[pyt] Wrocław - Gorlitz - Zittau - Gorlitz - Wrocław

Post Reply
sokol
Posts: 1
Joined: 21 Feb 2005, 00:00

[pyt] Wrocław - Gorlitz - Zittau - Gorlitz - Wrocław

Post by sokol » 16 Aug 2009, 10:50

Wybieram się na jeden dzień do NRD - będzie to któryś z dni między 22 a 24. I mam do Was prośbę o pomoc bo mam problem z odszukaniem kilku info w necie. Ile kosztuje bilet z Wrocka do Gorlitz (na ten pośpiech do Drezna) i na trasie Gorlitz -Zittau (bo ani strona PKP ani bahn.de nie chce mi tego pokazać? Czy może lepiej wysiąść może w Zgorzelcu i do Gorlitz walnąć z kapcia? I jeszcze jakby mi ktoś podał linka do stronki z rozkładem autobusów z Zittau przez Ostritz do Gorlitz. Może ktoś z Was jechał tam ostatnio i mógłby mi pomóc.

Z góry dzięki :)
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: [pyt] Wrocław - Gorlitz - Zittau - Gorlitz - Wrocław

Post by Adam G.1 » 25 Aug 2009, 00:19

sokol wrote:Wybieram się na jeden dzień do NRD - będzie to któryś z dni między 22 a 24. I mam do Was prośbę o pomoc bo mam problem z odszukaniem kilku info w necie. Ile kosztuje bilet z Wrocka do Gorlitz (na ten pośpiech do Drezna) i na trasie Gorlitz -Zittau (bo ani strona PKP ani bahn.de nie chce mi tego pokazać? Czy może lepiej wysiąść może w Zgorzelcu i do Gorlitz walnąć z kapcia? I jeszcze jakby mi ktoś podał linka do stronki z rozkładem autobusów z Zittau przez Ostritz do Gorlitz. Może ktoś z Was jechał tam ostatnio i mógłby mi pomóc.

Z góry dzięki :)
http://www.zvon.de/index.php?whl=12000000&lg=pl

to powinno wszystko wyjaśnić. są też rozkłady.
Post Reply