phototrans.eu: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.eu: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 30 Apr 2017, 11:03

Image
Witam. Konto ma być albo przywrócone albo Usunięte, Ja się sprzeciwiam temu forum? Forum które mnie nie toleruje, Trolujecie mnie macie prentensje zażalenia że ja jestem taki i owaki, Po Prostu w sprawie konta na TWB ma się coś ruszyć. Panie Adminie skoro pan tak mówił o szanowaniu kiedyś to dlaczego pan mnie trolluje i wogóle co to ma na celu żeby trollowac moją osobę? Trollujcie sobie Rolewskiego a mnie zostawciew spokoju z resztą pan Rolewski gada więcej głupot ode mnie skoro sie deklarował że nawet Autosana już chciał kupić.

Zachariasz, Jotes, Ryszard - Chcecie załatwiać swoje sprawy to nie na TWB tak jak kiedyś Admin powiedział i to wszystko w temacie prawda..Mamy swoje Gadu Gadu to sie skomunikujemy na decyzje konta czekam cały czas jeśli Administrator nie usunie albo nie przywróci mojego konta powiem wszystko Waldemarowi Szczepańskiemu a on mówił ze jest trollerem i że zrobi tak że moje konto z tąd zniknie - Waldek powiedział że moge na niego liczyć nawet gdy sie z nim pokóce zapewne się dowie o tym że nie dajecie mnie żyć tutaj na TWB a on też jest trollerem tylko że po mojej stronie
Date: 2017-3-31
Number: 21123
Description: Edgworth, Bolton Road. Volvo B10BLE Wright Renown odkupione ze Stagecoach Merseyside w Liverpoolu dla Bubble Travel w Burnley, Autobus z numerem 21123 był wpisany na przewoźnika Stagecoach Merseyside w Liverpoolu ze zajezdnią w sąsiednim Birkenhead gdzie miasta dzieli Tunel z Liverpool City Centre do Birkenhead Town Centre autobusem 471 bezpośredni kierunek tej linii to oczywiśćie Liverpool Heswall a z Bus Station i z miejscami radźćie sobie sami...
Administrator

Decision

Post by Administrator » 02 May 2017, 11:16

User was denied
Post Reply