Kłopoty z Michalbc

User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Michalbc » 17 Dec 2011, 21:10

Teraz to dowaliles jak Hanka w kartony, sorry :D
Jezeli moje zdjęcia są na Twoim poziomie, to sie zamykam w sobie :D:D:D
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by JacekM1 » 17 Dec 2011, 21:22

Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Macie po ostrzeżeniu, nawet nie mam siły tych bredni czytać.

edit: jeszcze się nie pojawiły, mam nadzieję że niebawem się ukażą.
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
bartek.bol
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by bartek.bol » 17 Dec 2011, 21:31

@Rafał/Tomek/Władzio:
O ile pamiętam to nie ja tu jestem mistrzem portretu... :)
A Ty chyba oczy masz w d... Weź sobie wejdź w swoje fotki na TWB, przejrzyj je dokładnie, następnie wejdź w profil mój/Michała i porównaj. Nie znajdziesz tam żadnej prześwietlonej fotki (gdzie u Ciebie jest to co drugie zdjęcie), zdjęcia pojazdu, którego czoło jest zasłonięte trawą czy czym innym (również u Ciebie są takie zdjęcia).
Jak już dojdziesz do jakiś mądrych wniosków, to weź poszukaj w necie jakiś poradników dla początkujących fotografów, poradników do Photoshopa/Corela... wróć :) Obsługa tych programów (sądząc po Twoich "inteligentnych" odpowiedziach) będzie dla Ciebie za trudna...
Poczytaj, doucz się, pójdź zrobić jakąś fotkę na poziomie, dobrze ja obrób i wrzuć na TWB. Odkąd sięgam pamięcią żadna z Twoich prac nie została doceniona tak jak np. moja.
Ode mnie na tyle, bo nie mam ochoty rozmawiać z osobą, która żyje myśląc, że "prawda jest jak dupa - każdy ma swoją"
Więc żyj tak dalej, powodzenia.
B@rtek.
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Michalbc » 17 Dec 2011, 21:32

JacekM1 wrote:Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Macie po ostrzeżeniu, nawet nie mam siły tych bredni czytać.

edit: jeszcze się nie pojawiły, mam nadzieję że niebawem się ukażą.
Jak się nie ukazały, jak są? ;) Dzięki za prezent:D
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by klewandowski » 17 Dec 2011, 21:39

@ Rafał Rafalski, Michalbc: jesteście tak samo siebie warci. W takiej sytuacji albo nie reaguje się na zaczepki, albo wyzywa rywala na bezpośredni pojedynek na ubitej ziemi.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by vecto_529 » 17 Dec 2011, 21:41

B@rtek, a Ty po co się wtryniasz między wódkę a zakąskę? Też chcesz ostrzeżenie? ;] Panowie, już - dajcie sobie buzi i spokój. A jak tu napiszecie, to chętnie zobaczę, kogo znam gdzieś wyżej, co by prezenty porozdawał... Dość już mam tego jęczenia tutaj.
ImageImageImage
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by koziutek » 17 Dec 2011, 21:55

JacekM1 wrote:Macie po ostrzeżeniu, nawet nie mam siły tych bredni czytać.

edit: jeszcze się nie pojawiły, mam nadzieję że niebawem się ukażą.
To ja dorzucę po dwutygodniowym urlopie od forum. Idą święta, warto odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem zamiast tu śmiecić.
Gelenkbus
Posts: 25
Joined: 07 May 2008, 00:00

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Gelenkbus » 17 Dec 2011, 21:56

Nie sądzicie, że jesteście trochę infantylni? ;)

@Rafał Rafalski: Czego oczekiwałeś tworząc taki temat? Że przyjdzie admin i wypierdoli Michała?... To są sprawy między Wami!
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by empi » 22 Dec 2011, 21:09

Michalbc wrote:Weź mnie chłopie nie wkurwiaj już, szkoda, że nie wrzuciłeś również rozmów wcześniejszych, gdzie zacząłeś mnie irytować swoją enteligencją i cwaniactwem, jak już doszło co do czego, to o mało co się nie rozpłakałeś :lol: :lol:
Nie chce mi się czytać o co tutaj chodzi, ale jedna sprawa jest istotna - to, co pojawia się pod zdjęciami, jest wypowiedziami publicznymi i ogólnodostępnymi. Nie ma tu miejsca na żadne "kurwy", "chuje" itd.
Jasne?
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Locked