Refleksja

plotek1989
Posts: 2
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Refleksja

Post by plotek1989 » 15 Dec 2010, 17:57

Witajcie.
Po ostatnich awanturach z udziałem pewnego użytkownika z Bolesławca, zastanawiam się skąd tyle agresji w tym młodym człowieku. Czym jest spowodowane takie zachowanie osoby, która nawet samodzielnie nie powalczyła i nie uzyskała konta na TWB. Nie wiem jak można się tak panoszyć, wymądrzać i wszystkich ustawiać, zachowując się przy tym co najmniej jak administrator, któremu oczywiście nie można zwrócić uwagi. Co by nie być gołosłownym, konto które posiada "Michalbc" zdobył je kolega "Busik" - członek TMKM Legnica, który z jakiegoś powodu konta się zrzekł. Zastanawia mnie fakt, takiej nienawiści do innych członków Towarzystwa z Legnicy...
Bardzo krytykujesz nasze zdjęcia i nas a sam nie dasz sobie uwagi zwrócić, a wcale zdjęć przepięknych nie robisz.
Oto przykład, długo nie szukałem, choć znalazł bym na pewno więcej:
http://www.phototrans.eu/14,433501,0,Au ... 5_135.html

A tutaj przykłady zachowań - zgroza:
1.
I rozpisują się 2 świerzaki, hahahaha :D
viewtopic.php?f=10&t=114&p=28092#p28092
2.
http://phototrans.eu/14,126106,0,Solari ... 12_07.html
Dzień-do-bry i do-wi-dze-nia :lol: :D
viewtopic.php?f=22&t=5764&p=28073#p28073
3.
To tak są tagowane. A i pardon, nie miało być kolega Morpheo, a samo Morpheo. :lol:
viewtopic.php?f=18&t=5760&p=28065#p28065
4.
Nie mam po czym ochłonąć, bo mnie to bawi [pisze o wojence zwracając się do Admina], a sprawa z opisem jest dalej 'aktywna', został usunięty, bo kolega Morpheo po chamsku go zmieniał, przez co się robiły w nim krzaki, a ja nie mam zamiaru ich poprawiać i nie życzę sobie, żeby on go poprawiał, bo nie ma co w nim poprawiać, a robi to, żeby mn...
viewtopic.php?f=18&t=5760&p=28055#p28055
5.
O! 'Miszcz' ciętej riposty pojawił się :D
viewtopic.php?f=8&t=331&p=27444#p27444
6.
:lol: :lol: :D
viewtopic.php?f=8&t=5349&p=26472#p26472
7.
hahahaha :D
viewtopic.php?f=10&t=114&p=25372#p25372
8.
hahaha :lol: :D [o kandydacie]
viewtopic.php?f=22&t=5073&p=25030#p25030
9.
didi: Żal, weź się nie wypowiadaj najlepiej, staż masz przezakurwisty, jeden portret z dworca.
10. LITOŚCI :lol:
viewtopic.php?f=22&t=5012&p=24678#p24678
11.
Total tfasz kierowcy :D
viewtopic.php?f=22&t=4818&p=23920#p23920

To było tylko 5 minut szukania, jakbym przejrzał całe TWB to na pewno znalazłbym tysiące takich zachowań.
Proszę o wasze sugestie i opinie na ten temat a administracje o zadziałanie w tej sprawie i w jakiś sposób zdyscyplinowanie tego użytkownika, bo to nie jest problem tylko "legnicko-bolesławiecki". To jest problem wszystkich, którzy mają dość chamstwa.
To tyle z mojej strony.
POZDRAWIAM
plotek1989
Posts: 2
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Refleksja

Post by plotek1989 » 15 Dec 2010, 18:10

A i jeszcze mam pytanie - czy Administrator ma jak sprawdzić, że konto użytkownika michalbc (bardzo "aktywnego", jak wiemy) nie zostało pozyskane przez Michała, a Staśka z TMKM Legnica, vel "Busik"?
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Refleksja

Post by empi » 15 Dec 2010, 19:51

Przepraszam, ale nie interesuje mnie kto z was ma rację, jeżeli komentarze będą wulgarne to zgłaszajcie, będę interweniował, ale swoje wojenki rozwiążcie między sobą i nie zamęczajcie ludzi dookoła. Ogólna prośba jest taka, żeby starać się unikać komentarzy niemerytorycznych - aczkolwiek sam zdaję sobie sprawę z tego, że bywa to trudne.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Refleksja

Post by Adam G.1 » 15 Dec 2010, 20:33

Ale my naprawdę nie chcemy wiedzieć, co tam się między wami dzieje i dlaczego akurat ten atakuje tamtego, a inny drugiego. Chodzi o to, by publiczne dyskusje trzymały jakiś poziom, a - niestety - niektóre tego warunku nie spełniają.

