LIMIT -1

Post Reply
User avatar
zkm-ostroda
Posts: 4
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Ostróda
Contact:

LIMIT -1

Post by zkm-ostroda » 08 Mar 2010, 19:55

Witam piszę tutaj z powodu otrzymania limitu -1, czyli kompletny brak możliwości dodawania zdjęć. Zgadzam się że zrobiłem źle bo dodałem czyjeś zdjęcie, lecz nie było go na TWB no ale cóż moja wina i przepraszam. Z tego miejsca chciałbym przeprosić kolegów: @mzk804 , piotr-kosz , Ciszewski ponieważ odzywałem się do nich wulgarnie, zdaje sobie sprawę z tego że nie do końca miałem racje, co skończyło się otrzymaniem ostrzeżenia oraz limitem -1. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prośby i danie mi jeszcze jednej szansy, tak samo tyczy się to dodatku do forum- KANDYDACI, Jak to jeden kolega napisał " Starał sie starał kilka razy, ganili go nie akceptowali czepiali byle czego to teraz się odgryza" być może że tak było nie mówię nie, ale rozmyśliłem wszystkie moje błędy i nie będę się wypowiadać tam puki nie będę miał doświadczenia które mi na to pozwoli, postaram się nie być tak impulsywny jak dotychczas. A więc do sedna Bardzo proszę o odwieszenie mi tej "KARY" bardzo was przepraszam i dziękuje że w ogóle otrzymałem konto na TWB. Pozdrawiam
User avatar
TLaskowski
Posts: 65
Joined: 14 Jan 2009, 00:00
Location: Ostróda
Contact:

Re: LIMIT -1

Post by TLaskowski » 09 Mar 2010, 12:18

No chłopak zmądrzał i się uspokoił.

Ja napisze tylko tyle, że kompan mi się przyda. W dwóch raźniej zawsze się na zdjęcia jakieś wybrać. Ma też sporą wiedzę o ostródzkim ZKM i dojścia do kierowców i informacji np. o wypadkach.

To tyle z mojej strony.
Aaa. Ja go już przypilnuje ;D
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: LIMIT -1

Post by Marcin Ciszewski » 09 Mar 2010, 20:57

Przeprosiny przyjęte. Ja sprawę uznaję za niebyłą ale decyzja należy do Admina.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: LIMIT -1

Post by piotr_kosz » 09 Mar 2010, 21:27

Przyjmuję przeprosiny, ale uważam, że nie miałem prawa się gniewać.

Cóż - taki limit miał Adrian. A dziś ma prawdopodobnie 3 na dzień. Tak się poprawnie odbudowuje swój wizerunek.
User avatar
mzk8044
Posts: 232
Joined: 07 Apr 2005, 00:00

Re: LIMIT -1

Post by mzk8044 » 10 Mar 2010, 18:29

Ja się wcale nie gniewam. Ludzie uczą się na błędach.
Zachowanie człowieka opisuje go samego, więc chyba ma się sam nauczy(ł).

Niech no wódz decyduje!
User avatar
zkm-ostroda
Posts: 4
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Ostróda
Contact:

Re: LIMIT -1

Post by zkm-ostroda » 11 Mar 2010, 22:25

Dziękuje wam bardzo!! Dziękuje także za przywrócenie limitu. Pozdrawiam serdecznie
Post Reply