I powstanie "knociarzy" ;)

User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by Marcin Ciszewski » 24 Jul 2010, 00:16

No przecież ten motyw w postaci uciętej puszki jest przezajebisty! :D
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
oolek15
Posts: 164
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jastrzębie-Zdrój
Contact:

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by oolek15 » 24 Jul 2010, 01:42

O, zmieniło się najlepsze. Teraz to Autosan na jakimś placu "złapany" komórką. No, ale konto założyłem - może nawet kilka knotów wrzucę (w końcu nie wszystko trafia na TWB).
Pozdrawiam, Olek
User avatar
dominik.dovers
Posts: 119
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce
Contact:

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by dominik.dovers » 24 Jul 2010, 01:45

Właśnie miałem pisać, że się ta strona przyda do nie udanych zdjęć. :D
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by projektor_ols » 24 Jul 2010, 13:34

egon wrote:Do przeglądania logować się nie musisz ;-)
Wiesz... jakimś cudem do tego doszedłem. :lol:
Ale chyba domyślasz się, że przez takie nieskuteczne zabezpieczenia potencjalny użytkownik może się delikatnie mówiąc wkurzyć i darować sobie rejestrację. ;)
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by padamus » 24 Jul 2010, 14:05

Autobusownia.pl wrote:Witamy na Autobusownia.pl
wiele zdjęć...
brak limitu...
miła atmosfera...
:mrgreen:
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by empi » 24 Jul 2010, 18:21

Burdzio wrote:http://www.autobusownia.hekko.pl/

Lubin Forces robią konkurencję TWB :P
Nie śmiejcie się, myślę że to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu każdy jest zadowolony, my mamy spokój, oni mogą się udzielać artystycznie. A "Autobusownia" na pewno jakąś grupę wielbicieli zdobędzie.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
oolek15
Posts: 164
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jastrzębie-Zdrój
Contact:

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by oolek15 » 25 Jul 2010, 00:26

Ale mnie chyba nie lubią - konto mi usunęli. Ciekawe czy to z "niechęci" do TWB czy do mnie :-) Cóż, rozpaczał nie będę.
Pozdrawiam, Olek
remik
Posts: 2
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by remik » 25 Jul 2010, 00:36

Dziękuję @empi za merytoryczną ocenę uruchomienia strony autobusownia.pl. Bardzo dobrze zrozumiałeś dlaczego stworzyliśmy tę stronę. Inicjatorem i twórcą autobusowni.pl jestem ja (Remik) i Karosa. Nie zamierzam się odnosić do bardzo pochlebnych recenzji umieszczonych powyżej, przez szanownych i wspaniałych kolegów z TWB. Ale bardzo dziękujemy za miłe słowa wsparcia. Autobusownia dopiero rusza i ma wiele błędów. Docelowo mamy ambicje stworzyć bardzo sprawną ewidencję pojazdów, przede wszystkim z firm, które wywodzą się z dawnego 17-stego okręgu KPKS (Zielona Góra i Legnica). Ale już jest dość sporo osób z całej Polski zarejestrowanych, oraz chętnych do umieszczania zdjęć. Więc jeżeli będą chcieli sami sobie tę ewidencje robić, to damy im taką możliwość. Zdjęcia pojazdów traktujemy jako dodatek, a z racji tego że ja generalnie nie robię zdjęć, bo nie umiem, i cieszę z każdego zdjęcia pojazdu, którego nie mam uwiecznionego na fotce, to nie będę tworzył jakiś kanonów dobrych lub złych zdjęć (bo się na tym nie znam). Dlatego na autobusowni nie będziemy udawać, że robimy galerię artystyczną. Nie mam ambicji konkurować z TWB, ponieważ uważam tą fotogalerię za najlepszą na świecie. Życzę Wam Koleżanki i Koledzy miłych wrażeń jakie macie (mamy) z racji wspólnego hobby, jakim jest transport osobowy (w moim przypadku tylko autobusy). Róbcie i umieszczajcie zdjęcia na TWB tak jak uważacie. A to co my umieścimy na autobusowni jest naszą sprawą. Pozdrawiam serdecznie, z wyrazami szacunku Remigiusz Antonik.
User avatar
Burdzio
Posts: 279
Joined: 08 May 2008, 00:00
Contact:

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by Burdzio » 25 Jul 2010, 01:57

To zdjęcie z uciętą puszką jest tak krytykowane, a jeszcze jakoś w maja pewien z userów TWB wrzucił fot z dwiema puszkami podbnie uciętymi, do tego kilku innych userów go broniło !
Victory shall be mine!
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: I powstanie "knociarzy" ;)

Post by m3ntor » 25 Jul 2010, 09:34

Dla mnie, jako obserwatora z boku, cała ta wojenka jest troszkę śmieszna.

Ale jednocześnie wiem o co w niej chodzi, rozumiem intencje, emocje i odczucia obydwu stron, ponieważ sam i to niejednokrotnie uczestniczyłem w tego typu wojenkach w tym, o czym wiele osób tu pewnie pamięta, na płaszczyźnie KM.

Teraz z perspektywy czasu wiem, że takie wojenki tak naprawdę dają wiele powodów do śmiechu. Ale nie osobom biorącym w nich udział a osobom, które obserwują je z boku. Rozumiem racje obu stron, zarówno nasze - TWBowiczów jak i "dezerterów" czyli Remika i jego ekipy.

Sądzę, że post Remika, jego treść, przekaz i bijący zeń obiektywizm tudzież PR-owski spokój i opanowanie, powinny dać do zrozumienia paru osobom tutaj z TWB, że powinni się zająć swoją robotą, podczas gdy oni zajmują się swoją. Po poście Remika nie macie mu absolutnie nic do zarzucenia, ja też nie mam i nie miałem. Ale obiektywnie oceniając należy spojrzeć prawdzie w oczy - nikogo nie powinno interesować co oni robią. Krytykować można, bo to domena demokracji, ale obelżywość tudzież cynizm w stosunku do nich, użyte przez pryzmat TWB są nie na miejscu.

Mają ambicje na serwis pełen rzetelnych informacji i niejako encyklopedię tudzież "bibliografię" polskiej KM - ok. Niech im się uda. A nawet jak stworzą serwis, będący zagrożeniem dla TWB to najgorsze co może(cie/my) zrobić, to rzucać się jak psy na łańcuchu i to właśnie na tym forum, na TWB.
Post Reply