Było tu już trochę tego typu kłótni i wszystkie chyba jakoś się skończyły :) Mam nadzieję, że i w tym przypadku tak będzie - dogadajcie się jakoś między sobą, bądźcie bardziej powściągliwi.
User avatar
Damianoz
Posts: 36
Joined: 22 May 2005, 00:00

Re: Refleksja

Post by Damianoz » 15 Dec 2010, 21:41

Nie wiem, czemu się uparliście na traktowanie tego, jako jakichś wzajemnych animozji. Nie ma tutaj żadnych "naszych spraw", "wojenek", ani "sprzecznych racji". Nie zauważyliście, że mamy do czynienia ze zwykłym trollem, który zaśmieca fotogalerię?

Śmieci nie tylko pod zdjęciami z Legnicy (choć tam go jest naturalnie najwięcej z przyczyn geograficznych), ale i w dziesiątkach innych miejsc - i w komentarzach, i na forum. Część użytkowników ma już po prostu dość.

Owszem. Można z każdą pierdołą latać na forum. Dopominać się w komentarzach o wywalenie kolejnego knota, dopisanie kolejnego tagu, czy wywalenie kolejnych wulgarnych komentarzy albo personalnych wycieczek. Ale tego jest po prostu za dużo! Trzeba to robić niemal nieustannie! A chyba nie o to chodzi.

Korzystanie z galerii robi się naprawdę strasznie uciążliwie przez takich ludzi. Do tej pory tacy byli eliminowani... Tutaj jednak wszyscy mają to w dupie, próbując to zepchnąć do roli jakiejś dziecinnej kłótni. Nie, my się z tym człowiekiem nie kłócimy.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Refleksja

Post by Adam G.1 » 15 Dec 2010, 21:45

Damianoz wrote:Nie wiem, czemu się uparliście na traktowanie tego, jako jakichś wzajemnych animozji. Nie ma tutaj żadnych "naszych spraw", "wojenek", ani "sprzecznych racji". Nie zauważyliście, że mamy do czynienia ze zwykłym trollem, który zaśmieca fotogalerię?

Śmieci nie tylko pod zdjęciami z Legnicy (choć tam go jest naturalnie najwięcej z przyczyn geograficznych), ale i w dziesiątkach innych miejsc - i w komentarzach, i na forum. Część użytkowników ma już po prostu dość.

Owszem. Można z każdą pierdołą latać na forum. Dopominać się w komentarzach o wywalenie kolejnego knota, dopisanie kolejnego tagu, czy wywalenie kolejnych wulgarnych komentarzy albo personalnych wycieczek. Ale tego jest po prostu za dużo! Trzeba to robić niemal nieustannie! A chyba nie o to chodzi.

Korzystanie z galerii robi się naprawdę strasznie uciążliwie przez takich ludzi. Do tej pory tacy byli eliminowani... Tutaj jednak wszyscy mają to w dupie, próbując to zepchnąć do roli jakiejś dziecinnej kłótni. Nie, my się z tym człowiekiem nie kłócimy.
W moim odczuciu, to co widziałem w przypadku ostatnich próśb o kasowanie komentarzy, było kłótnią. Ze swojej strony mogę obiecać, że przyjrzę się szczególnie twórczości Michała, lecz jak dotąd - nie zauważyłem w niej niczego, co byłoby drastycznym łamaniem ogólnie przyjętych norm (chodzi o sytuacje, w których nie dochodziło do kłótni).

