phototrans.pl: pete.piotrek182

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
pete.piotrek182

phototrans.pl: pete.piotrek182

Post by pete.piotrek182 » 04 Oct 2013, 21:52

Image
ponieważ wielbie autobusy, przez chce dzielić się tą pasją na tym o to właśnie portalu.
Date: 2013-9-27
Number: 284
Description: Dobrze... Powracam do walki o konto (nr. Już 12:d) ale spokojnie! Wierze w cuda, że w końcu się uda(albo i nie) ;P ale mniejsza dość pitolenia... Co do zdjęcia! Było trochę ciemno... Starałem się nie przeostrzyć, oraz nie SKOPCIĆ nieba... Jakby ktoś rozkminiał dlaczego zdecydowałem się na tak CHOLERNIE szeroki kadr odpowiadam: bardzo łatwo można było sciąć poniektóre elementy, które dają oryginalność tej focie a wgl. Lubie desperadosa i taka mała reklama:d tak więc wracam do boju i tanio skóry... Nie srzedam! Piszcie co się ok co nie ok. Jestem otwarty na krytyke:P
User avatar
wojciik
Posts: 33
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: pete.piotrek182

Post by wojciik » 04 Oct 2013, 22:07

Widać że kandydat się stara i idzie w dobrym kierunku.
mirekmiras73
Posts: 350
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.pl: pete.piotrek182

Post by mirekmiras73 » 05 Oct 2013, 14:24

I dobrze, że nie skopciłeś nieba, ale dół jest mdły, jak to w taką pogodę bywa. Trzeba by mu nadać trochę życia, podciągnąć kontrastu, rozciągnąć histogram. Ale takie rzeczy robi się z wykorzystaniem warstw i masek. Niestety program, którego używasz, tych narzędzi nie posiada. Proponuję przesiąść się na GIMP-a, poczytać samouczki, pooglądać tutoriale i poćwiczyć. A niebo też dałoby się trochę przyciemnić. Co do kadru, jak już koniecznie chciałeś mieć tą reklamę, to trzeba było jej nie obcinać.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 07 Oct 2013, 08:58

User was denied
Post Reply