TWB po polsku...

Mig7
Posts: 24
Joined: 17 Apr 2005, 00:00

Re: TWB po polsku...

Post by Mig7 » 14 Apr 2010, 12:18

Widzę, że Szef strony mi nie odpuści... Cóż, ja jestem tutaj tylko skromnym użytkownikiem Fotogalerii - bazy autobusów. Więc w dyskusje wdawać się nie będę. Na koniec powiem tylko, iż tytuł wątku "TWB po polsku..." nabierać zaczyna drugiego znaczenia, tego bardzo negatywnego. W Polsce bowiem wszyscy się kłócą, jedni po drugich jeżdżą i tak dalej. Pozdrawiam tych wszystkich, którzy bywają tutaj czysto ze względów hobbystycznych.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: TWB po polsku...

Post by Adam G.1 » 14 Apr 2010, 12:38

Masz przynajmniej dodatkową motywację żeby uczyć się języków.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: TWB po polsku...

Post by padamus » 14 Apr 2010, 13:04

Myślę, że to nie miejsce by kogoś wyśmiewać, że nie zna angielskiego. Pamiętajcie, że nie każdy ma warunki by uczyć się języków. Nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie, ale ten temat kwalifikuje się do zamknięcia.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: TWB po polsku...

Post by Adam G.1 » 14 Apr 2010, 13:05

padamus wrote:Myślę, że to nie miejsce by kogoś wyśmiewać, że nie zna angielskiego. Pamiętajcie, że nie każdy ma warunki by uczyć się języków. Nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie, ale ten temat kwalifikuje się do zamknięcia.
Spoko, ale nikt tu nikogo nie wyśmiewa.
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: TWB po polsku...

Post by Adrian Henszel » 14 Apr 2010, 13:09

TWB polską wersję ma, wystarczy ją w profilu ustawić, a galeria od pewnego czasu już ma charakter międzynarodowy - stąd wg mnie ustawienie języka angielskiego na domyślny ma sens - w końcu jest to język dość uniwersalny i każdy ma z jego podstawami styczność - w Internecie, telewizorze, lodówce, mikrofali, w instrukcjach, podręcznikach itp, takie podstawy typu change language czy edit profil nie powinny sprawiać problemu, poza tym jest masa słowników i translatorów, z których w każdej chwili można skorzystać także dyskusja na ten temat sensu nie ma, ja mam polski ustawiony w profilu i za każdym razem jak się loguje mam wszystko po naszemu.
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: TWB po polsku...

Post by padamus » 14 Apr 2010, 13:10

Adam G.1 wrote:Spoko, ale nikt tu nikogo nie wyśmiewa.
Nie wiem jaką miałeś intencję pisząc swoje wypowiedzi, ale stając w sytuacji osoby nieznającej angielskiego, są trochę nie na miejscu. Takie jest moje zdanie i mam ochotę ten temat zamknąć.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: TWB po polsku...

Post by piotr_kosz » 14 Apr 2010, 13:20

http://translate.google.pl/translate_to ... t=1&eotf=1

I problem rozwiązany... po 10 sekundach.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: TWB po polsku...

Post by decomposed05 » 14 Apr 2010, 18:30

Zamiast podsumowania napiszę.

Problem jest trochę "wydumany" ale w dobie telewizórów i pilotów nie taki trywialny. Generalnie język się ustawia na podstawie preferencji w przeglądarce (np. ja mam czeski w Firefoxie w pracy, bośniacki w operze w pracy, w Operze w domu mam serbski) i tak mnie wita strona w takim języku. Jak się zalogujesz to ustawienia z przeglądarki są olewane i masz to co sobie ustawisz w profilu. Jedyne co można zrobić to dodać dla nowo rejestrujących by przy zarejestrowaniu ustaiwał im się by język z przeglądarki jak domyślny w profilu ale to byłoby aż z 30 minut pracy które chętnie bym poświęcił na jedzenie kanapki bo jak widać 99% populacji to nie stwarza problemu. A osobiście jestem w stanie przeklikać się i przez niemieckie, czeskie, węgierskie, serbskie i nawet bułgarskie fora i serwisy więc niech ktoś inny też odpali swoje zwoje mózgowe i się trochę pomęczy.
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: TWB po polsku...

Post by warejbyko » 14 Apr 2010, 20:40

Jako tako popieram Adriana Henszela że parę zwrotów można się nauczyć. Sam nie władam dobrze tym językiem mogę otwarcie powiedzieć że znam tylko podstawy i to może nie na tip top. I takie strony jak ta w pewnym stopniu wzbogacają słownictwo nasze.
Post Reply