Kłopoty z Michalbc

User avatar
tomek488
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jelenia Góra

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by tomek488 » 17 Dec 2011, 19:06

tomek488 wrote:
Fraku: bądź, co bądź, nie powinno być takiego czegoś ze strony Michalabc "bo ci zaraz nudę wybiję"
Bobby: To tyczy się Phototrans.eu

bo moge ci szybko nude zabic jak coś

nie, nie tyczy się TWB, masz po prostu problem z sobą i robisz z siebie ofiare, jak wspomniał Fraku.

Yhym ? Co jeszcze ?
Ja sobie poprostu nie życzę komentarzy tego typu jak twój "na GG" ;)
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Michalbc » 17 Dec 2011, 19:33

tomek488 wrote:Yhym ? Co jeszcze ?
Ja sobie poprostu nie życzę komentarzy tego typu jak twój "na GG" ;)
Naucz sie cytowac dziecko :D
User avatar
mrozard
Posts: 949
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by mrozard » 17 Dec 2011, 19:38

[Przedszkolanka] No, dzieci, koniec tej kłótni, zbierajcie zabawki z piaskownicy, zaraz mamy przyjdą!
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by vecto_529 » 17 Dec 2011, 20:06

Ja jedynie mam zastrzeżenia do Michała. Rozumiem, że kultura i pragmatyczność to coś, co Cię przerasta, ale TWB to nie śmietnik, ani Twoje podwórko i z łaski swojej przestań się zachowywać jak półdebil, który nie umie używać innych słów, niżeli wulgaryzmy... Bo akurat w Twoim przypadku nie demonstruje to żadnej świetności, a jedynie eksponuje ubogość umysłową.
ImageImageImage
User avatar
tomek488
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jelenia Góra

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by tomek488 » 17 Dec 2011, 20:07

Szlak mnie trafia jak mam dojść do porozumienia z takim "mądrym dzieckiem" jak Ty Michalbc...
Nawet tak nie da się dojść do porozumienia z Tobą, czyli ten konflikt, niestety nigdy się nie zakończy.
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Michalbc » 17 Dec 2011, 20:45

tomek488 wrote:Szlak mnie trafia jak mam dojść do porozumienia z takim "mądrym dzieckiem" jak Ty Michalbc...
Nawet tak nie da się dojść do porozumienia z Tobą, czyli ten konflikt, niestety nigdy się nie zakończy.
Nie ma to jak do osoby starszej od siebie mówic dziecko :D
hohohohoho :D porozumienie bylo, ale znow zaczeles wojowac.

Robert:
Mowiac szczerze z wulgaryzmami serio delikatnie nie pięknie napisałem, sorry ;]
User avatar
bartek.bol
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by bartek.bol » 17 Dec 2011, 20:59

@WładzioJG, Rafał czy jak Ty tam masz:
Po I-sze: Szlak to jest kolejowy i proszę Cię, nie zwalaj na dysleksję :)
Po II: Michał to nie takie dziecko, znam go osobiście i jakoś nie mam z nim problemów. Owszem czasami mi napisze, że z fotką jest coś nie tak, ale nie robię z tego problemów, nie obrażam go tylko staram się poprawić swój warsztat fotograficzny czy poprawić swoje umiejętności co do obróbki.
Już odejdę od tematu Michała. Kiedyś wrzuciłem fotkę bolesławieckiego psiuka. Zacząłeś się burzyć, ze foto złe etc. I co? Fotka wisi do tej pory i żaden z cenzorów jej nie zablokował.
Z tego można wywnioskować, że sam stwarzasz problemy... Jak Ci się na TWB nie podoba to wpisz sobie w googlach Galeria transportowa, zarejestruj się na takiej galerii i tam powrzucaj swoje fotki.
I na koniec. Proszę Cię, nie porównuj się do Michalabc pod względem fotek, bo jest to osoba fotografująca od dawna i ma większe pojecie o tym od Ciebie. Jeśli chcesz pobawić się w krytyka to zapraszam na mój profil, mamy prawie tyle samo zdjęć więc pisz co Ci się nie podoba. Nie licz tylko na odpowiedź typu: "Tak Władziu/Rafale, już biegnę zastosować się do Twoich "cennych" porad. Dla mnie liczy się zdanie użytkowników, którzy mają pojęcie o fotografii, a nie jak Ty lataniu po ulicy i foceniu wszystkiego co po mieście jeździ.
Tak więc daj sobie na wstrzymanie :)
Pozdrawiam, B@rtek.
Last edited by bartek.bol on 17 Dec 2011, 21:02, edited 1 time in total.
User avatar
tomek488
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jelenia Góra

