Witajcie

Przedstawienia, introductions ;)
bialaswojciech
Posts: 2
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Poznań

Re: Witajcie

Post by bialaswojciech » 19 Aug 2009, 01:25

Zapomniałem, że trzeba się przywitać :P

Troszkę już na TWB jestem, więc od razu się przedstawię. Mam na imię Wojtek ( Garbi ) jestem z Poznania, foce od Maja, no i mam 16 lat ;)

No i dziękuje również, za konto i pozdrawiam wszystkich użytkowników TWB ;)
User avatar
pafawag_electroputere
Posts: 14
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: WAW / WRO
Contact:

Re: Witajcie

Post by pafawag_electroputere » 22 Aug 2009, 22:43

Witam,
ja jestem Tomasz eM. Zdjęcia robię już gdzieś tak od dwóch lat. Główny rejon - WRO i WAW, ale focę też w wielu miejscach na świecie. Moim głównym zajęciem jest trzaskanie zadanek, już niedługo można będzie zacząć odliczanie do matury ;)

Dziękuję za konto i pozdrawiam!
"Man muß das wollen, man muß daran glauben, dann wird es gelingen!"
- Graf Ferdinand von Zeppelin
User avatar
dominik.dovers
Posts: 119
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce
Contact:

Re: Witajcie

Post by dominik.dovers » 29 Aug 2009, 01:44

Witajcie.

Zapomniałem się wcześniej przedstawić :oops: . No więc, jestem Dominik, mam 17 lat, pochodzę z Kielc, zdjęcia autobusom robię od roku.

Pozdrawiam wszystkich.
User avatar
kaczofob
Posts: 30
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa/Wrocław

Re: Witajcie

Post by kaczofob » 15 Sep 2009, 13:45

Witam wszystkich. Mam na imię Daniel, moje rejony to Warszawa, gdzie się uczę (XIV LO) oraz Wrocław, skąd pochodzę. Zdjęcia robię od około dwóch lat. Chyba tyle o mnie. ;)
Daniel_FCB
arkadiuszkowacki81
Posts: 1
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Witajcie

Post by arkadiuszkowacki81 » 19 Sep 2009, 18:03

Witam serdecznie,
Z tej strony Kuba, 20-latek z Sosnowca, który w wolnym czasie uwielbia odbywać spontaniczne podróże przeróżnymi cudami po aglomeracji, najczęściej lądując w okolicach Pyrzowic, gdzie z kolei realizuje swoje zainteresowania związane z lotnictwem cywilnym (jeżeli ktoś zechciałby rzucić okiem na moje inne zdjęcia, zapraszam tu - www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=31539 ). Dzięki za akceptację konta, pozdrawiam - Rox.
User avatar
lukas.fel2
Posts: 1
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Witajcie

Post by lukas.fel2 » 22 Sep 2009, 17:21

Dzień dobry Wam ludzie. Dzięki za konto :D
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Witajcie

Post by klewandowski » 03 Nov 2009, 13:37

Witam wszystkich fotografów :P , a w szczególności tych z Radomia. Bardzo dziękuję za przyznanie mi konta w tej fotogalerii.
Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć dodawania tzw. knotów. Zasadniczo moim rewirem jest miasto Radom, ale nie ograniczam się tylko do niego. Uwieczniam: autobusy, trolejbusy, tramwaje i pociągi.

Zdjęcia robię od pięciu lat, a nadal wiele nauki względem fotografii przede mną. Do TWB zaglądam jeszcze dłużej. I naprawdę muszę powiedzieć, że oglądanie tej fotogalerii po pierwsze w ogóle zachęciło mnie do robienia zdjęć, a po drugie dało mnóstwo "suchej zaprawy".

W szczególności :P dziękuję użytkownikowi "e0n". Dziękuję także użytkownikowi "CNG".
User avatar
rozpor4
Posts: 58
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa
Contact:

Re: Witajcie

Post by rozpor4 » 27 Nov 2009, 14:17

Witam i na wstępie dziękuje za utworzenie mi konta, mam nadzieje że miło będzie nam razem tworzyć ten portal.

PS. Mam problem z zmianą hasła ;), pomoże ktoś? :>
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Witajcie

Post by JacekM1 » 27 Nov 2009, 14:48

rozpor4 wrote:Witam i na wstępie dziękuje za utworzenie mi konta, mam nadzieje że miło będzie nam razem tworzyć ten portal.

PS. Mam problem z zmianą hasła ;), pomoże ktoś? :>
http://www.phototrans.eu/16,1438,0.html

tam wchodzisz będąc zalogowanym, na samym dole jest opcja edytuj profil i tam się zmienia hasło :)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
mebit800
Posts: 68
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: Witajcie

Post by mebit800 » 29 Dec 2009, 20:28

Witam Wszystkich ;)
Moje imię Mateusz, wiek-15 lat :)
Fotografuję od dłuższego czasu, od momentu złapania "bakcyla" Komunikacji Miejskiej i Kolei ;)
Pochodzę z Jedlicza na Podkarpaciu- miasteczka położonego nieopodal Krosna.
Jednak poruszam się po całej Polsce dosyć często i co najważniejsze- zawsze z aparatem.
Pomorze, Mazowsze, Mazury, rzadziej Wielkopolska. Oprócz fotografowania w granicach Polski, często bywam na Słowacji- Bardiejov, Bratysława i położony nieopodal niej Pezinok.
Ps. Moja pierwsze zdjęcie zamieszczone na łamach TWB ;)
http://phototrans.eu/14,378634,0,Autosa ... 2_213.html
Serdecznie pozdrawiam
Antech ;)
Post Reply