Kultura wypowiedzi na TWB.

Post Reply
TKi3-120
Posts: 62
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by TKi3-120 » 14 Sep 2013, 12:05

Witam:

Sprawa jest prosta, choć nieprzyjemna. Dotyczy stylu wypowiedzi i sposobu zwracania się do drugiej osoby w komentarzach pod zdjęciami. Niejaki użytkownik Kolins (aczkolwiek nie tylko, choć znacznie rzadziej innym osobom się to zdarza) w swoich wypowiedziach nagminnie zapomina o tym, iż galeria jest miejscem publicznym i zwracając się do drugiej osoby należy robić to z szacunkiem. Jako osoba prywatna nie będąca bliskim znajomym ww Pana nie życzę sobie, aby zwracając się do mnie używano wobec mnie innej formy grzecznościowej niż przez nick, Kolega czy ewentualnie po imieniu. Wszelkie podjazdy typu "dzieciaku", "głupcze", "chłopcze" są dla mnie zwyczajnie obraźliwe i nie przystają do miejsca dyskusji. Wobec tego wnioskuję o oświecenie wyżej wymienionego użytkownika o zasadach wypowiadania się na forum publicznym, a w razie recydywy będę wnioskował o powzięcie innych doraźnych środków.

Proszę o poważne potraktowanie sprawy i rozwiązanie jej najszybciej jak to możliwe.

Z poważaniem:
Karol Mikołajczyk
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by Kolins » 15 Sep 2013, 22:41

Żal zostanie uwzględniony.
Być może to pomoże w wydorośleniu, nie tylko na tej galerii. Szczerze tego życzę.
TKi3-120
Posts: 62
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by TKi3-120 » 03 Nov 2013, 11:52

Dorosłemu człowiekowi każesz wydorośleć? Łżesz jak zwykle zatracając się w swoim poczuciu wyższości nad innymi użytkownikami.

I teoretycznie coś tam w poprzednim poście obiecałeś. Widać, Twoje słowo nie za wiele jest warte. Dużo wody w Wiśle nie upłynęło i znów pokazałeś, co potrafisz:

http://rail.phototrans.eu/14,84634,0,Pa ... 2_771.html
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by Kolins » 04 Nov 2013, 09:22

Mam gdzieś Twoje poczucie niższości, oraz Twoje dziecinne żale. Każde słabe zdjęcie dalej będzie oceniane tak samo, dobre również. Nic się w tym względzie nie zmieni. :lol: A jeśli nawet ocen nie będzie, to być może już jako dorosły człowiek zrozumiesz, że siłą zdjęcia jest jego sposób kadrowania (i informacja, którą ono niesie), potem jakość, a nie ocena (jakkolwiek słuszna będzie).

Każdy Twój lament będzie poddawany moderacji.
Pozdrawiam z nadzieją, że w końcu opuścisz żłobek umysłowy.
TKi3-120
Posts: 62
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by TKi3-120 » 07 Nov 2013, 18:12

Ten wątek dotyczy zasad kultury. I niestety dalej wykazujesz się jej brakiem. Apropos ocen, ja swoje zdanie wyraziłem w innym miejscu i go nie zmienię. Jak widzę, Ty swojego również nie zmieniasz. Dalsza dyskusja w tej kwestii wydaje się być zatem bezcelowa.


PS: takie zadanie myślowe (domowe, bo domyślam się, że lubisz szkolne klimaty) dla Ciebie: skoro mnie uważasz za kogoś niedorosłego (co jest nieprawdą), to jak się odnosisz do swojego kolegi Tadeusza (Ta-dzik), de facto młodszego ode mnie o parę ładnych lat ? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi, sam na nie odpowiedz ;)
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by Kolins » 08 Nov 2013, 15:00

Nie mam zamiaru gapić się komuś w licznik z metryczki urodzenia. Wystarczy mi zachowanie, zwłaszcza Twoje szkolne. Na TWB lamentują jakieś 3 osoby, tyle też mniej więcej osób z trwogą gapi się w cyferki z oceną. U Ciebie jest dodatkowy "ranking" przy komentarzach, masz go w nawiasie. Też kiedy byłem mały i mnie to cieszyło, ale to było dawno.

Powtarzam, każdy gniot ma mojego minusa, każde dobre zdjęcie plusa. Poproś Tatusia Naczelnego, żeby Ci udostępnił moje głosowanie, to żadna tajemnica. Możesz się żalić, ile chcesz - zawsze będę miał to w dupie. Tyle w temacie. Jak się poprawisz, to na pewno docenię ten fakt, o ile to zauważę (bywam tu coraz mniej).

Możesz sobie odwracać kota ogonem, w którą stronę chcesz. I tak każdy lament będzie odpowiednio potraktowany przez osoby do tego upoważnione.
TKi3-120
Posts: 62
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by TKi3-120 » 08 Nov 2013, 21:31

Aleś się uczepił liczenia zdjęć. Regulamin tego nie zabrania, a ja zwyczajnie lubię mieć porządek w zdjęciach, bo jak powinieneś zauważyć, wpisuję numerek co równą ilość zdjęć.

Jeżeli porządek uważasz za szkolne zachowanie, to w sumie nawet i dobrze. Szkoła powinna uczyć porządku i wygląda na to, że czegoś się przed laty tam nauczyłem.

O udostępnienie wyników głosowania nie będę prosił, obecny system oceniania pod tym względem jest bardzo transparentny. Zainteresowanych tematem jest więcej osób, jednak strach przed dość sporą oceną w rewanżu paraliżuje te osoby. Ale żeby nie nakręcać tego bałaganu, który zdaję się być nierozwiązywalny, to proponuję sobie dać spokój z tym tematem.

Tak samo proponuję, byś dał sobie spokój z nieadekwatnymi odzywkami w moją stronę.

Zdravim, kończąc na jakiś czas temat.
User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: Kultura wypowiedzi na TWB.

Post by Kolins » 21 Nov 2013, 14:02

TKi3-120 wrote:O udostępnienie wyników głosowania nie będę prosił, obecny system oceniania pod tym względem jest bardzo transparentny. Zainteresowanych tematem jest więcej osób, jednak strach przed dość sporą oceną w rewanżu paraliżuje te osoby.
Z czystej ciekawości.... Ile mamy osób, które się boją o swoje zdjęcia, albo raczej o ich jakość? Tki3, czy ktoś jeszcze? :lol: Ujawni się ktoś?
(Pomijam już fakt kolejnej bzdury o "rewanżu" z mojej strony... To akurat zaistniało na innej galerii i nie z mojej strony. Oceniam tu zdjęcia, gwoli przypomnienia)
Post Reply