Zwiększenie limitu

User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: Zwiększenie limitu

Post by Adrian Henszel » 19 Mar 2013, 11:00

Zacznij dodawać same dobre zdjęcia i pomijaj masówki z oklepanych miejsc, zobaczą, że się starasz to Ci podwyższą, póki co większość Twoich zdjęć to zapchajki, nic nie wnoszącego - te kilka perełek aż się wśród nich gubi.

Chociaż z drugiej strony, dałbym Ci wysoki limit, może nawet dwucyfrowy, tak żebyś zrozumiał wreszcie, że zapychanie go na siłę mija się z celem ;)
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Zwiększenie limitu

Post by vecto_529 » 19 Mar 2013, 13:26

Adrian Henszel wrote:Chociaż z drugiej strony, dałbym Ci wysoki limit, może nawet dwucyfrowy, tak żebyś zrozumiał wreszcie, że zapychanie go na siłę mija się z celem ;)
Zgadza się. Zauważyłem po sobie, że jak miałem wiele lat jedynkę, to starałem się dodawać codziennie, później jak mi podnieśli, a następnie była akcja przemnażania - dodaję tylko wtedy, jak mi się chce, czyli rzadko...
ImageImageImage
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Zwiększenie limitu

Post by justforfun » 19 Mar 2013, 13:57

vecto_529 wrote:
Adrian Henszel wrote:Chociaż z drugiej strony, dałbym Ci wysoki limit, może nawet dwucyfrowy, tak żebyś zrozumiał wreszcie, że zapychanie go na siłę mija się z celem ;)
Zgadza się. Zauważyłem po sobie, że jak miałem wiele lat jedynkę, to starałem się dodawać codziennie, później jak mi podnieśli, a następnie była akcja przemnażania - dodaję tylko wtedy, jak mi się chce, czyli rzadko...
To samo u mnie. Przez pierwsze miesiące mojego limitu 6 dodawałem faktycznie po 6 zdjęć ale to dlatego, że zakupiłem nowy sprzęt więc fotografowanie cieszyło. Teraz tak samo jak Robertowi, dodaje jak mi się chce wyjść na fotki. A co do podniesienia limitu to zawsze możesz spróbować napisać do limitera a może Ci da większy limit. Nic nie zaszkodzi chyba :)
mstancl
Posts: 29
Joined: 29 Oct 2008, 00:00

Re: Zwiększenie limitu

Post by mstancl » 17 Feb 2017, 15:11

Moje fota ma ja 300 punktow i tak ostal mnie kilka miesoncow limit 0
Post Reply