phototrans.pl: michal.sliwowski.2000

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
michal.sliwowski.2000

phototrans.pl: michal.sliwowski.2000

Post by michal.sliwowski.2000 » 28 Jun 2017, 20:05

Image
Nazywam się Michał mam prawie 18 lat, a mój niezbyt znany pseudonim to SGrider (SG od mojego miasta - Gliwice) interesuję się autobusami od jakichś 7 lat. Moja Mama ma czynne prawo jazdy kat. D i to w sumie dzięki niej tak zainteresowałem się transportem drogowym w szczególności oczywiście przewozem osób. Obecnie Moi rodzice się rozstali a Mama mieszka w Krakowie dlatego nie mam tak ułatwionego dostępu jak to było za czasu gdy pracowała w naszym Gliwickim PKM-ie. W Krakowie jeździła w Mobilisie, ale zapragnęła nieco większych horyzontów i przeniosła się do "Lux Express" co bardzo sobie chwali. moje zdjęcie pochodzi z ostatnich dni działania firmy a właściwie oddziału w Krakowie,ale o tym szerzej w opisie do fotografii. Przez moment pracowała w Limes Tour Kraków teraz natomiast jeździ we FlixBus-ie na relacji Kraków - Praga (nocny) Na co w najbliższych dniach zamierzam się "załapać". Ale dosyć o mojej Mamie, tak jak mówiłem interesuję się transportem i bardzo zależy mi na dostaniu się do TWB abym mógł publikować tutaj swoje zdjęcia np. rzeczy do których nie wszyscy mają dostęp takich jak kabina kierowcy czy komora silnikowa, a także zwykłe zdjęcia autobusów miejskich z Gliwic i okolic, a może i nie tylko, kto wie
Na koniec liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i z góry dziękuję
Z poważaniem
Michał
Date: 2017-3-27
Number: nie stwierdzono.
Description: Lux Express O/Kraków
Irizar i6 KR 7N342
Zdjęcie zostało wykonane na krótkim postoju w trakcie kursu z Krakowa do Budapesztu (kurs o godz 12:00) w ostatnim tygodniu działania Krakowskiego oddziału firmy Lux Express w którym pracowała moja Mama, zdjęcie może nie jest wybitne natomiast tak jak wyżej powiedziałem wiąże się z zamkniętym oddziałem firmy, z którego zdjęć już niestety nie przybędzie a nie miałem przy sonie tego dnia lepszego aparatu niż iPhone 6S Plus więc zdjęcie wyszło tak jak wyszło.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 29 Jun 2017, 07:24

User was denied
Post Reply