phototrans.pl: suchfun

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
suchfun

phototrans.pl: suchfun

Post by suchfun » 21 Feb 2013, 15:57

Image
Chciałbym dołączyć do grona fotografujących komunikację miejską w tym serwisie, interesuje mnie ten temat jak i fotografia.
Date: 2013-2-14
Number: 664
Description: Jelcz Vecto CNG na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie.
User avatar
MKM Lechu
Posts: 39
Joined: 02 Apr 2007, 00:00
Location: Katowice

Re: phototrans.pl: suchfun

Post by MKM Lechu » 21 Feb 2013, 16:11

Śnieżnobiała biel prosto po wypraniu w Persilu... Szkoda, że przepalone.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 21 Feb 2013, 16:37

User was denied
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: phototrans.pl: suchfun

Post by vecto_529 » 21 Feb 2013, 23:34

MKM Lechu wrote:Śnieżnobiała biel prosto po wypraniu w Persilu... Szkoda, że przepalone.
Jak już oceniasz, to konstruktywnie... -.- Mogłeś wspomnieć o tym, że kompozycja jest bezmyślna, zdjęcie chyba minimalnie - ale leci... I sama miejscówka również jest mało atrakcyjna. Walory techniczne to kwestia drugorzędna. Twoje zdjęcia przecież również nienaganną jakością nie grzeszą. ;)
ImageImageImage
User avatar
MKM Lechu
Posts: 39
Joined: 02 Apr 2007, 00:00
Location: Katowice

Re: phototrans.pl: suchfun

Post by MKM Lechu » 21 Feb 2013, 23:56

vecto_529 wrote: Jak już oceniasz, to konstruktywnie... -.- Mogłeś wspomnieć o tym, że kompozycja jest bezmyślna, zdjęcie chyba minimalnie - ale leci... I sama miejscówka również jest mało atrakcyjna. Walory techniczne to kwestia drugorzędna. Twoje zdjęcia przecież również nienaganną jakością nie grzeszą. ;)
Piszę to, co mi się nie podoba w zdjęciu, jeśli widzisz więcej szczegółów, to pisz swoje, od tego jest forum. Wskaż mi jakiś przepał na moich zdjęciach z ostatnich 3 lat... a kwestie jakości odstawiamy na bok, nie każdy ma lustrzankę mistrzu... ba, są nawet przypadki, że mają lustrzanki, a i tak nie potrafią tego wykorzystać.
Post Reply