Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

User avatar
Razor 688
Posts: 38
Joined: 22 Aug 2007, 00:00

Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by Razor 688 » 22 Nov 2009, 13:11

Witam.

Mam taką małą propozycje do Was. A wiec nie będę owijał w bawełnę po ostatniej imprezie Zemunem po Ziemi Świętokrzyskiej po dojechaniu do domu zauważyłem, że dwóch, jak że szanownych użytkowników, który również brali udział w imprezie natychmiast dodali nie po jednym zdjęciu tylko od razu "wypchali limit" do końca myśląc tylko o sobie a nie o innych. Moje pytanie brzmi, co wam to dało? Może by tak, ułożyć jakieś zasady gdzie było by jasno i wyraźnie napisane, że każdy użytkownik dodaje, co najmniej jedno zdjęcie, które zrobił na imprezie by reszta nie była pokrzywdzona. Nie sadzicie, że to był najlepszy pomysł gdyby każdy dodał po jednym zdjęciu swoim żeby jakąś pamiątka była. Bo według mnie to trochę nie sprawiedliwe i chamskie jest, bo nie, którzy mieli kawał drogi do przejechania ( nie mowie tu akurat o mnie czy innych kolegach z Bielska), ale ogólnie i nie dodali praktycznie nic, bo nic nie zostało. A dodawanie tego samego zdjęcia mija się z celem. Mam nadzieje ze nie zjecie mnie za to no, ale jakieś zasady powinny być by każdy mógł dodać, choć jedno zdjęcie.

Pozdrawiam.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by padamus » 22 Nov 2009, 14:37

Po wielu imprezach tak jest. Po Cieszynie też niektorzy od razu wykorzystali swoje limity...
To jest kwestia szacunku do innych. Np. ja i osoby, które przyjechały ze mną na imprezę, mieliśmy możliwość zalać TWB fotkami ze wszystkich fotostopów w ciągu pół godziny od zakończenia imprezy.
User avatar
Crom
Posts: 106
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: Siemianowice, PL

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by Crom » 22 Nov 2009, 14:59

Kolejną paranoją jest dodawanie po 3 zdjęcia z tego samego miejsca. Ujęcia co prawda inne, ale dajcie spokój :S No i niektórzy dodają foty z jakością poniżej pasa, ale ważne żeby limit wyszedł.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by padamus » 22 Nov 2009, 15:25

Crom wrote:Kolejną paranoją jest dodawanie po 3 zdjęcia z tego samego miejsca. Ujęcia co prawda inne, ale dajcie spokój :S No i niektórzy dodają foty z jakością poniżej pasa, ale ważne żeby limit wyszedł.
Tu są dwie strony medalu, bo każdy chciałby coś dodać.
User avatar
Crom
Posts: 106
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Location: Siemianowice, PL

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by Crom » 22 Nov 2009, 15:48

Nie powiem, też dodałem drugie foto z jednego miejsca (jedno jedyne foto które dodałem), bo nie fociłem wszędzie a ten fotostop akurat mi przypadł do gustu.
jacekso
Posts: 123
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by jacekso » 22 Nov 2009, 16:24

Po imprezie toruńskim DAB-em nikt nie miał skrupułów i z jakiejś Parówy Fałęckiej poszło chyba z 15 zdjęć:
http://phototrans.eu/autobusy.php?s=501 ... d_data=tag
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by piotr_kosz » 22 Nov 2009, 17:16

Taaaa... tylko tam każde zdjęcie jest inne i oryginalne.
User avatar
wokie
Posts: 107
Joined: 11 Jan 2008, 00:00
Location: Toruń / Koszalin

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by wokie » 22 Nov 2009, 17:21

Ale zauważ panie Jacekso, że z Parowy Falęckiej to każde zdjęcie było z INNEGO miejsca. Każdy w innym miejscu się ustawił.

Proszę bardzo tu masz cała Parowę Falęcką :) http://phototrans.eu/14,336633,0,DAB_7_1200L_60002.html
jacekso
Posts: 123
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by jacekso » 22 Nov 2009, 17:53

A zemunowi nie można było robić zdjęć z różnych perspektyw?
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Zasady dodawania zdjęc po imprezach komunikacyjnych

Post by Marcin Ciszewski » 22 Nov 2009, 19:30

Moim skromnym zdaniem dodawanie zdjęć z imprez komunikacyjnych powinno być dozwolone dopiero od godziny 12 dnia następnego, żeby nawet userzy z odległych części kraju mieli szanse zdążyć dojechać do domu (oczywiście żeby było sprawiedliwie "limit" na zdjęcia z imprezy - 1/dzień). Nie każdy przecież ma notebooka i bezprzewodowy Internet, a na pewno niewielu chciałoby się ze sobą wozić po kraju sprzęt komputerowy.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
Post Reply