phototrans.pl: konkretniak91

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
konkretniak91

phototrans.pl: konkretniak91

Post by konkretniak91 » 05 Mar 2013, 09:14

Image
Witam. Od kilku lat pasjonuję się komunikacją miejską. Moje zdjęcia póki co nie są na bardzo wysokim poziomie. Staram się jednak trzymać podstawowych zasad oraz obowiązujących tutaj piktogramów. Wiem także, że dużo jest tutaj focistów z Gdańska dlatego wiem, że w najlepszym razie mogę liczyć na dogrywkę na którą jestem gotów. Gdyby udało mi się dostać tutaj konto (nieważne za którym razem) mój cel jest jeden uczyć się od najlepszych i starać się dotrzymywać im kroku oraz uzupełniać galerię pojazdami i/lub miejscówkami, których na forum jest niedosyt (oczywiście nie mam na myśli samego Gdańska). Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.
Date: 2012-10-24
Number: #1349+1350
Description: Gdańsk, ul.Nowotna
Linia nr 8 przemierzając krajobraz jesiennego lasu zbliża się do pętli Stogi Plaża.
User avatar
KrzychuJG
Posts: 64
Joined: 15 Dec 2007, 00:00
Location: Jelenia Góra

Re: phototrans.pl: konkretniak91

Post by KrzychuJG » 05 Mar 2013, 14:42

Powiem Ci, że minimum na pewno spełniłeś. Fakt, jakością troszkę odbiega od najlepszych, ale kadr jak na miasto bardzo dobry. Sprytnie dobrałeś miejsce, bez żadnych samochodów po kątach, uciętych znaków, latarń i innych elementów np. budynków. Dobre posunięcie bo na starcie uniknąłeś elementów, które potrafią zepsuć fotkę i od razu pokazałeś, że potrafisz znaleźć dobre miejsce na fotę. Specjalnie przejrzałem sobie ostatnio dodane fotki z kilku największych miast i stwierdzam, że takimi kadrami nie zaniżysz poziomu. Prawdopodobnie dla sprawdzenia czy ta klatka to nie przypadek ktoś poprosi o dogrywkę, ale jak napisałes jesteś przygotowany i nastepne fotki obronią tę pierwszą to konto jest kwestią czasu. Powodzenia ;)
Administrator

Decision

Post by Administrator » 05 Mar 2013, 20:56

User was accepted
Post Reply