phototrans.eu: 600600065

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
600600065

phototrans.eu: 600600065

Post by 600600065 » 01 Feb 2015, 16:24

Tej podłej jakości zdjęcie usunięte na żądanie Artura Kucharczyka z firmy http://www.kucharczyk.pl/trans/trans.htm - nie polecam współpracy z firmą, której właściciel - nie czyta regulaminu, nie ma za krzty kultury i umieszcza zdjęcia na nieznanej sobie stronie a później grozi procesem sądowym. Omijajcie z daleka.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 01 Feb 2015, 21:48

User was denied
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: phototrans.eu: 600600065

Post by decomposed05 » 02 Feb 2015, 20:54

Ciekawą korespondencję odbyłem pod tym zdjęciem.


----
Witam,

Proszę o usunięcie mojego postu z fotką autokaru jaki umieściłem na Waszym forum

Pozdrawiam
Artur
----

Szach mat, punkt 2.4.1 regulaminu:

2.4.1. By sending picture you are accepting that is will be visible on our canditates forum forever.

----

Ten punkt mówi o obrazie a ja chcę usunąć tekst i co Pan na to

---
Tłumaczę:
"Przy wysłaniu zdjecia akceptujesz, że będzie ono widoczne na naszym forum kandydatów na zawsze"

---
Czy Pan nie rozumie języka Polskiego? Ja piszę o usunięciu tekstu pod zdjęciem.
A co do zdjęcia jeszcze zastanawiam się czy zgodzić się na jego pozostawienie.
Zdjęcie i tekst zostało zamieszczone przez osobę nieupoważnioną w naszej firmie.
Prawa autorskie do zdjęcia posiada inna osoba i jeżeli chce sie Pan przekonać
kto komu może tutaj dać mata w tej sytuacji to niechętnie ale udowodnię to Panu.


Artur Kucharczyk
właściciel firmy art-travel.pl
---

Regulamin jest jasny w tej materii. Jeśli uważa pan, że jakaś osoba bezprawnie rozporządza pana zdjeciami niech pan się zwróci do tej osoby.

---
Ależ oczywiście, że pracownik został pouczony co wolno a czego nie wolno.
Regulamin w języku angielskim może Pan sobie wydrukować i powiesić u siebie w domu na ścianie.
W Polsce obowiązującym językiem jest nadal język Polski, gdyby Pan zapomniał.
Natomiast Pan jako administrator portalu może być pociągnięty do odpowiedzialności
za utrzymywanie na swoim serwerze materiałów co do których obowiązuje prawo autorskie.
Więc jeszcze raz, po polsku, zwracam się z żądaniem usunięcia zdjęcia autobus SETRA 416 HDH nr. rej. ZSW 13096
oraz opisu znajdującego się pod zdjęciem, ponieważ zostały one tam umieszczone z naruszeniem obowiązującego prawa.
Dotyczy wpisu znajdującego się pod adresem: viewtopic.php?f=22&t=13369
Jeżeli powyższe żądanie nie zostanie spełnione do dnia 3 Lutego 2015 roku wystąpię z pozwem sądowym przeciwko
administratorom portalu phototrans.eu
więc jeżeli chcesz kolego kozaczyć to będziesz miał okazję pojeździć autokarami po Polsce na rozprawy sądowe.

Artur Kucharczyk
właściciel biura podróży art-travel.pl
---
Pozwolę sobie ujawnić powyższą korespondencję na portalu phototrans.eu. Czekam na pozew.
User avatar
mgalemba
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: phototrans.eu: 600600065

Post by mgalemba » 02 Feb 2015, 23:59

XIII-lecia więc nie będzie, szkoda :(
User avatar
wegierprzemyslaw
Posts: 38
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.eu: 600600065

Post by wegierprzemyslaw » 03 Feb 2015, 17:17

decomposed05 wrote: Jeżeli powyższe żądanie nie zostanie spełnione do dnia 3 Lutego 2015 roku wystąpię z pozwem sądowym przeciwko
administratorom portalu phototrans.eu
więc jeżeli chcesz kolego kozaczyć to będziesz miał okazję pojeździć autokarami po Polsce na rozprawy sądowe.
Nice try :lol:
Post Reply