dodanie nowego regionu

User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by Amalio » 27 Feb 2011, 19:21

gkonig wrote:Więcej czasu zajęło Ci pewnie uzasadnianie "dlaczego nie" niż zrobienie tego.:)
To znaczy czego? Też chciałbym wiedzieć jak się dodaje regiony. Jestem ostatnio trochę zajęty, ale jak się wezmę w końcu za Belgię(a kilka tłuków poprzez robienie burdelu jeszcze obrzydziło mi robotę), to będzie sporo wolnych województw do wykorzystania. Więc jak nie trzeba czegoś na już, to sobie odpuść - potem będzie tego sporo do wykorzystania.
gkonig
Posts: 75
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by gkonig » 27 Feb 2011, 19:41

Amalio wrote:(...) Też chciałbym wiedzieć jak się dodaje regiony. (...)
To po co wchodziłeś w ogóle w dyskusję w ten sposób? Byłem przekonany, że masz takie uprawnienia, w innym przypadku w ogóle nie ma o czym mówić.
ale jak się wezmę w końcu za Belgię(a kilka tłuków poprzez robienie burdelu jeszcze obrzydziło mi robotę), to będzie sporo wolnych województw do wykorzystania. (...) potem będzie tego sporo do wykorzystania.
Wystarczyło to napisać w pierwszym poście.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: dodanie nowego regionu

Post by Adam G.1 » 28 Feb 2011, 11:56

Amalio wrote:Za długo siedzę na tej fotogalerii by uwierzyć w takie bajki.
Ja mimo wszystko wierzę, stary doświadczony wyjadaczu :)
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by koziutek » 01 Mar 2011, 18:58

Hmm, ale co szkodzi dodawać regiony na przyszłość, gdyby kiedyś pojawiły się jakieś zdjęcia?
Nic nie szkodzi i póki istniała swobodna możliwość dodawania nowych regionów to w wielu państwach dodano hurtem cały spis i nikomu to nie przeszkadzało. Jak pokazała dalsza praktyka - kraje które 5 lat temu wydawały się totalną egzotyką i co najwyżej były reprezentowane przez kilka fotek ze stolicy (to dot. nawet naszych bezpośrednich wschodnich sąsiadów) dziś są zapełnione masą zdjęć. Nawet jeśli TWBowicze nie odwiedzili każdego regionu w danym kraju, to często wykonali zdjęcia pojazdów pochodzących z takich dodanych "na wyrost" regionów (vide np. Mołdawia, Serbia). Dziś w dalszym ciągu trafiają tu fotki zegzotycznych dotąd państw, ot choćby ostatnio Syria, Boliwia czy Belize. Ale nagle jedna osoba, o bardzo małej różnorodności terytorialnej swoich fotografii, ograniczonej w zasadzie do jednego regionu w Niemczech i jednego w Polsce, zapragnęła sobie potupać nóżkami i podroczyć się dla samej zasady.

jestem ostatnio trochê zajêty, ale jak siê wezmê w koñcu za Belgiê
Mniej czasu by to zajeło niz codzienna aktywność na forum kandydackim :]

(a kilka t³uków poprzez robienie burdelu jeszcze obrzydzi³o mi robotê),
Napisz adminowi, że jest tłukiem i zrobił burdel - w Serbii oraz Bośni też należałoby zmienić podział, jesli iść śladem Belgii.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by Amalio » 01 Mar 2011, 21:17

koziutek wrote:
Napisz adminowi, że jest tłukiem i zrobił burdel - w Serbii oraz Bośni też należałoby zmienić podział, jesli iść śladem Belgii.
Może nie pisz bzdetów jak nawet nie rozumiesz o co się rozchodzi :] Chodzi o to, że trzeba porządkować miasta które są dodane dwa razy w tak abstrakcyjnie różnych miejscach, że to tak jakby dodać Żory pod Śląskie i Pomorskie jednocześnie. Bo czyjaś totalna ignorancja nie pozwala sobie zadać jakiegokolwiek trudu.
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by koziutek » 02 Mar 2011, 00:44

No raptem wielkie mi coś, 3 zdublowane miasta z zerową ilością zdjęć do edycji. Faktycznie, kupa roboty i powód by wyzywać innych od tłuków. Mniej czasu by zajeło posprzątanie tego, niż napisanie zbędnych postów w tym wątku.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by Amalio » 03 Mar 2011, 21:07

Wszystko inne przecież samo się robiło.
koziutek wrote:Faktycznie, kupa roboty i powód by wyzywać innych od tłuków.
Osoby które to zrobiły stale robią syf.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: dodanie nowego regionu

Post by Adam G.1 » 03 Mar 2011, 21:50

Amalio wrote:Wszystko inne przecież samo się robiło.
Wszyscy chyba widzimy, ile robisz na TWB i jesteśmy Ci za to wdzięczni. Niemniej jednak, podkreślanie tego na każdym kroku jest po prostu nie na miejscu i stawiasz się w ten sposób w złym świetle. Tak samo jak poprzez niekulturalne zwracanie uwagi, podczas gdy w większości przypadków można wszystko załatwić inaczej.
Amalio wrote:
koziutek wrote:Faktycznie, kupa roboty i powód by wyzywać innych od tłuków.
Osoby które to zrobiły stale robią syf.
Mógłbyś powiedzieć wprost, o kogo chodzi :) Być może same te osoby, wywołane do tablicy, zrozumiałyby swoje błędy, być może coś wspólnie byśmy ustalili, lub też ci powodujący zamieszanie użytkownicy zobaczyliby, że nie Ty jeden piętnujesz ich zachowanie.

Próby załatwienia wszystkiego samemu to bezsens. Raz, że się zamęczysz. Dwa, że naprawdę więcej rzeczy powinniśmy ustalać wspólnie.
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: dodanie nowego regionu

Post by koziutek » 04 Mar 2011, 01:27

Mógłbyś powiedzieć wprost, o kogo chodzi
Otóż to. Przecież administracja ma narzędzia do walki z notorycznym bałaganiarstwem - ostrzeżenia, obniżanie limitu, zablokowanie możliwości edycji jakichkolwiek danych.
Post Reply