Najlepsze zdjęcia

User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by Marcin Ciszewski » 09 Nov 2009, 23:33

Trajtek wrote:
Crom wrote:
Trajtek wrote:Mówicie o podwyższaniu poziomu w galerii? Jak widzę tego typu komentarze: http://www.phototrans.eu/14,368643,0,MA ... _2207.html (patrz: drugi), to mi się niedobrze robi...
Blokerzy śpią i tyle. Powinno to być z mety zblokowane.
Mniejsza z blokowaniem, bardziej miałem na myśli mentalność i nastawienie niektórych user'ów...
Otóż to. Do niektórych niestety blokada nie przemawia, trzeba się trochę pomęczyć wałkując co i jak należy robić (zależy tylko na jak długo starcza cierpliwości) :D
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
Crom
Posts: 106
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: Siemianowice, PL

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by Crom » 10 Nov 2009, 04:19

Marcin Ciszewski wrote:
Crom wrote:
Trajtek wrote:Mówicie o podwyższaniu poziomu w galerii? Jak widzę tego typu komentarze: http://www.phototrans.eu/14,368643,0,MA ... _2207.html (patrz: drugi), to mi się niedobrze robi...
Blokerzy śpią i tyle. Powinno to być z mety zblokowane.
Widywałem większe knoty.
To nie spać, pracować! ;) Poza tym jeżeli ktoś ma napisane błędy pod fotką przez innych i na drugi dzień zobaczy blokadę to powinien pomyśleć, a jak nie to dalej block, block...
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by Marcin Ciszewski » 10 Nov 2009, 17:26

Crom wrote:To nie spać, pracować! ;) Poza tym jeżeli ktoś ma napisane błędy pod fotką przez innych i na drugi dzień zobaczy blokadę to powinien pomyśleć, a jak nie to dalej block, block...
Rozsądny człowiek tak powinien pomyśleć, ale nie każdy user TWB jeszcze dorósł do tego.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
Crom
Posts: 106
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: Siemianowice, PL

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by Crom » 10 Nov 2009, 23:04

Jak w końcu żadne nie przejdzie na TWB to coś do niego dojdzie :P
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by decomposed05 » 12 Nov 2009, 10:58

kjacobson wrote:Mam dość mieszane uczucia co do oceniania na twb2, z jednej strony poziom dramatycznie spadł, z drugiej strony - mając konto na twb kolejowym - widzę, że obecny system oceniania tam (niejawny) też nie do końca się sprawdza; zawsze pojawi się jakiś miły człowiek dający z automatu tzw "ziobro" ...

co do samej koncepcji wyłonienia zdjęć najlepszych - może każdy autor zgłaszałby sam takie zdjęcie do konkursu i potem podlegałoby ono głosowoaniu? albo tak jak ma to miejsce na wrp - ekipa administratorów wspólnie wybiera i głosuje na najlepsze prace.
Blokerzy mogą sadzić plusy ;) Można by zrobić the best o z ostatnich dwóch tygodni.

System oceniania niejawny = tajemniczy ziobracze
jawny = włazidupstwo lub ziobrowojny.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by JacekM1 » 12 Nov 2009, 16:39

decomposed05 wrote:
kjacobson wrote:Mam dość mieszane uczucia co do oceniania na twb2, z jednej strony poziom dramatycznie spadł, z drugiej strony - mając konto na twb kolejowym - widzę, że obecny system oceniania tam (niejawny) też nie do końca się sprawdza; zawsze pojawi się jakiś miły człowiek dający z automatu tzw "ziobro" ...

co do samej koncepcji wyłonienia zdjęć najlepszych - może każdy autor zgłaszałby sam takie zdjęcie do konkursu i potem podlegałoby ono głosowoaniu? albo tak jak ma to miejsce na wrp - ekipa administratorów wspólnie wybiera i głosuje na najlepsze prace.
Blokerzy mogą sadzić plusy ;) Można by zrobić the best o z ostatnich dwóch tygodni.

System oceniania niejawny = tajemniczy ziobracze
jawny = włazidupstwo lub ziobrowojny.
i chyba ci z V, nie? :) ja bym rozszerzył ich grono na tą okazję, coby głosy bardziej miarodajne były :)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by m3ntor » 12 Nov 2009, 18:10

Ci z "V" to Krzysztof :D.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by JacekM1 » 17 Dec 2009, 16:59

hmmm zniknął mi link do stawiania plusów. coś się kroi? ;)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by decomposed05 » 22 Dec 2009, 11:48

Brawo :) Ktoś zauważył ;)
User avatar
jpudlo
Posts: 67
Joined: 08 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Najlepsze zdjęcia

Post by jpudlo » 22 Dec 2009, 14:53

Marcin Ciszewski wrote: Otóż to. Do niektórych niestety blokada nie przemawia, trzeba się trochę pomęczyć wałkując co i jak należy robić (zależy tylko na jak długo starcza cierpliwości) :D
By osiągnąć pożądany efekt strategia powinna być odwrotna. Najpierw trzeba się pomęczyć i wałkować cierpliwie co i jak - najlepiej tak, by autor samodzielnie doszedł do tego, dlaczego zdjęcie nie powinno być dodane. Blokować w ostateczności. W przeciwnym razie blokerzy wciąż będą tą znienawidzoną przez początkujących użytkowników grupą.
LuBus - Lubelskie autobusy i trolejbusy - www.lubus.vot.pl
Post Reply