Ostrzeżenia i apel do jacekso.

User avatar
mlody22_1990
Posts: 39
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by mlody22_1990 » 15 Feb 2015, 22:43

Chciałbym zaapelować odnośnie dostania za nic ostrzeżenia!!
Chciałem grzecznie napisać aby kolega dominiqus dodał do swoich zdjęć tag: szadź i dałem pod jego paroma zdjęciami taki komentarz: "Proszę o dodanie tagu zima oraz szadź.". Najpierw zaczął się czepiać jacekso, który od długiego czasu nie może poprawić organizatora w Wałbrzychu oraz nie może zmienić miasta w którym wykonał zdjęcie tłumaczył się tym, że nie ma czasu jak go będzie miał to poprawi, od tej pory dodał około 1-2 tyś zdjęć, czasu na poprawienie dalej nie znalazł. Jeżeli tagujemy to tagujemy a nie robimy to na odpierdol... wszyscy wiemy, że łatwiej jest wtedy wyszukać zdjęć. Następną osobą która po jaceksie dodała mi prawdopodobnie ostrzeżenie jest: Křemílek, który jak widać nie wie po co się k.... stosuje tagi.
A jeszcze co do samego jaceksa napisałem mu na gadu gadu wiadomość, oczywiście z grubej rury teraz wkleję całą rozmowę z GG.pl:
Ja: Siemka, ty poprawisz wkoncu zdjecia z Wałbrzycha czy tylko będziesz sie przypierdalal o komentarze i dawal ostrzezenia?
Poprawisz te kurwa zdjęcia czy nie?
1189232:
zjeżdżaj pętaku 21:54
Ja:
Co kurwa nie potrafisz? 21:55
Dodałeś 1-2 tysiace zdjec
Co kurwa nie potrafisz?
Chciałbym się dowiedzieć co jest kurde grane, dlaczego się przypierdala odnośnie dodania tagu, sam dodaje krzywe
zdjęcia, dodaje ich masę.... Ostatnio nawet Konrad Bek się do niego przyczepił, że jest krzywe zdjęcie a ten, że jest w granicy normy... Moim zdaniem chyba jest tutaj coś nie tak...

Dołączam link do zdjęcia pod którym jest kłótnia": http://phototrans.pl/14,739585,0.html


Z Poważaniem: Paweł Rząsowski
Last edited by mlody22_1990 on 16 Feb 2015, 00:56, edited 2 times in total.
@ Paweł Rząsowski
www.phototrans.eu
zurkowskib
Posts: 85
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by zurkowskib » 15 Feb 2015, 23:38

Zacząłbym od "wypierdolenia" Ciebie. Tak, Ciebie. Jakby ktoś napisał do mnie coś takiego (w tym stylu) zamiast grzecznie poprosić to odpowiedziałbym podobnie. Zmiana miasta pod zdjęciem to już według mnie leży w gestii, a może nawet powinności, autora.

Pultasz się jakby od tego zależało całe twoje życie... Wyluzuj. I jakbyś mógł to wstawiaj przecinki tam gdzie powinny być, bo kilku brakuje ;) Tych tagów to chyba tylko Ty używasz, bo 50 tagów nie jest w ogóle potrzebne.

Co do komentarzy i Waszej rozmowy, jeśli grzecznie to jest dla Ciebie "kurwa, przypierdalał, itp." to powodzenia w życiu.

PS. Nie wiem po co wysyłasz link do tego tematu na zewnętrzne grupy na Facebook'u.
User avatar
mlody22_1990
Posts: 39
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by mlody22_1990 » 16 Feb 2015, 00:14

@Bartek to nie jest już proszone pierwszy raz odnośnie poprawienia organizatora, wyprostowania czy coś.
Wiem, nie dodałem kilku przecinków....
A co do samego dodawania tagów to wejdź czasami w tag i zobacz czy tylko ja ten tag stosuje.
Nie odnośnie tego nie zależy całe moje życie, chciałbym wyjaśnić tą sprawę a nie. Grzecznie pisze o dodanie tagów a tu głupie komentarze aby dodał tag OCP czy coś.

