Dodać ponownie?

Post Reply
User avatar
msienkiewicz
Posts: 124
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Ostróda

Dodać ponownie?

Post by msienkiewicz » 13 May 2012, 14:35

Jak wiadomo za czasów blokowania zdjęć nie można było go dodać ponownie. A ja dziś wykonałem pewne zdjęcie, które zablokowano ponieważ był nieostre i zamydlone (robione na dużym zoomie). Usunąłem tą fotkę bo robię tak zawsze gdy mi zablokują/zdjemą z perspektywy. Ale moje pytanie - czy jeśli fotka zostanie poprawnie obrobiona, przez co te wady znikną albo zostaną zredukowane do minimum mogę ją dodać ponownie? Czy w takim wypadku jest tak jak przy zablokowaniu?
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Dodać ponownie?

Post by Lukasy » 13 May 2012, 16:12

Jeśli zdjęcie było nieostre, to najczęściej żadna obróbka mu nie pomoże. Poza tym regulamin obowiązuje cały czas. Skoro świadomie dodajesz "nieostre i zamydlone" zdjęcia polecam szczególnie pkt. 2.5 - nie każde zdjęcie musisz dodać na TWB, wybierz tylko te najlepsze. Co do pierwotnych wątpliwości, polecam pkt. 5.1.1.
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
msienkiewicz
Posts: 124
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Ostróda

Re: Dodać ponownie?

Post by msienkiewicz » 13 May 2012, 16:35

Tak, tyle że to pierwsza fotka pojazdu robiona przez płot zajezdni. A więc nie pozostaje nic innego jak polować na niego w terenie co jest trochę trudne :/
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Dodać ponownie?

Post by Amalio » 13 May 2012, 17:13

msienkiewicz wrote:Tak, tyle że to pierwsza fotka pojazdu robiona przez płot zajezdni. A więc nie pozostaje nic innego jak polować na niego w terenie co jest trochę trudne :/
Życie.
Post Reply