phototrans.pl: m121

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
m121

phototrans.pl: m121

Post by m121 » 01 Oct 2013, 14:56

Image
Nie będe się rozpisywał,bo pewnie ktoś znowu powie,że coś nie tak zrobiłem.Niech zdjęcie przemówi.
Date: 2013-10-1
Number: #389
Description: Skrzyżowanie ulic Bydgoskiej,Lelewela i Lutyckiej
User avatar
Tom_F.R.BUS
Posts: 90
Joined: 14 Nov 2007, 00:00

Re: phototrans.pl: m121

Post by Tom_F.R.BUS » 01 Oct 2013, 17:24

I zdjęcie powiedziało: zablokujcie IP, bo inaczej nigdy się nie uwolnicie.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: phototrans.pl: m121

Post by mrozard » 02 Oct 2013, 22:10

Ty człowieku możesz już sobie kandydatury odpuścić. Mówi się do Ciebie, a Ty masz głęboko w dupie, każdą jedną radę, każde wytknięcie tego co jest źle. Jak nie rozumiesz, to nie jest miejsce dla Ciebie.

//EDIT: swoją szosą, taki wyciąg z mojego maila od powyższego kandydata. A niech się naje wstydu (że mną się nie zadziera, panie kolego. :>):

m29 <m121@onet.pl>
1 paź (1 dzień temu)

a ty ciągle mnie obrażasz,weź się lepiej zamknij,nic tylko wytykasz błędy,tak były 2 rady,ale w większości mnie oczerniacie,kim ty jesteś,co?
zamknij się,będe próbował,a was mam gdzieś,nic nie umiecie tylko obrażać,od tego jesteście,a rady to jedno 2 zdania,a nie cały felieton
User avatar
wojciik
Posts: 33
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: m121

Post by wojciik » 02 Oct 2013, 23:55

mrozard wrote:Ty człowieku możesz już sobie kandydatury odpuścić. Mówi się do Ciebie, a Ty masz głęboko w dupie, każdą jedną radę, każde wytknięcie tego co jest źle. Jak nie rozumiesz, to nie jest miejsce dla Ciebie.

//EDIT: swoją szosą, taki wyciąg z mojego maila od powyższego kandydata. A niech się naje wstydu (że mną się nie zadziera, panie kolego. :>):

m29 <m121@onet.pl>
1 paź (1 dzień temu)

a ty ciągle mnie obrażasz,weź się lepiej zamknij,nic tylko wytykasz błędy,tak były 2 rady,ale w większości mnie oczerniacie,kim ty jesteś,co?
zamknij się,będe próbował,a was mam gdzieś,nic nie umiecie tylko obrażać,od tego jesteście,a rady to jedno 2 zdania,a nie cały felieton
I kandydat się przyznał że nasze rady ma gdzieś :P
Administrator

Decision

Post by Administrator » 03 Oct 2013, 10:32

User was denied
Post Reply