Co do naszej rozmowy pisałem grzecznie już odnośnie poprawienia tych zdjęć ale nie doszło do skutku, teraz gdy dostałem ostrzeżenia to zaczynają mi puszczać nerwy. Chcę aby zdjęcia dodane z mojego miasta i okolic były dodane poprawnie a nie został chłam, który nigdy nie będzie poprawiony bądź wtedy kiedy zachce się temu autorowi poprawić.

A co do samego wklejenia linku to dodałem to tam ze względu na to, żeby poczytali co się zaczyna dziać na TWB!!
@ Paweł Rząsowski
www.phototrans.eu
User avatar
KuBul
Posts: 37
Joined: 03 Mar 2008, 00:00
Location: Białystok
Contact:

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by KuBul » 16 Feb 2015, 01:01

mlody22_1990 wrote: A jeszcze co do samego jaceksa napisałem mu na gadu gadu wiadomość, oczywiście z grubej rury teraz wkleję całą rozmowę z GG.pl:
Ja: Siemka, ty poprawisz wkoncu zdjecia z Wałbrzycha czy tylko będziesz sie przypierdalal o komentarze i dawal ostrzezenia?
Przede wszystkim żadnego z obu Twoich ostrzeżeń nie wystawił Jacek, więc proponuję przeprosić jak najszybciej za fałszywe oskarżenia i te szczeniackie odzywki typu "Poprawisz te kurwa zdjęcia czy nie?". Cała ta akcja jest z Twojej strony poniżej poziomu, przemyśl to ;)
User avatar
mlody22_1990
Posts: 39
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by mlody22_1990 » 16 Feb 2015, 01:40

A to widać moja pomyłka, wydawało mi się, że to ci dwaj użytkownicy dodali mi ostrzeżenia.
A co do samego przeproszenia jaceksa to przeprosić mogę jeżeli nareszcie poprawi zdjęcia z Wałbrzycha.
@ Paweł Rząsowski
www.phototrans.eu
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by decomposed05 » 16 Feb 2015, 08:33

Wstydu sobie narobiłeś, nie chcesz nawet przeprosić i stawiasz warunki? Ogarnij się chłopie. Japończyk to by sobie seppuku zrobił.
User avatar
Andrev
Posts: 89
Joined: 06 Jun 2007, 00:00

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by Andrev » 16 Feb 2015, 17:32

Image

Grzecznie przeproś osoby które wymieniłeś w tym wątku i grzecznie poproś o usunięcie tego tematu, żeby potomni nie widzieli, bo kolego skompromitowałeś się niesamowicie...
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by mrozard » 16 Feb 2015, 18:06

Ale dziecinada.
User avatar
mlody22_1990
Posts: 39
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by mlody22_1990 » 16 Feb 2015, 20:55

Mam to gdzieś, że się skompromitowałem. Użytkownika Křemílek i jacekso mogę przeprosić za to, że myślałem iż dali mi ostrzeżenia.
Mam pytanie czy kolega jacekso jest traktowany jakoś inaczej?? Jak coś powie to przyklaskują mu...
Nie poprawia to pisze do niego normalnie raz, drugi raz a on nie odpisuje, kolega Tomek94 dodał komentarz to odpisał, że jak będzie miał czas to doda, co nie może dalej dodać? Coś tu K#### jest nie tak i ja się tak bawić nie będę!

A tak ogólnie niech czyta kto chce, mam to gdzieś póki nie dostanę samego komentarza od jaceksa, że poprawił to ten temat będzie się toczył i toczył.
@ Paweł Rząsowski
www.phototrans.eu
User avatar
dominik
Posts: 96
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Ostrzeżenia i apel do jacekso.

Post by dominik » 16 Feb 2015, 21:03

Toczyć to można bekę z Twojego zachowania :lol:
Post Reply