Poza perspektywą

szczupakaqq

Re: Poza perspektywą

Post by szczupakaqq » 30 Jun 2014, 21:18

O faktycznie pierwsze jest widoczne.
Wychodzi na to że jest tak jak piszesz, dzięki wielkie za odpowiedź, pozdro.
niedziul05

Post by niedziul05 » 30 Jun 2014, 21:33

Drugie to byś wyciągnął z niezidentyfikowanych.
Image
wg

Post by wg » 01 Jul 2014, 10:07

Pierwsze upubliczniłem niechcący przed przeczytaniem powyższych postów. Też mnie zaciekawiło, dlaczego jest poza perspektywą. Ostatnie moim zdaniem na blokadę nie zasługuje, a poza perspektywą wylądowało zapewne z automatu. Może spróbuj w profilu ustawić domyślną perspektywę na polski grajdół (widzę, że masz coś innego)?
krzychu

Post by krzychu » 01 Jul 2014, 16:19

Tak a propos: czterej z uczestników dyskusji mają błędną datę rejestracji - 1.01.1970, czyli zapewne długo przed swoim urodzeniem. :lol:
oolek15

Post by oolek15 » 01 Jul 2014, 21:12

krzychu wrote:Tak a propos: czterej z uczestników dyskusji mają błędną datę rejestracji - 1.01.1970, czyli zapewne długo przed swoim urodzeniem. :lol:
Niezliczoną ilość razy było już pisane, że początek epoki Unixa pokazuje się w przypadku nowostworzonych kont (coś kojarzę że od połączenia bazy bazy i forum). To już trwa od kilku lat i chyba nikomu za bardzo nie przeszkadzało. Bo przecież ważniejsza jest treść od daty rejestracji. Jak komuś zależy to może sobie zajrzeć do galerii/bazy, albo zerknąć na same ID użytkownika.
Pozdrawiam, Olek
tygrysek

Post by tygrysek » 05 Jan 2015, 19:50

Pytanie naukowe odnośnie perspektywy i kont moderowanych.

Jeśli zdjęcie dodane jest np z niemiec, jest poza perspektywą, następuje jego akceptacja czy wtedy bloker ma zdjęć perspektywę czy zostawić? Wciąż nie do końca ogarniam w przypadku zagranicy działanie perspektyw, zwłaszcza, że jest stamtąd wiele słabych zdjęć ale z drugiej strony cennych, bo to praktycznie jedyne istniejące zdjecia danego pojazdu.
wg

Post by wg » 05 Jan 2015, 20:40

Jak na mój biust, to jeżeli użytkownik ma ustawioną właściwą domyślną perspektywę (tzn. Niemiec trafia tylko na .de), to moderując zdjęcie klikasz tylko "upublicznij zdjęcie" na ciemniejszej pomarańczowej ramce, a tego poniżej (na jaśniejszej belce) nie. To pierwsze sprawia, że wyciągasz foto z poczekalni, a to drugie - że upubliczniasz w perspektywie .pl. Istotne zatem jest, by zdjęcia polskich użytkowników upubliczniać niejako dwukrotnie lub prosić każdego, by zmienił sobie w profilu domyślną perspektywę na polski grajdół (gdy to zrobi, tej jaśniejszej ramki nie będzie).
tygrysek

Post by tygrysek » 05 Jan 2015, 20:43

Oki doki. To jeszcze od czego to zależy, że niektórzy z PL w poczekalni są poza perspektywą a inni nie?
wg

Post by wg » 05 Jan 2015, 20:52

Właśnie od tego, jaką mają ustawioną domyślną perspektywę w swoim profilu. Ci, którzy mają polski grajdół, nie są poza perspektywą w poczekalni, a reszta jest poza. Jest z tym bałagan, bo nowe konta, o ile się orientuję, zakładane są raz na .pl, a raz na .eu (również dla Polaków, którzy powinny wówczas zmienić sobie macierzystą stronę na polski grajdół) i nie ma w tym żadnej reguły.
wegierprzemyslaw

Post by wegierprzemyslaw » 05 Jan 2015, 20:57

To o czym wg mówi to chyba nie do końca ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Otóż ja miałem od początku ustawiony polski grajdół i moje zdjęcia domyślnie lądowały tylko w .net, a w perspektywie .pl były "Poza perspektywą" i dopiero pomoc administratora w tej kwestii (pewnie jakieś zmiany profilowe) wyeliminowała ten problem. W perspektywie .eu moje zdjęcia dalej są poza perspektywą, ale cóż - nie można mieć wszystkiego ;)
Post Reply