phototrans.pl: woytek.dulski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
woytek.dulski

phototrans.pl: woytek.dulski

Post by woytek.dulski » 07 Nov 2013, 11:55

Image
http://phototrans.pl/2415,10934,36.html - nie potrzebuję konta, ponieważ wiem, że dostać je tutaj jest bardzo trudno i nie wiem, czym trzeba się wykazać, chciałbym tylko, żeby autobus z powyższego linku został uaktualniony - nie został wycofany po wypadku, jeździ dalej i jest po odbudowie.
Date: 2013-11-4
Number:
Description: Tramp rzeszowskiej WSIiZ po odbudowie - wymieniono część przodu. Powodem był wypadek z początku marca - Autosan zderzył się czołowo z dostawczym VW na początku marca 2013 - kierowca Transportera na łuku i wzniesieniu wpadł w poślizg (gołoledź) i uderzył w autobus. Akurat w tym momencie byłem pasażerem, jak zwykle, przepełnionego Trampa.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by egon » 07 Nov 2013, 22:44

woytek.dulski wrote:nie potrzebuję konta, ponieważ wiem, że dostać je tutaj jest bardzo trudno i nie wiem, czym trzeba się wykazać
A już chciałem napisać, że to zdjęcie, mimo że z postoju, jest dobre. No ale skoro nie chcesz...
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
evalyen
Posts: 178
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by evalyen » 08 Nov 2013, 06:54

egon wrote:
woytek.dulski wrote:nie potrzebuję konta, ponieważ wiem, że dostać je tutaj jest bardzo trudno i nie wiem, czym trzeba się wykazać
A już chciałem napisać, że to zdjęcie, mimo że z postoju, jest dobre. No ale skoro nie chcesz...
Mimo że z postoju, czy może mimo że z telefonu? :geek:
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by egon » 08 Nov 2013, 16:55

evalyen wrote: Mimo że z postoju, czy może mimo że z telefonu? :geek:
A niech robi czym chce, nawet maszynką do mięsa, byle efekt końcowy był poprawny. Na tym zdjęciu pojazd jest dobrze oświetlony, ostrość i kolory OK, brak zbędnych elementów, może tylko trochę za dużo ziemi. Założę się, że gdyby wyczyścił exifa, mało kto by się zorientował.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
Jelcz970
Posts: 129
Joined: 17 Apr 2007, 00:00
Location: Radom
Contact:

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by Jelcz970 » 09 Nov 2013, 20:45

egon wrote:
evalyen wrote: Mimo że z postoju, czy może mimo że z telefonu? :geek:
A niech robi czym chce, nawet maszynką do mięsa, byle efekt końcowy był poprawny. Na tym zdjęciu pojazd jest dobrze oświetlony, ostrość i kolory OK, brak zbędnych elementów, może tylko trochę za dużo ziemi. Założę się, że gdyby wyczyścił exifa, mało kto by się zorientował.
Nie czym chce tylko aparatem się robi zdjęcia. Foty z telefonu nawet te najpiękniejsze dyskwalifikują każdego klienta ;)
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by egon » 09 Nov 2013, 21:15

Jelcz970 wrote: Nie czym chce tylko aparatem się robi zdjęcia. Foty z telefonu nawet te najpiękniejsze dyskwalifikują każdego klienta ;)
Ale dlaczego? Jakiś zabobon tu panuje rodem z "Konopielki" - "Bo zboża się kosą nie kosi, tylko sierpem". Donosów też nie pisze się na komputerze, tylko na maszynie do pisania ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by decomposed05 » 10 Nov 2013, 18:59

W porównaniu to tanich kompaktów niektóre komórki zdają się być porównywalne ale ciągle im brakuje - szczególnie w optyce.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by egon » 10 Nov 2013, 20:43

decomposed05 wrote:W porównaniu to tanich kompaktów niektóre komórki zdają się być porównywalne ale ciągle im brakuje - szczególnie w optyce.
Dokładnie. Dobrym smartfonem da się zrobić porządne zdjęcie, pod jednym warunkiem - że nie użyje się zoomu cyfrowego (no bo optycznego tam chyba nie ma). No ale wtedy zaś wyjdzie szeroki kąt...
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by Adrian Henszel » 10 Nov 2013, 22:54

Technologia idzie cały czas do przodu także niektóre zasady za jakiś czas trzeba będzie zmienić, o taka ciekawostka: http://komorkomania.pl/2013/09/04/xperi ... enia-wideo Ale póki co faktycznie optyka w komórkach nadal kuleje.
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: phototrans.pl: woytek.dulski

Post by decomposed05 » 11 Nov 2013, 22:40

Ponieważ właśnie zrobiłem takie coś, że pewni użytkownicy będą musieli mieć zaakceptowane zdjęcia przed umieszczeniem na stronie to kolegę dam na tak. Będzie mógł uzupełniać dane ale zdjęcie będzie musiał mieć zatwierdzone przed umieszczeniem.
Post Reply