Obniżenie limitu

Post Reply
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Obniżenie limitu

Post by tomikat » 13 Jul 2017, 17:29

Mam takie uprzejme zapytanie do pewnego limitera o przedstawienie powodu dla którego obniżył mi limit. Przyznam się, że przyjąłem to z całkowitym zdziwieniem. Wydawało mnie się, że do obniżenia limitu aż o połowę ( w moim wypadku z 4 do 2) trzeba bardzo mocno nagrzeszyć na galerii, a tego jako żywo sobie nie przypominam. Chciałbym się też dowiedzieć, czy ów limiter (którego nazwiska i tak się domyślam) może zajrzał na mój profil i przejrzał może dwie, trzy strony z ostatnimi zdjęciami? Może to pomogłoby by mu w ocenie, o ile ewentualne słabsze zdjęcie (jeżeli takie znalazł) jest wypadkiem przy pracy a na ile stałą tendencją zniżkową.
Ja wiem, że to wszystko jest tylko zabawą i nie ma co się spinać, bo nie na tym polega życie. Niemniej jednak jestem ciekawy argumentacji jaką przedstawi. Może tego dnia miał słabszy dzień, każdemu to się przecież zdarza. Albo omyłkowo się przekliknęło, też jest to możliwe.
Dlatego uprzejmie proszę o odpowiedź w tej kwestii.
Pozdrawiam!
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Re: Obniżenie limitu

Post by tomikat » 15 Aug 2017, 19:52

Miesiąc minął a limiter Krystian Jacobsen (bo o też o niego tu chodzi) nie zaszczycił mnie odpowiedzią na zadane pytanie.
Ale cóż, jak się ma literkę "G" przy nicku to z definicji można zrobić wszystko. Można używać swoich uprawnień jak i też nadużywać. Nawet któregoś ranka wywalić czyjeś konto w kosmos. Można też kogoś zupełnie ignorować. Ale... samo milczenie jest też jakąś formą odpowiedzi. Przekładając to na język mniej dyplomatyczny oznacza to mniej więcej "spadaj na drzewo". Obcięcie limitu jest czymś zupełnie innym niż wyrzucenie pojedynczego zdjęcia poza perspektywę, co też się czasem zdarza. Oznacza to zakwestionowanie dotychczasowego dorobku autora.
Pozostaje tylko mieć nadzieje, że kolega Krystian nadal będzie sprawiedliwie i bezstronnie ciął limity wszystkim, którzy jego zdaniem knocą. :)

Ja zaś nie zawracam już dłużej gitary, tylko mówię grzecznie- Do widzenia! :)
User avatar
kjacobson
Posts: 214
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Obniżenie limitu

Post by kjacobson » 16 Aug 2017, 19:25

Przyznam się, że dość rzadko przeglądam forum, zazwyczaj tylko dział blokad. Z tego co pamiętam, to najpierw wyleciało poza perspektywę jedno Twoje zdjęcie, pod którym w dyskusji nie przyjmowałeś żadnych moich argumentów. Obniżenie limitu z 4 do 2 potraktowałem jako chwilowe, ja na Twoim miejscu mając dwa zdjęcia dziennie do dyspozycji pokazałbym temu okropnemu Jacobsonowi (btw, Jacobson a nie Jacobsen) na co mnie stać i dzień w dzień dodawał super kadry. Co było u Ciebie? Nic. Jeśli całą sprawę traktujesz jak widzę bardzo osobiście, no to cóz, mogę Ci jedynie życzyć dalszego dobrego rozwoju fotograficznego i osiągnięcia takiego poziomu że mi w pięty pójdzie. Jeszcze słówko na temat "obniżania przeze mnie limitu każdemu kto moim zdaniem robi knoty" - otóż do tej pory jesteś o ile dobrze pamiętam jedyną osobą którą to dotknęło. Zazwyczaj podwyższam limity :)
magda-mc
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Obniżenie limitu

Post by magda-mc » 14 Jan 2019, 22:33

Dzień dobry,
Podłączę się do tematu. Mam identyczną sytuację - obniżono mi limit z 4 do 2 zdjęć. Chciałabym zapytać się dlaczego?
magda-mc
Posts: 35
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Obniżenie limitu

Post by magda-mc » 25 Jan 2019, 17:58

Czy doczekam się odpowiedzi?
blackbob
Posts: 1
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Obniżenie limitu

Post by blackbob » 03 Jul 2021, 21:49

EDIT /post do skasowania/
Post Reply