Proszę więc zakończyć wątek i zachowywać się w sposób adekwatny do swojego wieku, wtedy wszyscy powinni być szczęśliwi :)
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Refleksja

Post by Michalbc » 16 Dec 2010, 00:06

Konto zdobyłem sam, więc nie wiesz - nie pisz. Po drugie, jeżeli konto by zdobył Stasiek, vel. Busik - jego nick by widniał w 'profilu' użytkownika, bo po zmianie w edycji profilu on sam się nie zmienia.

PS. Płotku, widzisz opis pod fotką? Jak nie, to go przeczytaj i pomyśl, czemu to zdjęcie się tu znalazło.

Druga sprawa - czemu akurat legnicki tmkm boli to, ze mam konto na TWB, które zdobyłem sam niezbyt piękną fotką Ikarusa #1061 z pętli, ale konto mi było potrzebne tylko do tego, aby uzupełnić bazę wozów z Bolca, do zakupu nowego sprzętu, tak też było. W między czasie wstawiłem kilka zdjęć cykanych z pożyczonego sprzętu itd, itd.

Dla mnie to jest wojenką oraz szukaniem dziury w całym, a wyciąganie cytatów z podtekstu nie ma sensu, a sam Płotku, pokazałeś jaki jesteś kozak i oczerniłeś mnie w wyciętych postach, choć mnie w ogóle nie znasz, dla mnie tacy ludzie nie mają za grosz żadnych zasad, ani poczucia smaku. Pokazałeś swoje prawdziwe oblicze - ucznia z kształcenia podstawowego, co jest śmieszne, bo jesteś osobą pełnoletnią. I twoje nawiązanie do chamstwa, czego nie zacytowałeś swoich postów, w których mnie oczerniałeś? :)

Dla Damianka widzę, że najlepszym sposobem byłoby pozbycie się mnie z TWB, bo jestem porównywalny do 'wielkich rewolucjonistów' (albo tylko ja to tak odebrałem). Nie interesuje mnie, co ty sobie tam myślisz o mnie, pilnuj swojej piaskownicy na TWB. Jakoś do tej żaden Bloker, ani Admin i Edytor nie przyczepili się do tagów, czasami do opisów, ale to mało ważne. W tagach jest dowolność, dodawane są tagi 'bęben' itp. i jakoś się tego nie czepisz. Bo lepiej pojęczeć pod moimi fotkami (a wręcz zrobić pod nimi burdel i mnie sprowokować), które jak sam sobie zdaję sprawę i to widzę, że nie są doskonałe, ale nie zdajecie sobie sprawy, że takimi jak wam sie zdaje docinkami, robicie mi tylko zabawę i punkt rozrywki ;) Jak to czytam, to usmiech mi sie na usta cisnie :P

Dalej nie zamierzam się wypowiadać w tym temacie, piszta co chceta - ja sie posmieje.
User avatar
Damianoz
Posts: 36
Joined: 22 May 2005, 00:00

Re: Refleksja

Post by Damianoz » 16 Dec 2010, 00:35

I jak to ma nie wyglądać jak kłótnia, drogi Adamie, skoro moje jedno krytyczne słowo to dziesięć zdań jego elaboratu w odpowiedzi..? My jesteśmy w to po prostu na chama wciągani...

No nic, mam nadzieję, że czas pokaże prawdę, nim ktokolwiek z nas da się jakoś szczególnie sprowokować. A Was proszę o możliwie DOKŁADNE przyglądanie się padającym wypowiedziom - żeby nie zostały rozmydlone podstawowe okoliczności, które mogłyby umknąć Waszej uwadze w tym syfie i pociągnąć za sobą pochopne wnioski. ;)
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Refleksja

Post by Adam G.1 » 16 Dec 2010, 00:46

Damianoz wrote:I jak to ma nie wyglądać jak kłótnia, drogi Adamie, skoro moje jedno krytyczne słowo to dziesięć zdań jego elaboratu w odpowiedzi..? My jesteśmy w to po prostu na chama wciągani...
No to się nie dawajcie wciągać. Powtarzam raz jeszcze - wyjaśnijcie sobie prywatnie, co tam komu na sercu leży.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Refleksja

Post by skimboy » 16 Dec 2010, 15:56

Wnoszę postulat, aby na forum przykleić na górze takie coś:

"Wszelkie spory proszę rozwiązywać prywatnie, najlepiej solówką, a nie zawracać uczciwym ludziom głowę."
Post Reply