Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Przedstawienia, introductions ;)
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by Luke_Police » 20 Aug 2011, 13:54

decomposed05 wrote:I nie łazić po nocach samemu po lesie, szczególnie w okolicach imprez masowych.
Istotnie, nawet jeśli ta impreza masowa ma nazwę "Przystanek Jezus", nie świadczy to o tym, że wszyscy przyjezdni w okolicy przyjechali się tam modlić. Zapewne wielu jest łobuzów i złodziei, którzy traktują tego rodzaju happeningi jako okazję by coś ukraść, a w tym celu czasem kogoś napaść i pobić.
User avatar
sebcio_936
Posts: 21
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Sosnowiec

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by sebcio_936 » 02 Oct 2011, 21:12

Wczoraj w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach zginął kolejny miłośnik kolei.. :?
Może ktoś z Was go kojarzył --> http://www.youtube.com/user/Kamil1067
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by JacekM1 » 02 Oct 2011, 22:14

Jakieś info nt. okoliczności? Tak czy inaczej, szkoda człowieka....
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
sebcio_936
Posts: 21
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Sosnowiec

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by sebcio_936 » 02 Oct 2011, 22:40

Mówi się o tym, że ''wpadł pod pociąg''. Myślę, że więcej na ten temat będzie na pewno w jutrzejszej gazecie z miasta.
User avatar
Andrev
Posts: 89
Joined: 06 Jun 2007, 00:00

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by Andrev » 03 Oct 2011, 20:57

Szkoda dzieciaka...

Ludzie, uważajcie na torach! Najlepiej nie wchodźcie na nie w ogóle. Spoza skrajni też można zrobić dobre filmy/foty!
User avatar
ziarek93
Posts: 88
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by ziarek93 » 03 Oct 2011, 21:34

Pasja, pasją ale uważać trzeba, nie ważne co to autobus, tramwaj czy pociąg - człowiek w starciu z nimi szans nie ma więc bezpieczeństwo przede wszystkim, później dobre ujęcia. Taka jest moja zasada. Szkoda chłopaka.
User avatar
sebcio_936
Posts: 21
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Sosnowiec

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by sebcio_936 » 04 Oct 2011, 21:32

I mamy przyczynę śmierci MKM w Dąbrowie Górniczej. Niestety tym razem była to głupota.
Nastolatek chciał zobaczyć jak to jest między dwoma jadącymi pociągami, w przeddzień śmierci chwalił się tym swoim znajomym. Niestety siła podmuchu była tak mocna, że wciągnęła chłopaka pod koła pędzących maszyn. Dochodzenie na miejscu utrudniały porozrzucane na wszystkie strony szczątki zwłok. Osobiście jestem zszokowany tym faktem. Wydawało mi się, że ma on coś w głowie tym bardziej, że się tym interesował i pewnie wiedział jakie to jest ryzyko. No cóż świat nas jeszcze nie raz zaskoczy.
User avatar
ziarek93
Posts: 88
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Kielce

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by ziarek93 » 04 Oct 2011, 22:49

Mógł coś wiedzieć, ale był młody, ciekawy życia i tu nie do końca zdawał sobie sprawę z tego faktu co może się stać między dwoma jadącymi pociągami i chciał spróbować, spróbował i nie wyszło, brzydko mówiąc. Nie wiem ile miał lat dokładnie, ale są osoby mniej lub bardziej doświadczone i rozgarnięte, ale w takim gówniarzowatym wieku najpierw się robi potem myśli (jeśli jest na to później czas...), wiem to po sobie.
User avatar
michaljaowiecki
Posts: 8
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Sosnowiec

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by michaljaowiecki » 06 Oct 2011, 15:26

Pogrzeb Kamila Walotka będzie w Dąbrowie Górniczej Strzemieszyce przy ulicy Myśliwska, jutro w Bazylice o godzinie 13:00.
User avatar
mateusz06911
Posts: 7
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Elbląg

Re: Wypadek z udziałem znanego MK pod Dąbroszynem

Post by mateusz06911 » 06 Oct 2011, 20:56

sebcio_936 wrote:I mamy przyczynę śmierci MKM w Dąbrowie Górniczej. Niestety tym razem była to głupota.
Nastolatek chciał zobaczyć jak to jest między dwoma jadącymi pociągami, w przeddzień śmierci chwalił się tym swoim znajomym. Niestety siła podmuchu była tak mocna, że wciągnęła chłopaka pod koła pędzących maszyn. Dochodzenie na miejscu utrudniały porozrzucane na wszystkie strony szczątki zwłok. Osobiście jestem zszokowany tym faktem. Wydawało mi się, że ma on coś w głowie tym bardziej, że się tym interesował i pewnie wiedział jakie to jest ryzyko. No cóż świat nas jeszcze nie raz zaskoczy.
Niestety ... fizyka jest nieubłagalna ... :?
Post Reply