phototrans.eu: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.eu: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 02 May 2017, 15:22

Image
Witam. Chciałbym przeprosić Administrację za Wszelkiego rodzaju mądrowanie się, Ale To Forum jest nadzieją we mnie że nigdy nie stracę do tej strony zaufania bo tylko ta strona mnie potrafi szkolić na prawdziwego człowieka, Chciałbym przeprosić jeszcze raz Głównego Administratora za pyskowanie na Gadu-Gadu i na Strefie Omsi oraz prosić o ostatnią szansę na powrót
Date: 2017-4-2
Number: 0202½
Description: Liverpool, Skelhorne Street - Okolice Głównego Dworca Kolejowego, Liverpool Lime Street. To zaszczyt upolować różowego Merecedesa z PoeplesBusa przewoźnik z Bootle Strand oficjalnie na stronie deklaruje się że jest z Liverpoolu. Generalne linie tego przewoźnika podzielone są w Liverpoolu, Największą Atrakcją jest linia 501 z Liverpool Lime Street do stadionów piłkarskich Liverpool Everton FC Club oraz Liverpool FC Football Club. Wszystko jest na rozkładzie jazdy, Oczywiśćie jesli chodzi o wpadkach na TWB z trollowaniem nie ja zaczynałem tylko pan Jasiński skoro wymienia moje naziwsko w komentarzu więc to chyba na tyle było.
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: phototrans.eu: karolkoronowski

Post by projektor_ols » 05 May 2017, 00:05

> Miej pretensje, że ktoś wymienia twoje nazwisko w komentarzu
> Sam się podpisuj pod komentarzami swoim imieniem i nazwiskiem.

xD
User avatar
Dawid_2690
Posts: 52
Joined: 11 Jun 2007, 00:00
Contact:

Re: phototrans.eu: karolkoronowski

Post by Dawid_2690 » 05 May 2017, 12:50

Jak to ciężko pogodzić się ze słowem nie :)
Pozdrawiam Dawid Szramke
Administrator

Decision

Post by Administrator » 30 May 2017, 14:13

User was denied
Post Reply