Witajcie

Przedstawienia, introductions ;)
User avatar
gucccio93
Posts: 4
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Siemianowice Śląskie
Contact:

Re: Witajcie

Post by gucccio93 » 25 Sep 2010, 17:58

Konto wprawdzie mam już około miesiąca... ale wkońcu znalazłem więcej czasu aby się poudzielać! ;)

Jestem Grzesiek, mieszkam w Siemianowicach Śląskich - Moje zainteresowania to głównie motoryzacja(Stare samochody, te nowsze ale "egzotyczne" oraz od jakiegoś czasu autobusy, co było główną przyczyną rejestracji w serwisie TWB :) ) Później fotografia, oraz modelarstwo.
Powracając jeszcze do fotografii... głównie przemysłowa oraz motoryzacyjna... póki co niestety jestem czasowo odcięty od lustrzanki, fotografuję swoim ex. kompaktem więc często zdjęcia są jakie są... być może w przyszłym miesiącu powróci Canon więc będzie znacznie lepiej jakościowo... choć wychodzę z założenia, że nie ważne czym, ważne jak :)


Pozdrawiam Wszystkich1
User avatar
skimboy
Posts: 206
Joined: 23 Oct 2008, 00:00
Location: Płock/Lubiatowo

Re: Witajcie

Post by skimboy » 25 Sep 2010, 18:40

gucccio93 wrote:Konto wprawdzie mam już około miesiąca... ale wkońcu znalazłem więcej czasu aby się poudzielać! ;)

Jestem Grzesiek, mieszkam w Siemianowicach Śląskich - Moje zainteresowania to głównie motoryzacja(Stare samochody, te nowsze ale "egzotyczne" oraz od jakiegoś czasu autobusy, co było główną przyczyną rejestracji w serwisie TWB :) ) Później fotografia, oraz modelarstwo.
Powracając jeszcze do fotografii... głównie przemysłowa oraz motoryzacyjna... póki co niestety jestem czasowo odcięty od lustrzanki, fotografuję swoim ex. kompaktem więc często zdjęcia są jakie są... być może w przyszłym miesiącu powróci Canon więc będzie znacznie lepiej jakościowo... choć wychodzę z założenia, że nie ważne czym, ważne jak :)


Pozdrawiam Wszystkich1
Witam fana Mercedesa W123 :D
User avatar
gucccio93
Posts: 4
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Siemianowice Śląskie
Contact:

Re: Witajcie

Post by gucccio93 » 25 Sep 2010, 21:34

Fana i użytkownika dodajmy... :D Ale to nie tutaj ta rozmowa :)
User avatar
hubson2017
Posts: 40
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Witajcie

Post by hubson2017 » 28 Sep 2010, 18:40

Witam wszystkich!
Już mam trochę konto ale dopiero teraz chce się przywitać.
Mam na imię Hubert, mieszkam w Przemyślu, fotografuje autobusy jakieś pół roku, interesuje mnie bardziej komunikacja dalekobieżna niż miejska (ale fotografuje wszystko)
Pozdrowienia:
Hubert Karnas
User avatar
weiland
Posts: 2
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Berlin

Hallo Allerseits

Post by weiland » 29 Sep 2010, 18:16

Hallo Allerseits,

ich nehme an, dieses Thema ist dazu gedacht, sich als neuer Autor vorstellen zu können?! Image
I reckon, this thread is for introducing new authors.

Ich bin der André, komme aus Berlin und bin Bus- und U-Bahnfahrer bei den Berliner Verkehrsbetrieben (BVG).
My name is André, I was born and living in Berlin. I am bus- and metrodriver at "Berliner Verkehrsbetriebe (BVG)".

Zu meinem Hobby, dem Fotografieren, kam ich sehr früh. Schon mit 13 Jahren machte ich erste Aufnahmen.
I started my hobby photographing very early. When I was thirteen I made first shots.
Meine große Leidenschaft galt dabei schon immer den Berliner Bussen.
My great passion for as long as anyone can remember were the busses in Berlin.
In den 90er Jahren habe ich auch viele Fotos von der Berliner S-Bahn aufgenommen, die ich gerne auch hier zeigen würde. Dies scheint aber ein separater Bereich zu sein.
In the 90's I've shot many pictures from "Berliner S-Bahn", too. I would like to show them too, but it seems a separate section.

Privat versuche ich derzeit, einen Jelcz-Bus (bevorzugt Modell M121) nach Berlin zu holen, um hier auch einen Vetreter aus Polen als historisches Fahrzeug dauerhaft aufbewahren zu können. Bei dem Projekt freue ich mich ggf. auch auf Unterstützung und Hinweise zu Fahrzeugen von Betrieben, die technisch in einwandfreiem Zustand sind.
Private I try to get a Jelcz-Bus (prefered model M121) for historical use here in Berlin, for special excursions and for presentation on traffic events. It would be nice to have a polish modell (modern front like built 1996/97) in a good technical shape. If someone can give a tip about serious operators selling one for a fair price, please contact me.

Die Seite Phototrans.eu besuche ich bereits lange Zeit als Gast. Image Nun habe ich mich vor einigen Tagen hier als Autor beworben und freue mich sehr, daß ich akzeptiert wurde.
I've visited the website phototrans.eu long time as a guest. A few days ago I've applied as author and I am glad, that I was accepted.

Ich hoffe, daß Euch meine Bilder gefallen werden und freue mich auf eine gemeinsame Zeit hier. Image
I hope, that you will enjoy my pictures and look forward to have a nice time here with you.

Image
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Witajcie

Post by JacekM1 » 29 Sep 2010, 19:20

Ich freue mich auf Deine folgende Bilder :) Wilkommen!
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
weiland
Posts: 2
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Berlin

Re: Witajcie

Post by weiland » 30 Sep 2010, 16:26

Danke, das ist sehr lieb. ;-)
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Witajcie

Post by Adam G.1 » 04 Oct 2010, 00:48

Huh, it'll be really interesting experience to see Jelcz M121 in Berlin! :) Good luck and welcome!
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Witajcie

Post by decomposed05 » 07 Oct 2010, 15:19

The best Jelcz M121 in Poland is this one:

http://www.phototrans.eu/15,19802,5982.html

Other are usually too much exploited - maybe in smaller towns it is possible to find something ;)
User avatar
sdobrasz
Posts: 19
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Klonowo / Jastrzębie-Zdrój
Contact:

Re: Witajcie

Post by sdobrasz » 15 Nov 2010, 16:39

Witam serdecznie :)

Sebastian, lat 24, obecnie z Klonowa, kiedyś z Jastrzębia Zdr. Informatyk. Uwielbiam robić zdjęcia, uwielbiam także autobusy, pociągi, a z takich nie KM-owych rzeczy to uwielbiam pierogi i poker :) Mam nadzieję, że moja współpraca z wami będzie owocna :)

PS. Nie wiem tylko dlaczego prosiłem o inny login a otrzymałem inny ale to taki szczegół :P
Post Reply