Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Co zrobić z autorem wątku: viewtopic.php?f=7&t=4222

Poll ended at 21 May 2010, 08:38

Pochwalić
10
13%
Dać ostrzeżenie
19
24%
Wywalić
40
51%
Zgłosić na policję
9
12%
 
Total votes: 78
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by Lukasy » 09 May 2010, 20:32

Ja także, bo szlag mnie trafia, że paru ludzi pozwala sobie na takie wyczyny. Chyba roszczą sobie zbyt wielkie prawa do TWB i siebie jedynie uważają za nieomylnych.
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
p_waclawek
Posts: 62
Joined: 08 Jan 2008, 00:00

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by p_waclawek » 09 May 2010, 20:58

piotr_kosz wrote:http://www.phototrans.eu/14,409062,0,Au ... _A029.html

Zaczyna się nowa "zabawa" - proponuję kierować się wynikami ankiety w celu zaprowadzenia porządku na TWB.
Posprzątane.
User avatar
asiek120
Posts: 30
Joined: 08 Dec 2008, 00:00

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by asiek120 » 10 May 2010, 18:41

jak dla mnie to brakuje tu głosowania SMS. Ono ostatnio jest modne
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by decomposed05 » 14 May 2010, 14:33

Zdobyłbyś się na słowo "przepraszam" i nie byłoby sprawy - tak myślę. Ale widzę, że brniesz.
User avatar
pafawag_electroputere
Posts: 14
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: WAW / WRO
Contact:

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by pafawag_electroputere » 14 May 2010, 20:51

glotechlakier wrote:Jaki nauczyciel taki uczeń
Albo apogeum idiotyzmu, albo szczyt chamstwa... I jeszcze będą tu miotać tak bzdurnymi złośliwościami (bzdurnymi choćby z prostego psychologicznego względu - kto się wyzbywa całkiem swoich własnych osądów?)... Autor cytatu najwyraźniej nie rozumie, że atakowanie opisami i tak galerii nic nie zrobi. Myśli, że ma taką fajną grupkę wzajemnej adoracji, co będzie wypisać kolejne chamstwa? A zdał sobie sprawę, że nie jest jedynym, który posiada grupę zwolenników, w dodatku w słusznej sprawie? Myśli, że wobec zaprezentowanego elementarnego braku szacunku i zwykłych zasad wychowania inni hurmem do niego dołączą, tak, "brać empiego"? Śmiać się czy płakać?...
IMO recydywa na taką skalę, jakkolwiek zupełnie dla galerii nieszkodliwa acz przykra dla obrażanych (jacykolwiek by nie byli - nie wiem, co jest powodem gnębienia blokerów, w każdym razie to też ludzie i jakiś szacunek im się należy), zasługuje na bana IP i tyle. O ile jestem zwolennikiem dawania drugich szans, to to już jest szczyt. Nie umieją kulturalnie wyjaśnić problemu, tylko chamić, atakować i pyszczyć - tyłki ogolić i do piaskownicy wsadzić.

Ode mnie to tyle, dziękuję :wink:
"Man muß das wollen, man muß daran glauben, dann wird es gelingen!"
- Graf Ferdinand von Zeppelin
User avatar
asiek120
Posts: 30
Joined: 08 Dec 2008, 00:00

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by asiek120 » 14 May 2010, 22:09

@deco. kogo niby mam przepraszać. Empiego, ciebie czy wszystkich po kolei ?? Gdybyście (wy z literkami - oczywiście nie wszyscy) zmienili podejście do użytkowników to użytkownicy by zmienili podejście do was. Wiesz, że kilka lat temu miałem tu przyjemność i zapewne pamiętasz za co poleciałem - rozmawialiśmy o tym na 7 leciu TWB. Ale widzę ze od tego czasu nie wiele się zmieniło. W sumie to tylko Ty się zmieniłeś. Przykre jest to, że inni nie biorą z ciebie przykładu.
User avatar
mebit800
Posts: 68
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by mebit800 » 14 May 2010, 22:24

Jeśli limiter/bloker mają rację to chyba nie ma się o co rzucać.
Jeśli ktoś nadużywa swoich pozycji to zostanie z nich zwolniony.
A jeśli ktoś uważa, że pisaniem idiotycznych/dennych/dziecinnych opisów pokaże blokerom co potrafi, to pokaże wszystkim tylko jedno-własną głupotę.
Wygrażanie innym, to narażanie siebie, bo się nawet nie obejrzysz, a sprawa trafi na Policję ;)
Jeśli komuś blokady zdjęć bardzo przeszkadzają, a winy nie widzi u siebie, zawsze może zacząć wrzucać zdjęcia na naszą-klasę, a nie na TWB ;)
User avatar
asiek120
Posts: 30
Joined: 08 Dec 2008, 00:00

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by asiek120 » 14 May 2010, 22:42

Tak się składa, że nie chodzi o samą idee zablokowania zdjęcia ale formę zemsty ze strony empiego. Co prawda dziwi fakt, że zdjęcia nie zostały zablokowane kilka dni po dodaniu a kilka miesięcy tym bardziej, że sam bloker wcześniej twierdził, ze inne zdjęcia nadają się do zablokowania a tego nie zrobił. Dziwi też to, że osoby, które nie są w temacie wypowiadają się - wazeliniarze. Sam osobnik, o którego się rozchodzi przyznał, że zrobił to w przypływie emocji (na zasadzie spłuczki klozetowej).

Zabawny jest też podejście do tego tematu. Zamiast roztrząsać się nad ankieta zrobiliście z tematu książkę skarg i zażaleń. Uważacie się za takich dorosłych i poważnych ale tak się nie zachowujecie. Jedynie kilka osób podeszło poważnie do tematu.

No ale czego się można spodziewać po osobach, które z rozpiętym rozporkiem czekają aż załadują się nowo dodane zdjęcia i oczekują Ikarusów w pięknym krajobrazie.
User avatar
mebit800
Posts: 68
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by mebit800 » 14 May 2010, 22:51

Po wypowiedziach z tematu zalinkowanego w ankiecie, nie powinieneś z ironią odnosić się do dojrzałości psychicznej użytkowników TWB :D
Czy żeby nie zostać nazwanym wazeliniarzem, musimy popierać Twój punkt widzenia?
User avatar
asiek120
Posts: 30
Joined: 08 Dec 2008, 00:00

Re: Tolerować chamstwo i groźby karalne?

Post by asiek120 » 14 May 2010, 22:55

za krótko w tym siedzisz abym z tobą polemizował.
Post Reply