Historia zmian metryczek

Post Reply
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Historia zmian metryczek

Post by Maciej Zygowski » 20 Nov 2015, 11:23

Nie działa, albo działa ze znacznym opóźnieniem. Moich zmian nie odnotowano na liście zmieniających i dat zmian.

Piszę o tym, bo ktoś usunął z metryczki http://rail.phototrans.eu/15,1596,3.html informację o ST44-1234, przez co nie można było tego numeru wybrać przy dodawaniu zdjęcia, a wcześniej na pewno był, o czym świadczy choćby ilość zdjęć dodanych pod ST44-1234. Dodałem ST44-1234 ponownie, ale właśnie na metryczce nie widać, że ostatnią zmianę robiłem ja i że stało się to przed (kilkunastoma już) minutami.

Dodatkową niedogodnością jest to, że historia zmieniających metryczkę nie jest sortowana chronologicznie, co kiedyś chyba jednak działało bez zarzutu.
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Historia zmian metryczek

Post by Maciej Zygowski » 20 Nov 2015, 11:25

Update: akurat teraz, gdy sprawdziłem przed chwilą, historia użytkowników zmieniających w wyżej wspominanej metryczce wyświetla się chronologicznie, jak na złość;).
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Historia zmian metryczek

Post by Maciej Zygowski » 20 Nov 2015, 11:31

Update nr 2: Dałem F5 w przeglądarce i znów chronologii nie ma;). A to dlatego, że pojawiło się info związane z dodaniem ST44-1234 parę chwil temu. Wcześniej go nie było, jak pisałem powyżej. Oczywiście nie jest ostatnie na liście, choć chyba powinno... Wygląda na grupowanie by user.

W ogóle spora część informacji (nie tylko historia w metryczkach, ale choćby aktualizacja opisów zdjęć, aktualizacja tagów) pojawia się z jakimś-tam opóźnieniem. Tak jak z opóźnieniem pojawiają się na stronie "Nowe zdjęcia" zdjęcia dodane przed chwilą - na ich pojawienie się tam trzeba czekać ładnych parę minut.
Post Reply