awarie

User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: awarie

Post by decomposed05 » 25 Dec 2012, 01:44

??
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: awarie

Post by Kolins » 26 Dec 2012, 00:00

Wszystkie operacje, które robimy (zapewne wszyscy) na galerii, pojawiają się dla ogółu po jakimś czasie (najczęściej jakieś 3 minuty). Tak jest np. z głosowaniem, z podmianami zdjęć...
Mylę się? ;)
m0ke
Posts: 9
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: awarie

Post by m0ke » 26 Dec 2012, 19:06

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: syntax error at or near "," LINE 1: ...,367,2012,9,8,20641,'','','',96,'3ТЭ10У-0041',NULL,,,,1,'t') ^ in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: current transaction is aborted, commands ignored until end of transaction block in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: insert or update on table "tags" violates foreign key constraint "fk" DETAIL: Key (zdjecie_id)=(75031) is not present in table "rail_zdjecia". in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: insert or update on table "tags" violates foreign key constraint "fk" DETAIL: Key (zdjecie_id)=(75031) is not present in table "rail_zdjecia". in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: insert or update on table "tags" violates foreign key constraint "fk" DETAIL: Key (zdjecie_id)=(75031) is not present in table "rail_zdjecia". in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: insert or update on table "tags" violates foreign key constraint "fk" DETAIL: Key (zdjecie_id)=(75031) is not present in table "rail_zdjecia". in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: insert or update on table "tags" violates foreign key constraint "fk" DETAIL: Key (zdjecie_id)=(75031) is not present in table "rail_zdjecia". in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320
Error500 Srocz 0.236
Wyskakuje mi przy próbie dodania zdjęcia
User avatar
marek97-7
Posts: 9
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź
Contact:

Re: awarie

Post by marek97-7 » 29 Dec 2012, 14:04

Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: invalid input syntax for integer: "" LINE 1: ...jezyk='pl',wyswietlanie='f',user_gg=NULL,user_icq='',user_mi... ^ in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320
Wyskakuje mi przy próbie zmiany danych (język, miejscowość itp.)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: awarie

Post by decomposed05 » 30 Dec 2012, 08:40

m0ke wrote: Wyskakuje mi przy próbie dodania zdjęcia
A mapę ustawiłeś? ;P
marek97-7 wrote:
Warning: pg_query() [function.pg-query]: Query failed: ERROR: invalid input syntax for integer: "" LINE 1: ...jezyk='pl',wyswietlanie='f',user_gg=NULL,user_icq='',user_mi... ^ in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/common.php on line 320
Wyskakuje mi przy próbie zmiany danych (język, miejscowość itp.)
A teraz?
User avatar
marek97-7
Posts: 9
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź
Contact:

Re: awarie

Post by marek97-7 » 30 Dec 2012, 14:03

Teraz działa, dzięki ;)
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: awarie

Post by Kolins » 09 Jan 2013, 08:34

Na głównej stronie mamy zdjęcie 409Da-444
http://rail.phototrans.eu/14,75472,0,Zastal_409Da_.html

Uwagi dotyczą tylko strony głównej.
Pod powyższym zdjęciem jest nr D29-243, gdy na niego kliknę, to wchodzę na.... stronę główną. Czyli nie da się z poziomu strony głównej obejrzeć wszystkich zdjęć z tej linii. Jakimś trafem pod tym samym zdjęciem nie pokazuje się przewoźnik.
(Jeszcze jest ewentualność, że go źle dodałem, ale wcześniej w przypadku Cargosped Braniewo poszło dobrze.)
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: awarie

Post by Maciej Zygowski » 10 Jan 2013, 13:49

To ja się podłączę z problemem z logowaniem, o którym pisał m0ke, bo mam identycznie.

Z smgr.pl logowanie bezproblemowe, z futuro.pl (w pracy) niestety udaje mi się to raz na kilka-, kilkanaście razy, w pozostałych przypadkach jest info o złym haśle. Logowanie uskuteczniam zarówno z rail.phototrans.pl, jak i z podstrony z nowymi zdjęciami oraz ze strony z konkretnym zdjęciem - wszędzie jest tak samo.

Dodatkowo dochodzą problemy z odświeżaniem zdjęć, a nawet całych stron ze zdjęciami, które nie wyświetlają się prawidłowo, bądź nie wyświetlają się wcale.

W grudniu miałem przerwę w pracy i chyba jakoś wtedy musiał się ten problem pojawić. Teraz mam tu parę chwil oddechu, ale z TWB za bardzo korzystać nie mogę (z przyczyn opisanych powyżej).

Kolejna sprawa - metryczki przewoźników:
1) motor galerii narzuca nazwę miejscowości ze słownika (pierwszy jest chyba Andrychów - nie sprawdzę teraz, bo nie mogę się zalogować do galerii;)) w metryce przewoźników, po zapisaniu zmian jej nie zapisuje, na szczęście, ale może da się ten słownik edytować jakoś, o ile używanie jego ma tu sens jakikolwiek?
2) przy zapisie zmian metryczki przewoźnika pojawia się komunikat o błędzie. Nawet chciałem go zacytować, ale brak możliwości zalogowania na chwilę obecną to wyklucza;).

Na stronie ze zdjęciem jest za mało miejsca na wyświetlenie nazwy zalogowanego użyszkodnika w okolicy formularza z komentarzem. Przynajmniej moja się nie wyświetla w całości.

Przy okazji - na forum nie działają wciąż prywatne wiadomości.

EDIT:

Trzydziestaktóraś próba zalogowania się wreszcie zakończona powodzeniem, więc:

Ad.2)
"Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/functions/przewoznik.php on line 126 Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/opt/transport/rail-testing/www/includes/functions/przewoznik.php on line 129"
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: awarie

Post by decomposed05 » 16 Jan 2013, 13:27

Zobacz jakie masz ustawienia proxy.
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: awarie

Post by Maciej Zygowski » 17 Jan 2013, 12:45

Proxy brak. Nie ma też problemu jeśli chodzi o jakiekolwiek inne odwiedzane strony. Tylko TWB + oczywiście forum. Ten sam komputer (laptop) w pracy i w domu - efekt zupełnie inny. Tracert i inne pingi wyglądają bez zarzutu.
Post Reply