Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post Reply
6294
Posts: 5
Joined: 23 Oct 2006, 00:00

Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post by 6294 » 17 Jun 2009, 22:53

Witajcie,
chciałbym się dowiedzieć, jaki jest sens pozdrawiania kierowcy pod każdym zdjęciem?
To, że jedzie znajomy kierowca, czy też kierowca mrugnął długimi lub pomachał, moim zdaniem, nie powinno się pisać automatycznie pozdrowień. Kiedyś była taka kategoria "przyjazna komunikacja" , ale widać , został usunięty, gdyż był podobny powód tego. Pzdr.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post by empi » 17 Jun 2009, 23:15

6294 wrote:Witajcie,
chciałbym się dowiedzieć, jaki jest sens pozdrawiania kierowcy pod każdym zdjęciem?
To, że jedzie znajomy kierowca, czy też kierowca mrugnął długimi lub pomachał, moim zdaniem, nie powinno się pisać automatycznie pozdrowień. Kiedyś była taka kategoria "przyjazna komunikacja" , ale widać , został usunięty, gdyż był podobny powód tego. Pzdr.
Powód usunięcia "przyjaznej komunikacji" był taki, że była to kategoria dla zdjęć na których widać jak kierowca mruga światłami lub macha do focącego, ale zrobił się z tego koncert życzeń, który nic nie wnosił. Pozdrowienia są miłym akcentem, ale nie można przesadzać. No wiecie, słodycze są dobre, alkohol jest dobry, ale jak się za dużo zeżre słodkiego i nachla wódy, to się rzyga.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post by Adam G.1 » 18 Jun 2009, 01:14

empi wrote:Pozdrowienia są miłym akcentem, ale nie można przesadzać. No wiecie, słodycze są dobre, alkohol jest dobry, ale jak się za dużo zeżre słodkiego i nachla wódy, to się rzyga.
to ja tylko pozwolę sobie powiedzieć, że w 100% się z tym zgadzam.
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post by m3ntor » 18 Jun 2009, 03:27

Myślę, że pozwolenia są uzasadnione gdy osoba, którą się pozdrawia jest w miarę znana focącemu, wykazała się jakimś przyjaznym podejściem, nie wiem, ustawiła wóz do zdjęcia czy coś w ten deseń lub jest po prostu znajomym/kolegą/przyjacielem/kimś z TWB :P etc. Pozdrawianie prowadzącego nie ma imho sensu gdy ktoś komuś tylko pomacha albo nie wiem, zamruga, tak to można by 10% zdjęć opisać. Bezsens.
User avatar
pawel_slo
Posts: 85
Joined: 20 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Pozdrowienia (pod zdjęciami)

Post by pawel_slo » 18 Jun 2009, 09:58

m3ntor wrote:Myślę, że pozwolenia są uzasadnione gdy osoba, którą się pozdrawia jest w miarę znana focącemu, wykazała się jakimś przyjaznym podejściem, nie wiem, ustawiła wóz do zdjęcia czy coś w ten deseń lub jest po prostu znajomym/kolegą/przyjacielem/kimś z TWB :P etc. Pozdrawianie prowadzącego nie ma imho sensu gdy ktoś komuś tylko pomacha albo nie wiem, zamruga, tak to można by 10% zdjęć opisać. Bezsens.
A odsetek kierowców, którzy pozdrowienia przeczytają na pewno jest niewielki ;) Szkoda tylko, że forum czyta określona ilość Użytkowników, a reszta nie przejmuje się zasadami tu panującymi, oraz problemami związanymi z TWB.
Nielubiany, chamski, cyniczny Křemílek :D
Post Reply