Moje propozycje - banlista i KF'ik

User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Moje propozycje - banlista i KF'ik

Post by decomposed05 » 11 Apr 2009, 19:29

luke_lok wrote:Może warto teraz zobaczyć, kto ciągle stawia jedynki i dwóje?
http://rail.phototrans.eu/autobusy.php? ... end_data=S
Przy ostatnich historycznych zdjęciach Leszka Ochmańskiego pojawiło się sporo jedynek.
Ja oraz wielu innych autorów dostałem 2. Nie mówię, że moje zdjęcie jest cudne, ale 3 bym za nie postawił.
Patrząc po wielu dodanych dziś zdjęciach widać, że pojawia się pojedyncza ocena 1 lub 2.
Te oceny stawiały różne osoby. Chociaż z tego co widziałem wnioski wyciągnąłem.
12groszy
Posts: 5
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Moje propozycje - banlista i KF'ik

Post by 12groszy » 23 Apr 2009, 19:19

jwojtynski wrote:
Iwan wrote:
jwojtynski wrote:Od kiedy to trzeba mieć konto na twb żeby przeglądać zdjęcia? :D
Jak dodasz sobie do tego uzytkownika "gość" (niezalogowany), to wtedy twoje zdjecia beda mogli przegladac tylko zalogowani (oczywiscie z wyjatkami ujetymi w twojej banliscie) :)
No nie, to jest lekkie przegięcie. Przeglądanie fotek tylko dla wybranych? To jest ogólnodostępna galeria, a nie jakieś getto dla wąskiego grona popadających w samozachwyt autorów.
No cóż Kszysio popada w paranoje.
Ciekawe co jeszcze wymyśli by nikt niepożądany ziobra mu nie wstawił.
12groszy
Posts: 5
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Moje propozycje - banlista i KF'ik

Post by 12groszy » 23 Apr 2009, 19:25

Iwan wrote: A ja uwazam, ze oceniamy zdjecia, a nie autorow.
To proponuje usunąć wszelkie stopki i inne oznaczenia ze zdjęć i opisu tak by utrudnić identyfikacje autora. I wtedy można powiedzieć że będą oceniane zdjęcia a nie autor.
Iwan wrote:Jezeli ktos nie potrafi przezwyciezyc swojej niecheci do danej osoby, to nie powinien miec mozliwosci oceniac jej zdjec.
I tym sposobem powstaną kółeczka wzajemnej adoracji.
Post Reply