Skradzione zdjęcia

User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Skradzione zdjęcia

Post by JacekM1 » 12 Sep 2009, 18:00

vecto_529 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rotfl jakich mało... Powinni go zbanować na n-k.
myślisz że kogoś to obchodzi? taki youtube kasuje tylko filmy, jeśli upomni się o nie jakaś duża telewizja albo wytwórnia muzyczna :roll: a to że ktoś kradnie czyjeś zdjęcia...
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Michalbc » 12 Sep 2009, 23:53

Ale gościu jest na poziomie :lol:

- Hahaha. Jaki czubek. Myślisz, że będę płakał, bo pod wszystkimi zdjęciami dałeś 1? Zjebany masz łeb Tomku, tyle ci powiem. Jesteś marnym leszczykiem i cienkim chujkiem.
- chujikiem ty lestes penisie jebany kurwiszonie jesteś szmatom a te autobusy to poprostu żal a smiej sie puki możesz bo ja narazie smieje sie z ciebie bo jestes zerem tylko sie osmieszasz przed całom polskom jesteś poprostu frajerem ty i Henszel zachowujecie sie jak 2 pedały a tak naprawde nimi jesteście więc odpierdol sie od kowalika bo cie dojade marny szmaciażu jebana suko

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Adrian Henszel » 13 Sep 2009, 01:12

Ktoś ukrywający się pod nickiem AUTOBUSY LINIOWE WAŁBRZYCH MPK ma do mnie (i do Was w sumie też) pewien przekaz:
co kutasie sprzedajesz moich znajomych ciesz sie że twuj stary robi w mpk bo może kopnąć w kalendarz jesteś skurwielem ty i MPK bolesławiec wez spierdalaj bo śmierdzi od ciebie capem kondonie jebany umyj sie i ta twoja niby strona bedzie cała skopiowana że owno bedziesz miał fajfusie spierdalaj kutasie jesteś policjantem i szmaciażem
Żal takich... ale cóż są ludzie i kasowniki...

Pod tym profilem zresztą są także kradzione fotki z TWB.
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: Skradzione zdjęcia

Post by m3ntor » 13 Sep 2009, 06:39

- chujikiem ty lestes penisie jebany kurwiszonie jesteś szmatom a te autobusy to poprostu żal a smiej sie puki możesz bo ja narazie smieje sie z ciebie bo jestes zerem tylko sie osmieszasz przed całom polskom jesteś poprostu frajerem ty i Henszel zachowujecie sie jak 2 pedały a tak naprawde nimi jesteście więc odpierdol sie od kowalika bo cie dojade marny szmaciażu jebana suko
Przypomniało mi się: "Jasiu, Ty to zwykły pedał jesteś a nie gej!" :P

Wszyscy się skarżą na kradzież zdjęć. Czemu nie założycie sprawy w sądzie? Wtedy macie szanse na kasę, nawet od portalu, bo teoretycznie on odpowiada za treść. Jeżeli się dowiedzą, ze została zgłoszona kradzież zdjęć, na pewno szybko zareagują, macie to jak w banku. Skoro inne sposoby nie skutkują... Mamy demokrację (pozornie).

Nie ma się co pierdolić z gnojami. Na upartego macie też jak na dłoni groźby/zastraszanie. Jeżeli gówniarz ma mniej niż 16 lat, a raczej tak jest, to jak się jego starzy dowiedzą, tak mu wpierdolą, ze mu urwą od internetu.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Skradzione zdjęcia

Post by skimboy » 13 Sep 2009, 10:43

Ja miałem podobną sytuację - gość nie chciał usunąć, pruł się. prosto - dawaj na solo, frajer wyraźnie wymiękł, bo zaczął mnie straszyć swoją "armią"... i się upokoił... :lol:
A w sumie to można by iść do sądu, może nawet jakieś odszkodowanie udało by się wyrwać ;)
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Michalbc » 13 Sep 2009, 14:22

User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Szeryf » 15 Sep 2009, 20:41

http://forum.investmap.pl/infrastruktur ... 48-50.html

Nie spodziewałem się, że mi też się to przytrafi. Plus jest tylko taki, że zdjęcie zostało wykorzystane na potrzeby konkretnej strony internetowej. Jednakże nic by się nie stało, gdyby Pan Gregs wpisał autora zdjęcia, bądź zapytał o zgodę.
ImageImage
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Michalbc » 16 Sep 2009, 16:22

User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Re: Skradzione zdjęcia

Post by Szeryf » 16 Sep 2009, 20:24

Michalbc, a zobacz tutaj : http://www.phototrans.eu/14,353073,0,MAN_9_170_37.html
Z tąd zrobili kopiuj wklej i lekko ucieli.
ImageImage
Post Reply