 ... y%C5%9Blij
Właściwie pod 5, ale jedno zdjęcie skasowałeś i dodałeś ponownie.
Szkoda, że w 3 na 4 przypadki nie raczyłeś poprawić zauważonych błędów - przykład: http://phototrans.pl/14,719451,0.html:
18 października 2014 - Olsztyn Kormoran, al. mar. J. Piłsudskiego. Ostatni z sześciu zakupionych przegubowych MANów.

Zdjęcie Grzegorza Struckera, zgoda autora jest.
Minęło 1,5 miesiąca, a Tobie nie chce się poprawić błędnego wpisu, a zamiast tego niepotrzebnie tracisz energię na wpisy na forum czy jakieś teksty na GG bez przedstawienia się.
Odpowiem Ci słowami z reklamy jakiegoś środka czyszczącego sprzed kilkunastu lat: "Babciu, i po co to wszystko"?
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Apel do Krzycha

Post by rafcio44108 » 26 Jan 2015, 17:45

Tak, mam problem. Masz E, to popraw, jak tak to ciebie razi. Ja tak robię i mi korona z głowy nie spadła. Poza tym mam życie poza TWB i zwyczajnie o tym zapomniałem.
Image
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Apel do Krzycha

Post by justforfun » 26 Jan 2015, 18:32

Rafał. Po prostu olej temat. Unikniesz kłótni, nerwy zatrzymasz na swoim miejscu, bądźmy dorośli i nie przejmujmy się takim czymś. Wiem, że mi można wytykać sytuacje, które powstawały z mojej winy czy też nie, ale przestałem się tym przejmować, co pisze wielmożny, wymieniony wyżej. Zresztą gdy tak przeglądam TWB to dużo ludzi ma podobne podejście, przez które mamy błogi spokój :) Amen.
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Apel do Krzycha

Post by rafcio44108 » 26 Jan 2015, 18:35

Dawno olałbym go, ale szlag mnie trafia, jak on zamiast poprawić literówkę, to wypisuje głupoty. Jakiś niespełniony polonista, czy co?
Image
Post Reply