Konta komentatorskie.

User avatar
Kolins
Posts: 181
Joined: 22 May 2005, 00:00
Location: Wejherowo
Contact:

Re: Konta komentatorskie.

Post by Kolins » 24 Sep 2014, 21:35

Coś mi się wydaje, że niedługo upublicznię IP osób, które nie potrafią się zawczasu zalogować, a których IP znam z innych galerii, mogłem je swego czasu obejrzeć i zanotować :lol:
A może poczekam z tym do np. Sylwestra, "rozwalimy" imprezę.
Będzie zabawa, będzie się działo i będzie głośno... :P (lub niczego nie będzie, zobaczymy)

A na poważnie, to o konta komentatorskie już prawie błagam ;)
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Konta komentatorskie.

Post by Maciej Zygowski » 28 Sep 2014, 14:31

Dołączam się do kolegów. Konta komentatorskie + moderowanie pozostałych komentarzy. Pisałem przed chwilą w innym wątku, jak można to rozwiązać:

1. Wszystkie komentarze osób niezalogowanych muszą być moderowane
2. Moderacji dokonuje właściciel zdjęcia, bądź osoba z dodatkowymi uprawnieniami (cenzor)

Przy okazji - skoro o komentarzach mowa:
Proszę o rozważenie możliwości edytowania własnych komentarzy dla wszystkich użytkowników - choćby po to, by poprawiać literówki, przypadkowe błędy w oznaczeniach pojazdów, byki-ortografy i inne takie.
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Konta komentatorskie.

Post by Maciej Zygowski » 30 Dec 2014, 10:08

Podbijam temat po raz kolejny. Być może to mało eleganckie z mojej strony, ale nie jest to tylko moja osobista prośba, stąd będę go drążył do - mam nadzieję - skutku;).

Możliwość pisania czegokolwiek gdziekolwiek bez logowania w sieci jest anachronizmem i jest rozwiązaniem przestarzałym, a jeśli nawet istnieje, to są to wpisy weryfikowane i/lub moderowane. Dobrze by było, by przyzwoita galeria, jaką wciąż jeszcze stara się być TWB, nie była zbiorowiskiem hejterskich wymiocin pod nierzadko znakomitymi zdjęciami.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Konta komentatorskie.

Post by decomposed05 » 02 Jan 2015, 20:23

Hmm... bez openid się nie obronimy.
Post Reply