Ocenianie

User avatar
Eli
Posts: 23
Joined: 19 Feb 2007, 00:00
Location: Elbląg

Re: Ocenianie

Post by Eli » 14 May 2009, 17:53

Tylko że wtedy sporo starszych zdjęć "zniknie". A padaka i tak nie przejdzie, nawet przy progu 14.
User avatar
fikander
Posts: 29
Joined: 08 Apr 2008, 00:00
Contact:

Re: Ocenianie

Post by fikander » 17 May 2009, 00:14

Raczej chyba 'padaka i tak przejdzie, przy progu 24'. ;]
User avatar
Eli
Posts: 23
Joined: 19 Feb 2007, 00:00
Location: Elbląg

Re: Ocenianie

Post by Eli » 17 May 2009, 12:12

Oceny są dla ludzi, jeżeli znajdzie się kilka osób którym zdjęcie się podoba to przechodzi. Sporo też nie przechodzi, chyba codziennie ktoś dodaje jakieś zdjęcie, które "żyje" tylko 5 minut. :P A że niektórym wystarczy ST44 albo fotka z Czech żeby dać 6 to już jest inna rzecz i żaden próg tego nie zmieni. ;]
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Ocenianie

Post by Maciej Zygowski » 18 May 2009, 14:45

Ostatecznie zapewne nie my o tym zadecydujemy, ale chciałbym przypomnieć, że ten mechanizm (czyli próg upublicznienia) działał do pewnego momentu (można rzec, że do chwili ogłoszenia wzmiankowanej "zimowej promocji") całkiem sprawnie i znaczna część knotów nie "przechodziła". 24 oczka to tylko propozycja, IMHO i tak lepsza niż 15. Admin sam wie, ile osób, spośród głosujących, dostało mnożniki względem oceniania zdjęć w "starej" bazie i to może stanowić jakieś tam kryterium do ustalenia nowego pułapu upubliczniania fotografii. Ważne, by przy zmianie owego pułapu przemyśleć kwestię, co będzie się działo z dotąd upublicznionymi obrazkami np. przy 18 punktach, gdy ktoś doda np. taką ocenę, jak 3, albo i wyższą, bez mnożników. One powinny być "bezpieczne".
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Ocenianie

Post by Maciej Zygowski » 21 May 2009, 17:52

Wygląda na to, że wzmiankowana granica przejścia zdjęcia niepublicznego w publiczne już uległa podwyższeniu, ale - tu akurat mam wątpliwość co do słuszności takiego ruchu - dotyczy obecnie jedynie kolejowej infrastruktury. Chwilowo nie udało mi się ustalić, na jakiej wysokości wisi teraz poprzeczka w infrze, ale embriao nas o tym zapewne lada moment poinformuje;).
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Ocenianie

Post by decomposed05 » 01 Jun 2009, 12:18

Maciej Zygowski wrote:Wygląda na to, że wzmiankowana granica przejścia zdjęcia niepublicznego w publiczne już uległa podwyższeniu, ale - tu akurat mam wątpliwość co do słuszności takiego ruchu - dotyczy obecnie jedynie kolejowej infrastruktury. Chwilowo nie udało mi się ustalić, na jakiej wysokości wisi teraz poprzeczka w infrze, ale embriao nas o tym zapewne lada moment poinformuje;).
Poprawione.
Lukasz_Z
Posts: 7
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Ocenianie

Post by Lukasz_Z » 24 Jun 2009, 13:55

Warto poprawić regulamin, bo tutejszych wypocin nie każdy czyta lecz regulamin ;)

I sprecyzujcie jakie są obecnie progi, od kiedy można oceniać itp
Post Reply