phototrans.pl: karolkoronowski

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
karolkoronowski

phototrans.pl: karolkoronowski

Post by karolkoronowski » 30 Jun 2017, 01:11

Image
Bo mam Żal do siebie oraz do Admina że mnie wywalił z Forum, a teraz bawi sie w matkę Terese udawającą że nic się nie stało, Jak by coś to żeby nie było mój wkład w tą galerie też poszedł bo ja zgarniałem VINy dla Szeryfa z Brytaniido Bazy zaangażowany jest też w to SebGre, ale co tam najlepiej wydrzeć się że ja robie śmietnik z fotogaleri dodatkowo pomagając w to jeszcze...Manetek z TWB nie chcę pakować tylko chcę zostać tutaj i zachowywać sie przyzwoicie - jednak Administrator ani nie odbanuje mi konta ani nie usunie konta z fotogaleri tylko po to żeby spowodować trollerską zaczepkę, Dobrze ja sobie wbiłem jeden najsłuszniejszy tekst Admina ``Przecież wiadomo, że są tu same trolle a administrator jest największym z nich. Więc czego się spodziewać? ``

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, w trollowanie nie chcę sie bawić tylko normalnie dogadywać się z ludźmi i dodawać zdjecia jak przyzwoity cżłowiek, Jednak Administrator twierdzi że ja nękam fotogalerie tylko w jaki sposób ja nękam Galerie skoro Administracja albo nie wyznaczy mi terminu upływu banna albo usunięcie konta bo coś tu jest nie tak, żeby ani konto nie zostało usunięte lub też z wyznaczonym terminem

Łukasz Kuczewski tobie dziękuje za to że mnie wsparłeś bo nie rozumiem zaczepek szykanowania po internecie trolluj do skutku aż nie znudzi ci sie picie alkoholizmu w necie

Karol Woźniak z Gdańska, Dobrze przepraszam cie za wygrażanie i za inne moje dyrdymałe, ale wbij sobie to do głowy że ty też nie zmądrzejesz bo też powodujesz zaczepki na tym forum przez co mi sie najbardziej obrywało.

Mrozard? Szczerze? Za schackowanie IP na Skype mam cie jeszcze przepraszać?

Łukasz Staniszewski, Dziękuje za wizyte, pan chociaż ma coś w sobie że pan mnie szanuje za to dziękuje panu panie Łukaszu!
Date: 2017-6-20
Number: kiedyś ustale xD
Description: Gdynia, z podziękowaniem dla Pana Łukasza Staniszewskiego za wizyte w Kultowym Ikarusie.
User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Re: phototrans.pl: karolkoronowski

Post by Szeryf » 30 Jun 2017, 17:02

Co ty pieprzysz. Viny to ja biorę ze znanego brytyjskiego portalu, a nie od Ciebie. Przestań wygadywać głupoty !
ImageImage
Administrator

Decision

Post by Administrator » 30 Jun 2017, 21:24

Ignored
Post Reply