Jak zwykle to samo - ocenianie.

Lukasz_Z
Posts: 7
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by Lukasz_Z » 19 Jul 2010, 12:44

gdyby to piwo jeszcze było w produkcji ;(
może chcesz okocimy pszeniczne ?
User avatar
fikander
Posts: 29
Joined: 08 Apr 2008, 00:00
Contact:

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by fikander » 19 Jul 2010, 18:29

Za okocimia pszenicznego bym nie sprzedawał :P
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by skimboy » 18 Mar 2011, 16:55

A ja mam takei pytanie - doałem przed 6 dniami fotkę, która już jest publiczna, ale wciąż nie mogę głosować, bo "You can not vote cause I(no jak już, to raczej 'you') have not added any photo during last two weeks".
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by Maciej Zygowski » 20 Mar 2011, 12:33

Bobby, o ile pamiętam, musisz mieć na wstępie ileś-tam zdjęć upublicznionych, by móc głosować. Przypuszczalnie jest to 10 fotografii.
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by skimboy » 20 Mar 2011, 13:05

Maciej Zygowski wrote:Bobby, o ile pamiętam, musisz mieć na wstępie ileś-tam zdjęć upublicznionych, by móc głosować. Przypuszczalnie jest to 10 fotografii.
Ok, dzięki. To jeszcze długo w takim razie nie będę głosował ;)
Maciej Zygowski
Posts: 237
Joined: 29 Oct 2008, 00:00
Location: CG

Re: Jak zwykle to samo - ocenianie.

Post by Maciej Zygowski » 06 Oct 2011, 19:27

Małe odświeżenie wątku.

Użytkownicy, którzy konsekwentnie minusują moje zdjęcia - jakiekolwiek by nie były:

KowiEU
Agram

Drugi nick to jedna z naszych 2 aktywnych (to chyba za wielkie słowo, ale raz na 2 tygodnie coś wrzuci) kobiet, gdyby ktoś mniej kojarzył. Jest też kilku innych, których pominę, bo robią to rzadziej, acz też bez słów wyjaśnienia.

Ich wpływ na upublicznianie się moich zdjęć jest znikomy, ale skoro gdzieś-tam w regulaminie stało, że takie przypadki będą piętnowane, to zgłaszam na forum publicznym. Do napiętnowania, oczywiście. Tym bardziej, że nie wytykają pod 95% moich obrazków jakichś wad, niedociągnięć, czy wręcz przegięć. Widać wyraźnie, że te osoby minusują nie zdjęcia, a ich autora. Nasz czeski przyjaciel Marcel Stancl też się na mnie uwziął, ale nie robi tego regularnie i nie tylko mnie;).
Post Reply