TWB - mity

User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

TWB - mity

Post by empi » 15 Jun 2009, 14:37

Znacie jakieś zabawne mity na temat TWB?

Ja znam takie:
- jeżeli nie będę dodawał dziennie tyle zdjęć ile wyznacza mój limit, zmniejszą mi limit!
- fotki od tyłu są blokowane!
- po pewnej ilości zablokowanych zdjęć użytkownik zostaje usunięty z TWB (to ostatnie, z forum zaczerpnięte)

:)
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Mati Domin
Posts: 46
Joined: 18 Apr 2006, 00:00
Location: Wrocław

Re: TWB - mity

Post by Mati Domin » 15 Jun 2009, 15:25

Ja słyszałem, że trzeba dobrze znać admina i robić nie-wiadomo-jakie zdjęcia, żeby dostać konto :D.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: TWB - mity

Post by decomposed05 » 15 Jun 2009, 15:41

A ja znalazłem taką wypowiedź:
A wracając do tematu TWB.
Ja mam 33 lata, żonę, syna i też 6 lat studiów za sobą. W 2003 roku umieściłem klika zdjęć na TWB. Niestety, CHAMSTWO znanego nam wszystkim od negatywnej strony wrocławianina o inicjałach D.F. (tym bardziej przykre, że mieszkam raptem 5 przystanków tramwajem od niego) spowodowało, że usunąłem zdjęcia z TWB i zacząłem zaglądać na WRP, gdzie czasami dopisuję komentarze do bardziej mnie interesujących prac fotograficznych. Uważam, że nie można porównywać WRP do TWB i na odwrót. To są dwa zupełnie różne światy. Na WRP jest przede wszystkim to, czego brakuje TWB, a mianowicie wysoki poziom oraz pełna kultura: Administratorzy potrafią w pełni zapanować nad galerią – i chwała im za to. Codziennie z ogromną przyjemnością i zniecierpliwieniem zaglądam na WRP w oczekiwaniu na kolejną porcję ciekawych zdjęć. Na TWB nie zaglądam prawie w ogóle. Ciągle w pamięci mam D.F. i jego wywody – ot, po prostu uraz. Tym bardziej cieszę się, że na WRP go nie ma.
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: TWB - mity

Post by Lukasy » 15 Jun 2009, 16:23

A ja w czyims komentarzu przeczytalem, ze kiedys, by dostac do nicka dodatek "VIP" (byla to chyba taka zolta albo czerwona kropka), trzeba bylo wypic z adminem albo... upic admina (nie pamietam w tej chwili).

I cos mi swita, ze to sam admin tak pisal :->
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: TWB - mity

Post by decomposed05 » 15 Jun 2009, 16:39

Lukasy wrote:A ja w czyims komentarzu przeczytalem, ze kiedys, by dostac do nicka dodatek "VIP" (byla to chyba taka zolta albo czerwona kropka), trzeba bylo wypic z adminem albo... upic admina (nie pamietam w tej chwili).

I cos mi swita, ze to sam admin tak pisal :->
A to są jeszcze wipy ;) Ja myślałem, że już wszyscy umarli ;)
User avatar
kmielczyk
Posts: 78
Joined: 22 Jan 2009, 00:00

Re: TWB - mity

Post by kmielczyk » 03 Jul 2009, 11:06

No to ja słyszałem, że żeby dostać konto to trzeba zdjęcie jakiś nagiej kobitki wysłać. Musi ona być koniecznie blondynką.
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: TWB - mity

Post by Adrian Henszel » 03 Jul 2009, 23:10

Ja słyszałem, że cza mieć lustrzankę i 9mpx bo inne foty nie przechodzą.
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
Mateusz Machel
Posts: 83
Joined: 06 Jul 2007, 00:00

Re: TWB - mity

Post by Mateusz Machel » 04 Jul 2009, 12:25

Każdy z tych mitów jest lepszy od poprzedniego :D
User avatar
wokie
Posts: 107
Joined: 11 Jan 2008, 00:00
Location: Toruń / Koszalin

Re: TWB - mity

Post by wokie » 23 Aug 2009, 18:25

Lukasy wrote:A ja w czyims komentarzu przeczytalem, ze kiedys, by dostac do nicka dodatek "VIP" (byla to chyba taka zolta albo czerwona kropka), trzeba bylo wypic z adminem albo... upic admina (nie pamietam w tej chwili).
Ja słyszałem coś podobnego. Żeby mieć większy limit - trzeba upić admina :)
Post Reply