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by tomek488 » 17 Dec 2011, 21:01

Nawet nie wiedziałem że tyle wiesz na mój temat, a mianowicie ile mam lat, ciekawe co wiesz jeszcze :D
Kończę tę żenującą rozmowę "dziecko", do Ciebie z resztą i tak nic nie dociera ;)
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by Michalbc » 17 Dec 2011, 21:02

Jestes tak przebiegły, że sam mi to x czasu temu powiedziałeś :D

Pod postem Bartka sie podpisuje obiema rękami ;)

Tomek/Rafał/Władek i kto jeszcze? Masz problemy z osobowością, że tak często imię/login zmieniasz? :D
User avatar
tomek488
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jelenia Góra

Re: Kłopoty z Michalbc

Post by tomek488 » 17 Dec 2011, 21:07

bartek.bol wrote:@WładzioJG, Rafał czy jak Ty tam masz:
Po I-sze: Szlak to jest kolejowy i proszę Cię, nie zwalaj na dysleksję :)
Po II: Michał to nie takie dziecko, znam go osobiście i jakoś nie mam z nim problemów. Owszem czasami mi napisze, że z fotką jest coś nie tak, ale nie robię z tego problemów, nie obrażam go tylko staram się poprawić swój warsztat fotograficzny czy poprawić swoje umiejętności co do obróbki.
Już odejdę od tematu Michała. Kiedyś wrzuciłem fotkę bolesławieckiego psiuka. Zacząłeś się burzyć, ze foto złe etc. I co? Fotka wisi do tej pory i żaden z cenzorów jej nie zablokował.
Z tego można wywnioskować, że sam stwarzasz problemy... Jak Ci się na TWB nie podoba to wpisz sobie w googlach Galeria transportowa, zarejestruj się na takiej galerii i tam powrzucaj swoje fotki.
I na koniec. Proszę Cię, nie porównuj się do Michalabc pod względem fotek, bo jest to osoba fotografująca od dawna i ma większe pojecie o tym od Ciebie. Jeśli chcesz pobawić się w krytyka to zapraszam na mój profil, mamy prawie tyle samo zdjęć więc pisz co Ci się nie podoba. Nie licz tylko na odpowiedź typu: "Tak Władziu/Rafale, już biegnę zastosować się do Twoich "cennych" porad. Dla mnie liczy się zdanie użytkowników, którzy mają pojęcie o fotografii, a nie jak Ty lataniu po ulicy i foceniu wszystkiego co po mieście jeździ.
Tak więc daj sobie na wstrzymanie :)
Pozdrawiam, B@rtek.
Jak zobaczyłem ten komentarz to mnie to dość mocno zirytowało, co do powyższego tematu, ma moja dyslekcja ? Kolejne to to, że Michalbc robi zdjęcia na poziomie właśnie moim, czy Twoim, mając tu konto dużo, dłużej ;) Kolejna rzecz, to że zdjęcia nikt nie zablokował nie oznacza to tego, że owe zdjęcie jest "kapitalne". ha i jeszcze jedno, Bolesławiec to dość ładne miasteczko, więc da się robić ciekawsze zdjęcia, a nie same portrety, więc B@rtek daj sobie na wstrzymanie.
Pozdrawiam Rafał ;)
Locked